תגובה אחרונה ע"י MarcoCohen

 1. M

  נו מה

  נו מה אין משהו חדש איזה רעיון שיחייה את הפורום או צריך למחוק אותו מהמועדפים?
 2. ד

  מתגעגעת לעומס ברכבת התחתית

  אם את מבזבזת 5 שעות ביום אם את מבזבזת 5 שעות ביום על מסיע מהבית שלך לעבודה ובחזרה יכול להיות ששוה שלך לעבור דירה או להחליף מקום עבודה, ככה תחסכי גם את הזמן וגם את העצבים.
 3. G

  מתגעגעת לעומס ברכבת התחתית

  אפשר להזמינם הנה שודיה(אלון 58)..., אפשר להזמינם הנה שודיה(אלון 58)..., הנה אני חי לי כאן למשך שבועיים עם תחבורה צבורית מהיעילות שבעולם,פרטים,תוספות ותמונות,כשאשוב ארצה.
 4. M

  מתגעגעת לעומס ברכבת התחתית

  וואלה, צודק וואלה, צודק השתקת אותי. רק מה שאתה לא מבין זה שהנקודה שלי היא לא למצוא דרכים חלופיות.... זה להבין למה חברות ציבוריות אומרת שיתנו שירות (שעליו אני סומכת) ולא עומדים בזה. הנקודה היא- איפה השירות המובטח? למה אוטבוסים מחליטים לא להעלות נוסעים לאחר שבפרוש ראיתי שהורידו כמה באותה תחנה...
 5. A

  מתגעגעת לעומס ברכבת התחתית

  כן, אבל אי אפשר לומר שאין בצפון רכבת... כן, אבל אי אפשר לומר שאין בצפון רכבת...
 6. M

  מתגעגעת לעומס ברכבת התחתית

  זבל זבל אני חושבת שבהקשר של פורומים ניתן ליראות הודעת זבל כאי מייל זבל, אז הנה הגדרה שמצאתי בנושא: (הלינק: http://64.233.183.104/search?q=cache:Xs2HFAEtWKoJ:www.knesset.gov.il/committees/heb/material/data/2003-11-04.rtf+%D7%96%D7%91%D7%9C+%D7%94%D7%92%D7%93%D7%A8%D7%94&hl=en&ct=clnk&cd=4 ) קיים...
 7. ש

  מי שנוסע בכביש לתחבורה ציבורית בפ"ת מסתכן בקנ

  משנה הבאה על פי מה שנאמר לי הקנס יהיה משנה הבאה על פי מה שנאמר לי הקנס יהיה אלף שקל במקום 250 שקל כמדומני היום על נסיעה במסלול תח"צ אני מקווה שיבהירו היטב בשילוט נכון וסימונים ברורים לאזרחים שאכן זה מסלול תח"צ ולא יטעו אנשים על מנת לעשות כסף קל.
 8. E

  מתגעגעת לעומס ברכבת התחתית

  לשאלתך כן לשאלתך כן ומעבר לזאת נוכל להציע לך אולי אלטרנטיבות שיקצרו את זמן הנסיעה, כפי שאת מציגה אותו. ולא, זה לא נושא לפרטי.. איננו מבקשים לדעת שם, עיסוק, תחביבים וכו' אלא מאיפה לאיפה נסעת, מתי ואיך. זה הכל.
 9. E

  מתגעגעת לעומס ברכבת התחתית

  אז אולי תאמתי את סיפורך בעובדות אז אולי תאמתי את סיפורך בעובדות כמו מס' קווים, מיקומים וכו'?!
 10. ד

  האם יכול להיות שפספסנו את הידיעה הזו ?

  השאלה המתבקשת מכל העניין הזה היא השאלה המתבקשת מכל העניין הזה היא איפה בדיוק מטיבים עם האזרח, כדברי הפקידים ממשרד התחבורה והאוצר???
 11. A

  עיריית קריית ים תחסום את אגד ?

  סליחה אני לאדע איפה אתה גר סליחה אני לאדע איפה אתה גר אבל בשטח העובדות אחרות לגמרי. אז הקשקוש פה הוא שלך לא שלי.
 12. Image of me

  עיריית קריית ים תחסום את אגד ?

  איזו דמגוגיה! הם בדקו בכלל את המסלולים? איזו דמגוגיה! הם בדקו בכלל את המסלולים? הם ראו שהמסלולים החדשים רק משפרים את הנגישות כמעט מכל מקום בקרית ים כמעט לכל מקום בקריות?
 13. B

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG]שרשור הכוונה ומודיעין 13/8[IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG]

  שלום, אוטובוס להדר בחיפה... שלום, אוטובוס להדר בחיפה... שלום לכולם, האם מישהו יודע איזה אוטובוס מגיע ממרכזית המפרץ לשכונת הדר בחיפה, רחוב הנביאים, ספציפית, ליד הדואר ברחוב ההוא.. תודה רבה לכולם העונים!
למעלה