אבחון מבוגר חבר קופ"ח מכבי

אבחון מבוגר חבר קופ"ח מכבי

אבחנתי את ארבעת ילדי כ- ADHD ועכשיו תורי איפו אני עושה את האבחון+ עלויות ?

05 מיכל

New member
אפשרות באזור י-ם:

להגיע לדר' בירן בהדסה עין כרם, במסגרת ההסדר של מכבי עם הדסה (אין צורך בהתחייבות, באים עם כרטיס מכבי).

micmil

New member
../images/Emo101.gifלחברי מכבי ולא רק מירושלים

מכבי לא מנדבים מידע, וגם המידע שהם מוסרים לקוני ולא ברור, גם בהדסה לא בדיוק מכירים את הנהלים, אפילו דר' רובין לא מכריחה את מכבי למסור מידע על זכויות המטופלים. אבל, לשם כך הוקם הפורום ובזכותו אנו עומדים על זכויותינו, אכן ניתן לבצע את האבחון על ידי העברת כרטיס מגנטי של מכבי ללא כל תשלום, מדובר בכמה פגישות אצל דר' בירן, רופא מקצועי מאד. רואים בבירור שהוא בקיא ועדכני מאוד בחומר המקצועי ובסוגי הטיפולים התרופתיים להפרעות קשב ולהפרעות הנלוות להפרעות קשב, ולא פחות חשוב, רופא חביב שבולט ברצונו לעזור למטופל. למי שמעוניין לעיין בקורות החיים המקצועיים שלו, ניתן לראות אותם באתר האינטרנט של הדסה. אבל יש גם חסרונות –הוא עובד רק בירושלים ויש תור מאד ארוך למרפאה שלו. מיק

מלמלה

New member
וכל מי שרוצה מגיע

ורק להעביר כרטיס? איך מגיעים אליו ללא הפניה?

05 מיכל

New member
מתקשרים ל"קביעת תורים" של הדסה,

קובעים תור לדר' בירן למרפאת קשב. באים ביום המיועד טיפה יותר מוקדם (10 דקות) עם הכרטיס ביד. בכניסה, אחרי הטלפונים הציבוריים, יש מכשיר קטן שתלוי על הקיר. עומדים בתור, מעבירים כרטיס במכשיר הזה, וממתינים שנייה. המכשיר פולט התחייבות. עם ההתחייבות הזו את ניגשת למרפאה! לפני כמה שנים רציתי לעבור בדיקה יקרה (לא קשור ל ADHD) ובקופה אמרו לי שלא משתתפים. החלטתי לעשות את הבדיקה על חשבוני. הגעתי למעבדה הרלוונטית עוד לפני ששילמתי. הרופאה שם היתה חמודה, ואמרה לי: נסי קודם עם הכרטיס. ניסיתי - והצליח! אז הרופאה אמרה לי: יופי! לכי תקני לך משהו יפה - חסכת המון כסף! בקיצור, במכבי יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה...

למעלה