תגובה אחרונה ע"י MyTaoWay

 1. M

  מה אתם חושבים על מחר? הרהורים על זוגיות ויום האהבה..

  מה אתם חושבים על מחר? הרהורים על זוגיות ויום האהבה.. מחר יום האהבה... כל שנה ושנה התבאסתי שאני לבד ביום האהבה, והייתי נפרדת מהאקס קמצן שלי בדיוק ביום האהבה וזו היתה לו אחלה תירוץ לא לקנות לי מתנה ביום האהבה.. ומה בסך הכל חלמתי? שיביאו לי פרחים ושוקולדים.. זה ממש לא יותר מידי.. השנה פתאום יש לי...
 2. M

  על תיוגים והתמודדות...

  על תיוגים והתמודדות... היי כולם, אני חדשה פה הגעתי לפורום הזה דרך חיפוש של משהו אחר לגמריי.. וראיתי שיש פה אנשים נחמדים אז החלטתי להישאר אז ככה לי יש קרובת משפחה ממשפחה המורחבת שמאובחנת בין היתר בהפרעת אישיות גבולית. ואני אובחנתי כבעלת הפרעות חרדה. ואני נלחמת בתיוג הזה, איך לומר זאת... מאז...
 3. ט

  מבצע בקווים החלפת כיסאות נהג ב el

  אחותו 95-569-00 חונה קבוע אחותו 95-569-00 חונה קבוע ברחוב העצמאות בפתח תקווה עם שילוט אדום.
 4. E

  אהלן....לא יהיה היום בערב..באסה..

  אהלן....לא יהיה היום בערב..באסה.. היי לכולם..לצערי לא אוכל לקפוץ לבקר היום בערב...אז לכולם לילה טוב..(במיוחד לך נטלי..)..וביי ביי..
 5. M

  מהם שכונות רעות בטורונטו?

  מהם שכונות רעות בטורונטו? רציתי לשאול מהם שכונות טובות אך אני אשאל אחרת; מהם שכונות מסוכנות בטורונטו? שכונות שלא כדאי לגור ולהתקרב אליהן למהגרים המתחילים? שכונות שיששמה נרקומנים ויריות של כנופיות וכו' (ראיתי פעם תוכנית טלויזיה ששמה אמרו שיש בטורונטו שכונה שאפילו השוטרים מפחדים להתקרב אליה).
 6. M

  מהם שכונות מסוכנות/רעות בטורונטו?

  מהם שכונות מסוכנות/רעות בטורונטו? רציתי לשאול מהם שכונות טובות אך אני אשאל אחרת; מהם שכונות מסוכנות בטורונטו? שכונות שלא כדאי לגור ולהתקרב אליהן למהגרים המתחילים? שכונות שיששמה נרקומנים ויריות של כנופיות וכו' (ראיתי פעם תוכנית טלויזיה ששמה אמרו שיש בטורונטו שכונה שאפילו השוטרים מפחדים להתקרב...
 7. ש

  צרלי אם תרצי לשמוע

  צרלי אם תרצי לשמוע אני אספר לך איך נצלתי מתאונת דרכים על ידי הכלב הקודם שלי (פתחתי הודעה חדשה כי אלוהים זה אלוהים וכלבים זה כלבים)
 8. ב

  מה והיכן צולם?

  "תציק לי" נכתב ב "תציק לי" נכתב ב תשתחרר קצת מהרשמיות, דארקי. חוץ מזה, בדקתי את העניין עבורך. התשובה שקיבלתי שהנושא לא עלה כלל ביחס לתחנת שדרות, אך נבחן באופן מערכתי בחברה.
 9. ב

  מה והיכן צולם?

  הרגת את החידה, מר קליינשטיין. והנה הפתרון המלא: התמונה צולמה מתוך אולם הנוסעים. הפתח המלבני שנראה בדיוק במרכז התמונה הוא הפתח בו הפניתי את העדשה מעלה לעבר מקור האור, שמגיע 60 מ' מעל.
 10. D

  מנחה לחג - 2

  נו באמת! אני תן לי לישון אך ורק נו באמת! אני תן לי לישון אך ורק ברכבות האלה בזמן נסיעה. מעולם לא הייתה לי שינה טובה יותר! ודווקא רוב המסילות לא מולחמות (לפחות לי ידיעתי) וטוב שכך. שונא שאין תקתוקים!!! בגלל זה בארץ הנסיעה ברכבת מרגישה כמו מעלית.
 11. M

  השקעה בנדל'ן

  השקעה בנדל'ן היי כולם אני רוצה ללמוד איך משקיעים נכון בנכס נדל'ן ממה להתחיל? האם צריך ללמוד קורס תיווך בסיסי עם הכנה לרשם מתווכים? (כשלהתעסק בתיווך זו לא המטרה שלי.. אלא רק להשקיע בנכסים) לדעתי חשוב ללמוד חוקי רכישה מיסוי וכו לכן רוצה ללמוד בקורסים מאנשים כבר השקיעו ...
 12. M

  שאלה על לימודי השקעות בנדל"ן

  שאלה על לימודי השקעות בנדל"ן היי כולם אני רוצה ללמוד השקעות בנדל"ן חוקים למינהם וכו איפה לדעתכם הכי כדאי ללמוד? האם יש לכם המלצות על מכללה ספציפית שבה מלמדים את הנושא הזה למתחילים?
 13. M

  אודה לכם על עזרה [IMG]http://timg.co.il/f/Emo24.gif[/IMG]

  אודה לכם על עזרה אודה לכם מאוד אם תצליחו לרטש\לשפץ קצת את האיכות של התמונה הזאת שמצורפת לפה. אשמח לעזרתכם תודה
למעלה