אביתר ה C-5 השחורה

מצב
הנושא נעול.

רועִי

New member
אביתר ה C-5 השחורה

אביתר ה C-5 השחורה
היא באמת שלך
ועוד משהו למה יש לה כל ך הרבה אנטנות
ואתה באמת נהג קטר

תחבורה ציבורית? לא בשבילי!

אביתר ה C-5 השחורה
היא באמת שלך
ואתה באמת נהג קטר
ראית מה זה? חובב רכבות ואוטובוסים(!) שקורע את הארץ בשתי(!) מכוניות זללניות בדלק (מתוכן אחת גדולה ושמנה במיוחד) ונוסע ברכבת ישראל רק כשיש נסיעות מיוחדות. ואביתר אולי יכחיש, אבל אני מכיר אותו מספיק טוב בשביל לדעת שזה לא ישתנה גם כשתפתח (אי"ה במהרה בימינו ואימרו אמן!) תחנת 'החאן' בירושלים. (ואלא אם כן הוא מסתיר משהו ממני, הוא עדיין לא הוסמך להיות נהג קטר, ואף לא ניסה עדיין להתקבל לקורס...
)

../images/Emo3.gif../images/Emo32.gif חן?

ראית מה זה? חובב רכבות ואוטובוסים(!) שקורע את הארץ בשתי(!) מכוניות זללניות בדלק (מתוכן אחת גדולה ושמנה במיוחד) ונוסע ברכבת ישראל רק כשיש נסיעות מיוחדות. ואביתר אולי יכחיש, אבל אני מכיר אותו מספיק טוב בשביל לדעת שזה לא ישתנה גם כשתפתח (אי"ה במהרה בימינו ואימרו אמן!) תחנת 'החאן' בירושלים. (ואלא אם כן הוא מסתיר משהו ממני, הוא עדיין לא הוסמך להיות נהג קטר, ואף לא ניסה עדיין להתקבל לקורס...
)
חן?
שוב שתיתת? מה זה התשובה ה"לא מקצועית הזאת"

נכון מותק ! שכחתי לרגע את הפיג'ו

)
נכון מותק ! שכחתי לרגע את הפיג'ו
האדומה שלי שיש לה יומולדת כמו לאחותה הכחולה באותו יום בדיוק ! אני לא אהיה נהג קטר - מי יקבל תרח כמוני ?

ה- C5 היא שלי ! חגגנו לה יומולדת

אביתר ה C-5 השחורה
היא באמת שלך
ואתה באמת נהג קטר
שנה לא מזמן ! אנטנות: כולה 3 פלאפונים, אחד מהם של אימי. אני לא נהג קטר ! המכונית לא שחורה ! צבעה כחול כהה אבל זה לא שייך לפורום זה. תודה ולילה מבורך ! שלך, אביתר.

ה- C-5 בפיגוע בקו 20 !

שנה לא מזמן ! אנטנות: כולה 3 פלאפונים, אחד מהם של אימי. אני לא נהג קטר ! המכונית לא שחורה ! צבעה כחול כהה אבל זה לא שייך לפורום זה. תודה ולילה מבורך ! שלך, אביתר.
ה- C-5 בפיגוע בקו 20 !
היא רואה גם דברים כאלה ! מגיעה לכל פיגוע באוטובוס ובהזדמנות זו נאחל לכולם שלא יהיו עוד פיגועים !! אינשאללה !

הפיג'ו היא הבעיה כי היא זוללת דלק

ה- C-5 בפיגוע בקו 20 !
היא רואה גם דברים כאלה ! מגיעה לכל פיגוע באוטובוס ובהזדמנות זו נאחל לכולם שלא יהיו עוד פיגועים !! אינשאללה !
הפיג'ו היא הבעיה כי היא זוללת דלק
בצורה נוראית. זו 309SR יחודית עם נפח מנוע 2032 סמ"ק. היא נולדה ביום 31.03.1992 וה- C5 נולדה ביום 31.03.2002. אז אכלתי אותה כי יש לי 2 טסטים באותו יום, 2 ביטוחים חובה באותו יום, 2 ביטוחים מקיף באותו יום. ואולי אני ארד לכביש ביום 30.03.2004 כדי שלמחרת אוכל לשלם במכה 6 תשלומים. לא מכרתי את הפיג'ו שהיא כמובן יד ראשונה כי אני קשור אליה נפשית והיא לקחה אותי להמון תחנות רכבת, נופי רכבת ומקומות שבהם התפוצצו אוטובוסים לא עלינו. לילה טוב ! אביתר

david80

Member
סיטרואן

סיטרואן
אני חובב מכוניות סיטרואן - לא הרבה פחות מאשר רכבות! הורי רכשו סיטרואן BX 16 TRS חדישה בקיץ 85, הסיטרואן "נהרגה" כתוצאה מפריצת שריפה פתאומית
בתא המנוע במהלך נסיעה בקיץ 93. לאחר מכן רכשנו שני סיטרואן BX 16 TRS מודל 87 (אחד מהם אוטומטית), לפני כשנה וחצי נכנענו מול התקלות וההוצאות הרבות על התיקונים ועברנו לסוזוקי, אך הספקתי לנהוג בשניהם: הידני - נוחה מאוד לנהיגה, לעומת זאת, האוטומטית מאיצה כמו קטר 'בובו'
.

גם ב- C5 יש לעיתים תקלות..

סיטרואן
אני חובב מכוניות סיטרואן - לא הרבה פחות מאשר רכבות! הורי רכשו סיטרואן BX 16 TRS חדישה בקיץ 85, הסיטרואן "נהרגה" כתוצאה מפריצת שריפה פתאומית
בתא המנוע במהלך נסיעה בקיץ 93. לאחר מכן רכשנו שני סיטרואן BX 16 TRS מודל 87 (אחד מהם אוטומטית), לפני כשנה וחצי נכנענו מול התקלות וההוצאות הרבות על התיקונים ועברנו לסוזוקי, אך הספקתי לנהוג בשניהם: הידני - נוחה מאוד לנהיגה, לעומת זאת, האוטומטית מאיצה כמו קטר 'בובו'
.
גם ב- C5 יש לעיתים תקלות..
פתאום נדלקת איזו נורית ואח"כ מסתבר שזה היה סתם והחיישן קצת התבלבל.

mister K

New member
C5 של אביתר

C5 של אביתר
אביתר, זכור לי שאמרת פה לא מזמן שגררת עם ה-C5 המדוברת אוטובוס מרצדס של אגד ושתראה תמונות מאירוע זה. אני כבר משתוקק לראותן!!! ומה עם איזה שרשור תמונות של אוטובוסי "אגד" לכבוד יום העצמאות???
חג שמח!!!

אכן ערכנו ניסוי גרירה במוסך תלפיות

C5 של אביתר
אביתר, זכור לי שאמרת פה לא מזמן שגררת עם ה-C5 המדוברת אוטובוס מרצדס של אגד ושתראה תמונות מאירוע זה. אני כבר משתוקק לראותן!!! ומה עם איזה שרשור תמונות של אוטובוסי "אגד" לכבוד יום העצמאות???
חג שמח!!!
אכן ערכנו ניסוי גרירה במוסך תלפיות
ובקרוב מאוד התמונות ! היום אין לי הרבה זמן אז לא אוכל לשרשר תמונות של אוטובוסים של אגד. צר לי. גייסו אותי למנגל !! אותי ?!? איזה באסה ! יום נפלא שיהיה לך אחי ! שלך, אביתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה