אגת כחול

Shandi*

New member
אגת כחול

מה תוכלו לספר לי על תכונותיה של האבן הזאת?

ShirShir

New member
וואהו.. אבן יפהפיה!!../images/Emo6.gif

כחול עמוק משולב גוונים ופסים לבנים שקופים-חלביים.. אגב, היא לא המקור אלא צבועה. טובה לאיזון בין שכלתניות לבין אינטואיציה, מחזקת מודעות עצמית ואת החיבור ל"אני העליון". הצבע הכחול לרב מתקשר לרגיעה, שלווה,נינוחות וזרימה.

stoneage

New member
הי שאנדי

קודם כל האגת הכחול היא אבן צבועה. מקורה בברזיל והיא עוברת תהליך כימי כך שהצביעה איכותית ולא יורדת. הצבע גם נתפס בהתאם ל"דוגמא" הטבעית של האבן כך שעדיין ניתן להבחין בפסים ובקוורץ שנהיה כחול אבל שקוף. למה צובעים ? כי אנשים קונים. תכונות האגת: מאזנת ומחזקת גוף ומוח.טובה למי שמשתמש יותר מידי בלוגיקה. הכחולה: תקשורת ורוגע.

?!?!

שני.. אני ממש לא מבינה. צביעה של אבן מוסיפה לרמת האנרגיה שיש לה ממילא עוד את תכונות האנרגיה שמשדר צבע האבן?? איך?! הרי האנרגיה שאבן מוציאה היא תוצאה של תהליך הגיבוש שלה, ואיך היא יכולה להקרין אנרגיה שמונעת על-ידי צבע שלא התעצב איתה במשך השנים? סליחה מראש על השפה הבלתי מקצועית...

stoneage

New member
אבן צבועה

שאלה חכמה. צבע זה בעצם אנרגיה. לכל צבע השפעה ללא קשר לאבנים. מה שאת טוענת נכון לדעתי כאשר מדובר באיכות צביעה שיטחית כגון הטורקוניט (שלצערי מקומות רבים מוכרים כטורקיז), ההיולייט הצבוע (תכלת או אדום) והלייס אגת הצבוע (תכלת, אדום, ירוק): הצביעה כאן חיצונית בלבד ולהרגשתי "חונקת" את האבן. לעומת זאת קיימות איכויות צביעה כמו האגת הצבוע שהוא נפוץ ביותר (כחול, ירוק, ורוד, סגול), אבנים מטופלות במעבדה (אקוואורה למשל) שבהן קליטת הצבע היא כזו שהיא לא פוגעת באנרגיות של האבן ועם זאת לצבע השפעה. למה ? כי הוא קיים וכמו שציינתי לצבע אנרגיה ללא קשר לכלום. אם את רגישה לאבנים ואנרגיות את יכולה לנסות לאחוז אבנים מאותה משפחה בצבעים שונים ולראות אם את מרגישה אחרת. למשל ג´ספר כחול לעומת חום או אדום. או אגת בלו לייס לעומת אגת לייס.

שני!

את פשוט מדהימה =) איך צוברים כ"כ הרבה ידע?! .. הממ.. אני מקווה שזה לא אישי מדי, אבל קראתי את הספר שלכם, ´סוד הקריסטלים´ ומאז תהיתי לעצמי מה הקשר שלך ושל אדם =)

למעלה