אבק דרכים.

אבק דרכים.

שוב מודה לכם על קבלת הפנים שלכם. גחלילית, ראית, ראית מה עשית לי... על מנת לא לפספס טיפת מיץ צוף רצתי מחדר לחדר, ממקום למקום עד שתש כוחי. ולכן אני חושבת שהשיר אבק דרכים מתאים היום לכאן:) המון תודה לך!!!! אבק דרכים. מילותיך נטעו בי שורש ואני פוסעת בין תלמים, אם אפנה מבטי אל החורש אראה שם דברים אחרים! אנצור בתוכי פאר החורש עת אנדוד בינות התלמים, אם אפנה מבטי אל החורש האראה שם דברים אחרים? אסיר מעלי אבק דרכים אף אם חריש בי יותירו, אשב לנוח בצל בוסתנים בטרם ימי יאפירו. עדינה-ו

פנינוששששש../images/Emo175.gif

אין בעד מה! אנחנו תמיד שמחים לקבל חבר חדש!!! וככה תש לו כוחך?? מייד שולחת לך סלסלה מלאה בעוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים וכמה כוכבי חיזוק! ואת יודעת מה אומרים... שבין השבילים מסתתרים דברים רבים, ורק מי שמצליח לפקוח את עינייו,ואת לבבו, מסוגל לראות, לחוש ולהבחין (לפעמים גם להבין!). ולדעתי עוד רבים רבים הימים עד שהלבן יצבע את שורשיך. רק טוב!!!

השלת אתמולים

בוקר טוב גחלילית
זוהרת ובוקר טוב לכולם מברכת פנינה ב
חן זה הזמן של עשיית חשבון נפש לשכוח את האתמול ולהביט אל המחר השלת אתמולים. אם... אצא מתוך קליפתי ואבוא עד פתח ליבך- אשיל מעלי אתמולים ואהיה עבורך מיכמנים- התהיה עבורי זה הסכר ושובר הגלים שבים, התהיה עבורי שם,בחדר את..אשר היה ונגמר? כמעיין המתגבר זורמות אלי מילותיך מרוות נקבוביותי הכמושות- בזרימתך מפלס בי... נתיב למחר- מזרים רסיסי תקווה. מתקרבת הולכת.... ...ומתקרבת. עדינה-ו

מאחורי שובר הגלים

על המזח ביפו התנפצו גלי חורף אבל אני הייתי חוף פרא נטוש את סערת מולי כנחשול מתפרץ לנגיסה קרעת מעלי את חולי וחשפת את טרשיי לעין כל

רואי../images/Emo13.gif הים

הים מתוך ביתי מוליך שביל הימה אני לוגמת בשקיקה גליו, כאשר הם קרבים אלי אני נרגעת כמו שטפו את כל געגועי. הם אומרים לי:"השמרי ילדונת מים גועש רועש אל תחששי, שמרי ילדונת נא שמרי עליך מפני המיים המשקרים." והם שוטפים אותי עם כל הקצף ומורידים ממני לחלוחית הם לוחשים לי:"השמרי בעצם השמרי מפני המים השקטים". והגלים אומרים:"ראי הביטי אנחנו על גדה רק נשברים אך כאשר שוב אנחנו פנימה שבים אנחנו כל כך רגועים." והגלים שוטפים ממני עצב ומורידים ממני לחלוחית, הם אומרים לי:"השמרי בעצם השמרי מפני המים המשקרים." מתוך ביתי מוליך שביל הימה עיני שטופות הדמע מחייכות, כי הם הולכים ממני אל הימה ועם גלי הים הם מתמזגות. עדינה-ו רועי יופי של מילים כתבת

פנינתתתתתת

אהבתי את הים שלך וגם את הגלים, למרות שחלקם מלוחים כדמעות. ואת הרי יודעת שבמים העמוקים ניתן לראות את ההשתקפות, את היופי הפנימי, את הנפש. ואסור לוותר על הדרך גם אם לפעמים היא לא ברורה...... רק טוב!!!

גחלילית../images/Emo24.gif זוהרת....מצולות הים

להלך על החוף, לטפס על דבשת הגלים לנשום...הבריזה, להתפלש בתוך החול לבנות ארמונות, לאסוף צדפים ולקינוח... א ר ט י ק ולפעמים, לפעמים הים סוער, ורק היום אני מבינה את משמעות המילים ששמעתי מסידרה בטלויזיה "הלב" "כמו הים, גם בלב סערות יש וגם סודות מי יגיד לי מי ידע הסוד שבלב") יסלחו לי יוצרי השיר אם זייפתי:) בוקר טוב !!!

רואי...דיבוק

רואי
אתה כל הזמן מחזיר אותי אל הפינות הסמויות או הגלויות של חיי ואתה עושה זאת נהדר. מאחלת לך שאם מצאת את השביל הזה המוליך אל האושר תאחוז בו ואל נא תרפה. דיבוק. אחוזת דיבוק נדדתי בדרכים חציתי גאיות טיפסתי הרים ולא נחתי. עלום הגחת בחדרי חיי הסטת אותי משדותי פיזרת מעלי ערפל, הוצאת אותי מחושך וצל. פרצת מבצרי הנעול נזכרתי...החיים הם זמן שאול. עדינה-ו

בשביל להצמיד את תגובותיך מרק

לכל שיר שכתבתי, אצטרך להכנס לארכיון,כי תגובותיך מרובות הן
ואצלי הזמן קצר והמלאכה עדיין מרובה. בוקר טוב קקטוס, נקווה שיהיה לך באמת רק טוב!

למעלה