תגובה אחרונה ע"י Yaron Livne

 1. Y

  ראיתי כבר כמה פעמים בכרמיאל אוטובוס

  ראיתי כבר כמה פעמים בכרמיאל אוטובוס ראיתי כבר כמה פעמים בכרמיאל אוטובוס של נתיב אקספרס שכתוב עליו שהוא לא חדרה ולנתניה. אני לא רואה מידע על קו כזה בשום מקום. מה זה האוטובוס הזה? אני הוזה?
 2. N

  רק אורכית ירוקה מכל ת"א 100?[IMG]https://timg.co.il/f/Emo4.gif[/IMG]

  זה היה חיסולים כבדים זה היה חיסולים כבדים אבל עוד מעט כולנו נרקוד אאורה :)
 3. ד

  שאלה אליכם

  מיד עם קניית היחידות מיד עם קניית היחידות אני משלם את האחוז הזה או שיש זמן מסויים ברבעון שאני משלם את זה .. ומה קורה במצב של אני מכניס כל חודש נגיד סכום מסויים האם גם עליו פועל ה אחוז הזה ?
 4. Y

  מה נותנים השינויים ברכבות לבאים מעכו או לב ה

  מה נותנים השינויים ברכבות לבאים מעכו או לב ה מה נותנים השינויים ברכבות לבאים מעכו או לב ה מפרץ לתל אביב? נראה שלא הרבה, זה יכול להיות?
 5. Y

  הקווים החדשים בין כרמיאל לבין בני ברק

  הקווים החדשים בין כרמיאל לבין בני ברק הקווים החדשים בין כרמיאל לבין בני ברק או צפת וכולי, עם המספרים הגבוהים, אלה קווי מהדרין או משה?
 6. Y

  מה המשמעות של "קו" ברכבת ישראל (או בכלל) אם

  מה המשמעות של "קו" ברכבת ישראל (או בכלל) אם מה המשמעות של "קו" ברכבת ישראל (או בכלל) אם בכל מקרה רכבות שונות מדלגות על תחנות שונות בדרך ואז אפשר להגיד שגם כל סוג כזה של נסיעה זה "קו" מסוים ולתת לו צבע.
 7. Y

  בין מנדרינית לקסטיליאנית

  בין מנדרינית לקסטיליאנית לפחות לפי ויקיפדיה, גם מנדרינית, מתוך השפות הסיניות, היא מאוד מגוונת ורוב ה"דיאלקטים" שלה הם בעצם שפות שלא מבינות אחת את השניה כל כך. מה שאנחנו קוראים "סינית" או "מנדרינית סטנדרטית" מבוסס על הדיאלקט המנדריני של בייג'ינג, שמאוד קרוב אליו רק הדיאלקט המנדריני הצפון מזרחי...
 8. Y

  מידע אישי על רב קו באתר הרכבת

  מידע אישי על רב קו באתר הרכבת מידע אישי על רב קו באתר הרכבת ראיתי באתר הרכבת שיש שירות חדש של מידע אישי על הרב קו שלך. זה מתאים לרב קו של כולם או רק של כאלה שהונפקו ברכבת? כדאי לעשות את זה? יהיו גם אתרים דומים אצל החברות האחרות ואז בלאגן?
 9. Y

  מה נחשב "הגליל"?

  מה נחשב "הגליל"?
 10. Y

  מספר חוזקים של הרכבת על הרב קו

  מספר חוזקים של הרכבת על הרב קו מספר חוזקים של הרכבת על הרב קו אם יש לי שתי כרטיסיות שונות של הרכבת על הרב קו שלי, איך המערכת יודעת איזו לנקב? האם זה מתבצע ביציאה? למה זה כותב כמה נסיעות נשארו כבר בכניסה אם לא בחרתי בשום מקום לאן אני נוסע.
 11. Y

  איזה גודל אוטובוסים הכי יעיל?

  איזה גודל אוטובוסים הכי יעיל? איזה גודל אוטובוסים הכי יעיל? לפי מה קובעים את מספר המושבים או הנוסעים באוטובוסים? מאיזה גודל של רכב זה מתחיל להיות שווה לכלכלה לסביבה ולהכל מאשר מכונית פרטית? האם לא עדיף הרבה מיניבוסים בהרבה קווים שונים עם תדירות גבוהה?
 12. Y

  איזה גודל אוטובוסים הכי יעיל?

  איזה גודל אוטובוסים הכי יעיל? לפי מה קובעים את מספר המושבים או הנוסעים באוטובוסים? מאיזה גודל של רכב זה מתחיל להיות שווה לכלכלה לסביבה ולהכל מאשר מכונית פרטית? האם לא עדיף הרבה מיניבוסים בהרבה קווים שונים עם תדירות גבוהה?
 13. Y

  שיקולים כלל לבאנטיניים

  שיקולים כלל לבאנטיניים יש שיקולים כלל איזוריים בפיתוח אורבני ותשתיות בארץ? חושבים על פנים הארץ או גם על ירדן לבנון סוריה והלאה?
 14. Y

  אנגלית בריטית בערוצי חדשות

  אנגלית בריטית בערוצי חדשות למה בערוצי חדשות (ואחרים) מדברים דווקא אנגלית בריטית מסוג כלשהו? למה CNN International מבוסס בלונדון ודובר בעיקר אנגלית בריטית כלשהי? למה France 24 מדבר אנגלית בריטית?
 15. Y

  שמתם לב לגופים בעברית כיום?

  שמתם לב לגופים בעברית כיום? ני תה את הוא (או) היא (אי) נחנו תם תן הם (אם) הן (אן)
למעלה