תגובה אחרונה ע"י nik name

 1. N

  היי אשמח לחוות דעת על אריאל וייסמן

  היי אשמח לחוות דעת על אריאל וייסמן והאם הוא מקבל בפרטי דרך קופח כללית?
 2. N

  היי צריכה המלצות וחוות דעת

  היי צריכה המלצות וחוות דעת על רופא פוריות במרכז שעובדים בפרטי עם הכללית וחוות דעת על דר אמיר וייזר.. תודה
 3. N

  אסטרופם

  אסטרופם היי, הרופא שלי רשם לי לקחת אסטרופם פעמיים ביום, למשך 5 ימים.. כשבאתי לרכוש את התרופה,הרוקח סירב להביא לי,ואמר שהמינון גבוהה מידי 2מג .. ואולי הרופא התבלבל... הגיוני מה שהוא אומר,המינון שרשמו לי באמת גבוה? איזה תופעות יכולות להיות?
 4. O

  על עינייני הרכבת הקלה בי-ם.

  על עינייני הרכבת הקלה בי-ם. על עינייני הרכבת הקלה בי-ם.
 5. N

  היי, שאלה לגבי us תלת מימד

  היי, שאלה לגבי us תלת מימד בוקר טוב הרופא מטפל שלח אותי לבצע את הבדיקה בפעם השנייה, (כדי להיות בטוחים)כי בפעם הקודמת יצאה לי ממש על הגבול 18סמ, רחם מחיצתי ... השאלה באיזה שלב של המחזור אני אמורה לבצע את הבדיקה? קבעו לי ליום ה25 למחזור ,זה קריטי? או לחכות לחודש הבא?
 6. C

  מניות "הפוכות מגמה" במדד.

  בוודאי, לכן קובריידר מבין ששנינו צודקים. בוודאי, לכן קובריידר מבין ששנינו צודקים. אני אישית מחפש תנודתיות נמוכה - כלומר, שארוויח באופן קבוע. אבל כשמדברים על הבורסה (והיא נושא השיחה, לא אני), תנודתיות גבוהה זה המקום ממנו הכסף בא (ואליו הוא חוזר לפעמים...)
 7. N

  היי מחפשת המלצות לרופא פרטי

  היי מחפשת המלצות לרופא פרטי שעובד בהסדר עם הכללית עדיפות לאיזור נתניה והסביבה
 8. N

  רחם מחיצתי

  רחם מחיצתי היי עשיתי היום us לבירור מצב הרחם, אחרי צילום רחם שגילה שהרחם דו קרני/מחיצתי. בus התברר שישנה מחיצה באורך 18 ממ ,ורחם שרירני אך אינו דו קרני. ככל הנראה שאצטרך לעבור הסרת מחיצה מישהי עברה את זה או יודעת מה,הפרצודורה במצב הזה? ואיך זה משפיע או ישפיע על קליטת ההריון?
 9. N

  היי שאלה

  היי שאלה הייתי היום בבדיקת שד אצל כירורוג,אמר שהכל בסדר ונתן לי הפניה לממוגרפיה (בת 40) האם הוא היה צריך לתת לי אישור שהייתי אצלו ? או שמספיק אישור מהממוגרפיה?
 10. 5

  האוטובוס הדו מפרקי

  מכוער מכוער אבל זה מכוער מכוער אבל זה Made in Germany
 11. F

  האוטובוס הדו מפרקי

  גם אני חושב שזה ישראלי גם אני חושב שזה ישראלי הוא מכוער ברמה, זה בטוח ישראלי
 12. N

  פרופיל הורמונלי

  פרופיל הורמונלי היי בנות, נתבקשתי לעשות פרופיל הורמונלי ביום 2-3 ויצא שהתפספס לי יום,ואני עושה את הבדיקה ביום ה4 למחזור.. זה בסדר לעשות ביום הרביעי?או שעדיף לחכות לחודש הבא ולעשות בטווח שהרופא ציין ?
 13. N

  פרופיל הורמונלי

  פרופיל הורמונלי היי, הבנתי שיש בעיה,בפורום והוא פחות פעיל מקווה שמישהו יכול לעזור... נתבקשתי לעשות פרופיל הורמונלי ביום 2-3 ויצא שהתפספס לי יום,ואני עושה את הבדיקה ביום ה4 למחזור.. זה בסדר לעשות ביום הרביעי?או שעדיף לחכות לחודש הבא ולעשות בטווח שהרופא ציין ?
 14. N

  US. תלת מימד

  US. תלת מימד נשלחתי עי הרופא שלי לבצע אולטרסאונד תלת מימד עקב רחם דו קרני ,כדי לוודא אם גם מחיצתי.. התקשרתי למוקד בכללית לקבוע תור ואמרו לי שזה לא מופיע אצלם מישהי יודעת איפה ניתן לבצע את הבדיקה? אם בכלל יש בכללית,או במקום אחר בי"ח ,מרפאה,וכו... אודה לעזרה ... לקראת ivf ראשון...
 15. N

  היי חדשה פה..

  היי חדשה פה.. אז קצת על עצמי בת 40+ילד מהריון ספונטני,הריון שני ספונטני שהופסק עקב מומים בעובר,מאז לא הצלחנו להקלט ספונטני,והתחלנו הזרעות... הזרעה ראשונה נקלטתי שבוע 16 אין דופק... שוב גרידה ... מאז עוד כמה נסיונות של הזרעה שנכשלו כרגע החלטנו לפנות להפריות ... ואני ממש בלחץ מזה ... איך...
למעלה