תגובה אחרונה ע"י yaeli123

 1. Y

  אירוח ברמת "קפה ועוגה"

  אירוח ברמת "קפה ועוגה" אנחנו מארחים השבוע כמה זוגות חברים (לא חברים קרובים) אין תקציב לאירוח מפואר ואין זמן לבישולים מרשימים. חוץ מכמה עוגות ופיצוחים - מה עוד אפשר להגיש בערב כזה?
 2. Y

  עמלות עסק קטן

  עמלות עסק קטן שלום לכולם, אני מקווה שאני במקום הנכון - אשמח לעזרתכם. יש לנו עסק שמוגדר כעסק קטן. לאחרונה גילינו שלמרות ההכנסות שעומדות בתקן של עסק קטן, הבנק החליט לפני 3 שנים להגדיר אותנו כעסק גדול ומאז שילמנו עמלות של עסק גדול. העברנו להם אישורים והם הפכו אותנו עכשיו לעסק קטן. השאלה היא האם...
 3. Y

  הפרת חוזה שכירות מצד בעל הבית

  הפרת חוזה שכירות מצד בעל הבית אם בעל הבית מפר חוזה (סעיף אחד ספציפי ומהותי) האם אני יכולה גם להפר ולעזוב את הדירה לפני תום החוזה? תודה רבה לעונים
 4. Y

  [IMG]http://timg.co.il/f/Emo71.gif[/IMG][IMG]http://timg.co.il/f/Emo174.gif[/IMG]

  נתקבעתי עם כמות גשולה של גבינה לבנה, קוטג' וחלב. רעיונות מה לעשות עם זה? הפג תוקף שלהן לא רחוק, אז לא דברים קטנים כמו חביתה עם גבינה, אלא משהו שיעזור לי להפטר מכמות גדולה בבת אחת.
 5. Y

  צריכה המלצות לספרים

  צריכה המלצות לספרים קלילים, זורמים, שלא מצריכים מחשבה עמוקה. אבל כאלה שתופסים ושכיף לסגור איתם את היום. משהו מהסגנון של הרלן קובן. יש את הסידרה החדשה של מי שכתבה את משחקי הרעב. למישהו כבר יצא לקרוא? רעיונות אחרים?
 6. Y

  מישהי סיפרה פה לא מזמן על לינה במצפה רמון

  מישהי סיפרה פה לא מזמן על לינה במצפה רמון בחדרים של מדריכים או משהו כזה. מישהו זוכר פרטים? או מי זו שפרסמה?
 7. Y

  יונים [IMG]http://timg.co.il/f/Emo235.gif[/IMG]

  יונים לפני חודש איזו יונה מצאה דרך למסתור כביסה שלנו, הקימה קן והטילה שתי ביצים. לאור ההתרגשות של הילדים החלטנו להניח לה לגדל את שני הגוזלים עד שיעופו ואז לסגור את החור ולפנות את הקן. אבל השבוע אחד הגוזלים התפגר והבת יונה - כנראה כדי להתגבר על הצער - מיד סיפקה ביצה חדשה. אז עכשיו יש לנו גוזל...
 8. Y

  פי"ה לימודית

  פי"ה לימודית כי מי יידע אם לא אתם?... אם מוסד לימודי רוצה להיות מוכר כמכללה, מה זה דורש? לאן פונים? זה בכלל מצריך איזה אישור או שכל אחד יכול להכריז על עצמו כמכללה? כל הכוונה תעזור.
 9. Y

  מחפשת מתכון לבשר טחון עם ירקות

  מחפשת מתכון לבשר טחון עם ירקות בלי שום סוג של פחמימה כלומר לא תבשילים עם אורז, לא ממולאים וכו' רק בשר טחון, ירקות ואיזה רוטב רעיונות?
 10. Y

  דובר פה פעם על מישהי שעושה שירות משלוח

  דובר פה פעם על מישהי שעושה שירות משלוח מארה"ב. מי יכול לעזור לי לאתר אותה?
 11. Y

  מחפשת עבודה - מישהו יכול לעזור?

  מחפשת עבודה - מישהו יכול לעזור? מחפשת עבודה בתחומי ההפקה השונים. יכול להיות גם בשילוב עבודות אדמיניסטרציה והנח"ש. אם יש למישהו איזשהו כיוון - אני אשמח.
 12. Y

  איפה אפשר למצוא לילדים

  איפה אפשר למצוא לילדים כובע עם מן "וילון" כזה מאחור שמגן על העורף? חוץ מחנויות הטיולים ששם עולה 80 ש"ח לכובע
 13. Y

  מכשיר דוחה חרקים

  מכשיר דוחה חרקים מישהו מכיר את המכשיר הזה? יכול להמליץ?
 14. Y

  צריכה המלצה למקום נחמד שיכול לארח חבורת בנות

  צריכה המלצה למקום נחמד שיכול לארח חבורת בנות זה יכול להיות מסעדה (ואז צריך אחת עם חדר פרטי) וזה יכול להיות רעיון אחר נחמד באזור המרכז כשר רעיונות?
 15. Y

  תגידו, פיית השיניים עדיין בתפקיד,

  תגידו, פיית השיניים עדיין בתפקיד, או שכבר יצאה לפנסיה? ילדים בימינו עדיין מצפים לה? יש לנו שתי שיניים בדרך ליפול ואני רוצה להבין מה הציפיות היום, כדי להחליט מה בא לי לעשות עם זה. מה קונים? והאם קונים עבור כל שן שנופלת או שרק לשן הראשונה? (אני לא רוצה לשאול את הילדה כדי לא לפתוח סתם נושא...
למעלה