תגובה אחרונה ע"י sdj

 1. A

  4033. קו 49 או קו 50?

  זה לא נראה לי מעודכן. זה לא נראה לי מעודכן.
 2. E

  מרצדס ישן בצבעי יונייטד טורס [IMG]https://timg.co.il/f/Emo26.gif[/IMG]

  הVARIO הידועים לשמצה ימ"ש וקיומם גם הVARIO הידועים לשמצה ימ"ש וקיומם גם יחד.
 3. א

  האם פיתוח הרכבות השפיע על האוטובוס'

  איך שכחנו... כמובן, קו 222 שבוטל איך שכחנו... כמובן, קו 222 שבוטל
 4. M

  חדשות למהדרין

  במחוז צפון באגד במחוז צפון באגד יש רק קו אחד שלו מספר לא הגיוני, והוא קו 63 שמסלולו בית שאן-טבריה-קרית שמונה. המספר 563 למשל יכל להתאים לקו הזה הרבה יותר.
 5. G

  מנחה לשבת

  שביל ישראל - כל גווני הקשת שביל ישראל - כל גווני הקשת מישהו כבר העיר בפליאה על כך ששלושת הצבעים האלה נבחרו לסמל את השביל, הרבה לפני שדווקא הם אומצו בויכוח המתנהל בימינו אלה. בין הסלעים החרוצים מציץ לו קטע מן המסילה.
 6. S

  חיפושי מידע של דולינסקי

  חיפושי מידע של דולינסקי יש ציונים?
 7. S

  חיפושי מידע מקוונים

  חיפושי מידע מקוונים שלום לכולם! אני מקווה שאתם נהנים מהקיץ, למרות המצב... האם רק אני עוד לא קיבלתי ציון בחיפושי מידע של דולינסקי או שיש עוד כמוני? אפילו תאריך המבחן לא מופיע אצלי ב"קורסים וציונים".
 8. S

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo32.gif[/IMG] כללי

  הכנת מערכת מתי יפרסמו את המערכת לשנת הלימודים הקרובה? תודה.
 9. S

  קולורבי במרק

  קולורבי במרק שלום. האם אפשר לשים קולורבי במרק עוף? תודה!
 10. S

  אנתרופולוגיה בבר-אילן

  אנתרופולוגיה בבר-אילן שלום לכולם! אני לא יודעת אם זהו המקום הנכון לשאול את השאלה שלי, אבל אולי תוכלו לעזור לי בבקשה. א. יש לי תואר ראשון בחינוך בממוצע גבוה ביותר ממכללה. התקבלתי לתואר שני במחלקה ללימודי מידע ואני רוצה לעבור למחלקה לאנתרופולגיה. מה הסיכויים שלי? ב. מה בדיוק לומדים בהתמחות...
 11. S

  קטלוג (השלמות)

  קטלוג (השלמות) מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה ההבדל בין שדה 130 לשדה 240, למה הם מיועדים והיכן הם אמורים להופיע (בין אלו שדות)? תודה!!! כל פעם שנדמה לי שסוף סוף אני מבינה מה קורה בקורס הזה אני מגלה מחדש שטעיתי...
 12. S

  קטלוג (השלמות)

  קטלוג (השלמות) יש לי שאלה קצת משונה. אני אשמח אם מישהו יוכל לענות לי עליה במהירות האפשרית. איזה תרגילים היה צריך להגיש בקורס בקטלוג של רחל קדר בשבוע שלפני האחרון (לשיעור של 09.01.05)? תודה!
למעלה