אדום מאחורי האוזן

אדום מאחורי האוזן

שלום יש לי תינוקת בת 5,5 חודשים והתפתח לה משהו מאחורי האוזן, יש לה אדום שם, והמון הפרשות של האוזן נו ה"דבש" הזה (איכס) וגם בצוואר יש לה את זה (בצוואר מלווה בהפרשות, לבנות\צהובות) לקחתי אותה לרופא.. בדק אותה לשניה (בדיוק שניה!) ואמר שזה כנראה "רגישות לכפילות בשר" ואמר לשים לה משחה (שכחתי את שמה) רציתי לשאול אם גם מאחורי האוזן זה "רגישות לכפילות עור" או אולי משהו אחר.. ואיך מטפלים בזה? (הרופא לא ראה את האוזן מספיק כי הבייבית זזה לו) תודה על תשומת ליבכם

נאוה ר

New member
שלום אמא של הנסיכה אושר

אני נזהרת מלתת הגדרות רפואיות למשהו שאני לא ראיתי והרופא כן ראה. אפשר לחזור אליו. יש מצבים שהעור תופס יובש מאחורי האוזן. ויש ילדים שצריכים למרוח שם קרם באופן תדיר אחרת הם מפתחים שם חריץ שנראה כאילו יש חתך. אבל לאור זה שהרופא ראה אותך ונתן אבחנה - נסי את התרופה שלו ותראי. ואם את חוששת שהוא לא הסתכל מספיק - תחזרי ותדרשי ממנו להסתכל ולהרגיע אותך. באשר לשאלתך הנה קישור לאסטמה של העור. למרות שאני בכלל לא בטוחה שזה מה שהרופא אבחן. http://www.kidspedia.co.il/mamar.asp?id=11

ilanmash

New member
אם זה אכן אסתמה של העור - מה עושים?

איזו משחה מורחים?

נאוה ר

New member
פונים לרופא עור ומקווים לטוב.

התרופה משתנה על פי חומרת המצב. ממשחות שומניות שבאות להקל וסבונים מיוחדים לרחצה ועד תרופות עם סטרואידים.... אבל נראה לי שאת סתם מכניסה את עצמך ל"סרטים"
את בטוחה שאת רוצה לעבור איתי את כל רשימת מחלות העור הקיימות
לא חבל פשוט תלכי ביום ראשון עם התינוק לרופא ותורידי מעצמך את החרדות המיותרות הללו

shirar1987

New member
יש רופאה בבני ברק שיכולה לאבחן אותך

היא מעולה . תדברי איתה 03-5740180

shirar1987

New member
שמא הוא ד"ר שרי זיגלמן

היא לא רק רופאת עור אלא גם. רופאה טיבעית

shirar1987

New member
אסתמת עור זה

עור אדום ויבש מאד ומגרד מאד. יש לי שכנה שלבת שלה יש את זה בפנים ומאחורי האוזניים

רוצה להוסיף..

במידה שולא עוזר הטיפול של הרופא אני ממליצה על שיטת טיפול אנרגטית BAT. חוויתי איתה הצלחות בנושא זה. לעיתים ראיתי שגם שינוי התזונה השפע ( ובמקרה של תינוק יונק שינוי התזונה של האם המניקה) כרגע יש אצלי בטיפול תינוקת שאצלה ברו העניין מופיע בהקשר של מזון . איך שהאמא אוכלת משהו מרשימת ה"אסורים" מייד מופעה התופעה בחריפות.

למעלה