תגובה אחרונה ע"י pineboxer

 1. P

  קרם לחות לעור שמן/מעורב

  קרם לחות לעור שמן/מעורב היי, אובחנתי כאחד שיש לו עור מעורב. יש שומניות קלה רק באיזור ה T בפנים. האם חובה להשתמש בקרם לחות ללא שומן גם אם איני מרגיש שאני רוצה? זה יכול לשפר פצעים או רק לגרום להחמרה שלהם?
 2. J

  שלום, יש לי שאלה

  שום זיקה. שניהם יהודים, שום זיקה. שניהם יהודים, שניהם מתגוררים ברוסיה. שאלה נוספת לי: כיצד תגיעה ההזמנה למשפט אם הבעל נמצא בארץ אחרת? באמת מודה לכם על התשובות.
 3. P

  סימה סולטנה

  סימה סולטנה היי, רציתי להמליץ על הטיפול שעושה המטפלת סימה סולטנה, למרות שבעבר הייתי סקפטי ולא ידעתי אם זה עוזר, אז אני עכשיו מרגיש ממש טוב והטיפול אצלה עזר לי למצב הרוח. הייתי לוקח כדורים(כולל את אותו הכדור שאני לוקח עכשיו) ועדיין לא הרגשתי שום שיפור כמו לאחר הטיפול אצלה. אז למי שרוצה אני בהחלט...
 4. M

  שינוי שם משפחה לקטין

  התשובה שלי היא כזו לא בגלל שאני גבר התשובה שלי היא כזו לא בגלל שאני גבר אלא שככה הוא החוק וככה עובד משרד הפנים וחבל שהויכוח המיותר שלך הוא מולי. גם הוספת שם משפחה לשם משפחה קיים נחשב לשינוי שם משפחה. וזה לא בגלל שאני גבר, אלא כי ככה זה, ואת מתקשה להפנים את זה. מתוך האתר של משרד הפנים: שינוי שם...
 5. P

  תרשים טוב

  תרשים טוב מצאתי תרשים שממחיש בצורה טובה את האוסידי. מניח שזה כבר ידוע לכולם מה שמתואר בו ובכל זאת אולי זה יעזור לאנשים.
 6. ת

  שרשור הקווים שהכי חסרים

  כמה הערות כמה הערות * לגבי המיספור, האם הוא יהיה 3 או 98, זה תלוי מי יפעיל אותו - וזה כבר נושא לדיון נפרד. (אני בכלל חושב שצריך יותר פיקוח של משרד התחבורה על מיספור הקווים). *לגבי 47 - ניסו כבר משהו דומה עם קו 147 אלא שהוא נכנס לרמה"ש. בסוף התברר שאינו ריווחי למעט מספר נסיעות בבוקר לכיוון ת"א...
 7. P

  בחירת קונסולה

  בחירת קונסולה אני מתלבט לגביי איזו קונסולה לקנות, אקס בוקס x או פלייסטיישן 4 פרו. לא משנה לי איפה החברים שלי משחקים והשלט בשתייהן נוח לי. אני אוהב את האקסקלוסיביים בשתייהן, אך מודה שטיפה יותר את של סוני וגם הבנתי שבסוני יש יותר כאלה. מה דעתכם?
 8. P

  המשך סימה סולטנה

  המשך סימה סולטנה אז אני כבר כמעט 3 שבועות בטיפול אצלה אבל עדיין לא ממש רואה שיפור. אמרתי לעצמי שנעדכן פה למי שרוצה חוות דעת מאחרים שהתחילו טיפול אצלה. אולי בשבועות הקרובים יהיה שיפור מי יודע, בריאות לכולם.
 9. L

  שאלה למומחים-דמי מזונות

  שאלה למומחים-דמי מזונות שאלה למומחים-דמי מזונות שלום רציתי לדעת כיצד אני יכול לקבל דמי מזונות מגרושתי, הילדים נמצאים אצלי באישור לשכת רווחה/בית דין רבני, שמתי אותם בפנימיה ואני משלם עליהם, רציתי לדעת מה הפרוצודרה/התהליך שאני צריך לבצע בכדי לקבל דמי מזונות. אני חושב שמגיע לילדי דמי מזונות...
 10. P

  גילוח ואקנה

  גילוח ואקנה שלום אני בן 29 וסובל מאקנה בצוואר ובחזה...רציתי לשאול האם זה נכון שגילוח יכול להעלים או לפחות להטיב ברמה של אקנה ופצעים בעור כי הגילוח עצמו מסיר תאים מתים כמו פילינג? או שזה רק מיתוס ובעצם למי שסובל מאקנה עדיף להימנע מגילוח ורק להשתמש במכונת תספורת לגיזום השיערות עד לרמה קצרה???
 11. P

  זינדקלין

  זינדקלין שלום ד"ר, רופאת העור שלי נתנה לי משחה לפצעי בגרות בשם זינדקלין. כמה זמן צריך למרוח אותה בשביל לראות שיפור? אני כבר לוקח שבוע ולא רואה שום שיפור. האם אפשר להפסיק למרוח או להמשיך? תודה.
 12. P

  סימה סולטנה

  סימה סולטנה שלום, רציתי לשאול אתכם אם מישהו שמע או מכיר את סימה סולטנה שמתעסקת ברפואה רוחנית אנרגטית וגם מתקשרת? הבנתי שהיא עזרה להרבה אנשים גם בתחום החרדות וגם באוסידי ודיכאון...מישהו יכול להמליץ עלייה או יש לו משהו לכתוב בנושא?
 13. P

  דואק

  דואק שלום ד"ר, אני בן 29 וסובל מפצעים ורופאת העור הביאה לי מרשם למשחה בשם דואק שמורחים על הפצעים...אבל זה לא עוזר לי בכלל...כמה זמן צריך לחכות כדי לראות השפעה?...כי אני כבר לוקח 8 ימים ולא רואה שום שיפור...האם זה מספיק זמן ואני יכול לקבוע שוב תור לרופאה שלי שתיתן לי משהו אחר?...תודה.
 14. ע

  ידועה בציבור

  אם היא ידועה בצבור כאשתו אם היא ידועה בצבור כאשתו היא תהיה זכאית למחצית עזבונו, אלא אם כן השאיר צוואה.
 15. א

  בית הדין לעניני משפחה

  תודה, אבל... תודה, אבל... אני צריכה להגיע לרשם לעניני ירושה בת"א, במידה ואני מעוניינת להוציא העתק של צוואה? תודה
למעלה