אדוני השופט, אדוני השופט, זאת האמת וכל האמת

אדוני השופט, אדוני השופט, זאת האמת וכל האמת

פעם כשהפכתי לראש העיריה מצאתי לפני מדבר וציה אישרתי חריגות לחברי הקבלנים כדי שלא ישכחוני עד קץ הימים אדוני השופט, אדוני השופט זאת האמת וכל האמת אז למה אתה לי בית סוהר רושם אינני אשם אינני אשם כשמינה אותי שרון לשר התמ"ת החלטתי שאני לא עוסק בבבל"ת הזרמתי תקציבים לכיסי ידידים ועזרתי להם להיות משקיעים אדוני השופט... כשהגיע ידיד מאיי הבתולה שנשאר לו קצת כסף מאיזו פעולה מכרתי לו בית ברווח עתק ואני גר שם בשכירות כמו איזה נזקק אדוני השופט... כשראיתי ת'הבית המיועד לשימור אמרתי לעליזה נעשה לו גימור הגדלתי לקבלן ת'אחוזי הבנייה והוא עזר לי לרכוש אחוזה עם גינה אדוני השופט... כשבאתי לאוצר אירגנתי מכרז למכור את בל"ל במחיר חבל"ז הכל כבר סודר עד לפרט האחרון ואת העסק דפק רק זליכה ירון אדוני השופט... כשהייתי מטייל מעבר לים הכינו לי ת'הסוויטה כמו לאח"מ נהג המונית היה מביא לי מעטפות כדי שלא אצטרך לקבץ ברחובות אדוני השופט... שולה דואגת לניהול החשבון רושמת הכל על צג מחשבון מחלקת הכל עד לגרוש האחרון בחיי מגיע גם לה קומיסיון אדוני השופט... היתה לי שיחה עם יועצת תדמית שמשפצת ת'צורה לאנשי העילית אמרה לי יא אולמרט תפסיק להיות חוי תתחיל לאכול בבית התמחוי

למעלה