תגובה אחרונה ע"י TyrAnnyA

 1. L

  הכפלת מסילת ב"ש - סקירה שנתית.

  מעניין... הייתי בטוח שעם המלחמה שהיתה להם עם הרכבת על הקטע הזה הם לפחות היו "מרוויחים" הפרדה מפלסית מהעניין. ממה שאתה אומר נשמע שלא רק שהם לא מקבלים הפרדה כזאת אלא גם הולכים לבטל להם את המפגש הקיים.
 2. E

  הכפלת מסילת ב"ש - סקירה שנתית.

  תמונה מעולה! תודה רבה לשניכם, מחכה להמשך. בינתיים, אפשר לומר שלמרות שקצב העבודות ב-2009 היה מעולה (בלי עין הרע) בהשוואה לשנים קודמות, עדיין נראה שעוד רחוק היום שבו תהיה מסילה כפולה ומהירה בין נען לב"ש.
 3. ת

  תחבורה ציבורית ביפן - חלק 4

  הקטע הפרברי - מסילה קלאסית בעניין זה אני חייב לומר שהיפנים התרשלו במקרה הטוב, והגיע הזמן להניח כאן תשתית מודרנית על בסיס שתי שכבות בטון (כמו בתוך הירושימה וגם בירושלים). זאת משום שניתן להרגיש הבדל ברור באיכות הנסיעה בין הקטע העירוני לקטע זה: בנסיעה, בהאצות ובעיקר בבלימות הרכבת מיטלטלת בחוזקה...
 4. ת

  תחבורה ציבורית ביפן - חלק 4

  עוד צילום עם zoom-out לנוף הירוק
 5. מ

  תהיות על נתצ"ים

  לגבי1 - לא פופלרי להפקיע נתיב מכלי רכב פרטיים לטובת תח"צ במציאות הפוליטית העירונית בישראל.
 6. F

  עשרות נוסעים ננעלו בתחנת רכבת באשדוד

  עשרות נוסעים ננעלו בתחנת רכבת באשדוד עשרות נוסעים שביקשו לצאת מתחנת הרכבת באשדוד - גילו להפתעתם שהם לכודים בפנים. חלק מהם החלו לטפס על הגדרות כדי לצאת ואחרים צעדו על פסי הרכבת וסיכנו את חייהם. רק אחרי 20 דקות פתחו השומרים את השערים. צפו בתיעוד מהמקום חדשות 2 | פורסם 04/12/09 17:09...
 7. E

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG] שרשור הכוונה ומודיעין 6/12 [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG]

  לרח' ישראליש בתל אביב מלוי אשכול בק' אונו אני כותב מהסלולרי לכן אין לי אפשרות אפילו לפתוח מפה לראות איפה הרחוב, לא שמעתי עליו מעולם והודיעו לי ברגע האחרון להגיע לשם. הבנתי שזה ליד עזריאלי האם צריך לקחת קו עד לשם ??
 8. A

  חולדאי: "תם עידן הרכב הפרטי

  ועוד רבים וטובים... וזה רק בתחום המוזיקה. יש גם דברים נהדרים אחרים שנעשים בעיר הקודש ולא זוכים לפרסום רב.
 9. A

  חולדאי: "תם עידן הרכב הפרטי

  אפשר לחלוק על דבריו ובמידה רבה של צדק, אבל אין לדעתי מקום לכינוי "פלצן" ולאד-הומינם בכלל.
 10. ב

  חולדאי: "תם עידן הרכב הפרטי

  excuse me while i kiss the sky איך שהוא ניגן! האחד והיחיד מאז ומעולם. מה שג'ימי ידע לעשות עם הגיטרה בשיניים ומאחורי הגב, אחרים רק יכולים לחלום. גם כשהיה מסומם ניגן טוב מכולם אפילו אריק קלפטון הגדול הודה שג'ימי הוא הגיטריסט הגדול ביותר שדרך על כדוה"א.
 11. אביתר777777777777777

  חולדאי: "תם עידן הרכב הפרטי

  מכיר. יש להם חומרים איכותיים מאוד. הם מזכירים לי משום מה את הצמד המעולה - אנגלנד דן וג'ון פורד קולי שאני אוהב מאוד. ואני לא מתכוון דווקא ללהיטים הגדולים אלא לשיר כמו LOVE IS THE ANSWER משנת 1978 שבשבילי הוא כמו המנון.
 12. T

  Kings and Queens- Vocals only

  Kings and Queens- Vocals only http://www.youtube.com/watch?v=EbEXnb4JhrI זה כל כך יפה שאין לי מילים
 13. T

  למי שיש יוזר בפורום הרישמי של שלושים

  למי שיש יוזר בפורום הרישמי של שלושים אנא הירשמו לרולקול. http://thirtysecondstomars.forumsunlimited.com/index.php?showtopic=315934 ללא מודעות שבינינו: רולקול זה לא בגד
 14. T

  בהשראת רננה )))

  בהשראת רננה )))
למעלה