אהההה!!

אהההה!!

אני עוברת לקיבוץ ביום ראשון ויש לי מלאנתאלפים דברים לקנות ולארגן לדירה. הדירות שם מתפוררות כאלה אבל כל אחד מאיתנו קיבל דירה מגניבה לעצמו עם מטבחון שזה שוס רציני
. אני פשוט אקח את הדירה כפרויקט. תבואו לבקר!! חוצמזה, מה שלום גבי ונעמה? שימו שורה אם אתם בפורום. ממממממעיין.

שמה שורה, אני בפורום.

האקפלורר שלי בבית לא עובד, אז אני מתנחלת אצל סבא וסבתא מדי פעם, למשל עכשיו, ומתנחמת בעובדה שביום ראשון הקרוב כבר אהיה במוזיאון, ושם, בשני המחשבים, יש ADSL. הוי, החיים הטובים כבר לפני! מעייני, דירה מתפוררת היא הקסם שבקיבוץ! אני מאחלת לך אותנטיות רבה של סממיות, עכברים ומכות נמלים כמכות ה' על בני פרעה. הכל לחיוב
. הייתי השבוע בדירה, ויש מגוון מעניין מאוד של בנות, מסתבר שאחת מהן אפילו כותבת בפורום, טילו שמה, ואפילו דיברתי איתה בפורום! העניין הזה משעשע ביותר. חוץ מזה אין לי הרבה מנה לספר; חם לי, ואני כל-כך משוועת להתחיל!!! חוסר המעש הזמני הזה, בין סוף ההשתלמות (חזרתי ביום רביעי, יותר נכון בלילה של שלישי הביתה) לבין תחילת השירות האמיתית, גורם לי להשתגע באמת, ואמנם אינני רוצה לומר זאת בכל רם, אבל עדיף להכיר באמת: אפילו התחלתי לעקוב אחרי מיכאלה. מה שמזכיר לי שעוד מעט מתחיל פרק, והיות ונהייתי יצור פתאטי קמעה שצופה בדברים הללו, ובעיקר יצור נאלח, שטחי וחסר כל רבב ותוכן, אפנה לי כעת. ניפגש, חמדתי! - נעמה.

למעלה