תגובה אחרונה ע"י k i m k h y

 1. K

  טיפים לחרסוניסוס כרתים

  טיפים לחרסוניסוס כרתים אשהה שם באמצע החודש. מחפש טיפים בנושאים הללו: * רוצה לשכור אופניים, בקרבת המלון בו אשהה - רויאל בלוודיר. טרם איתרתי מי שמציע שירות כזה שם. * רוצה לרכוש כרטיס SIM מקומי - האם מוכרת למישהו חנות רלבנטית באזור המדובר? * רוצה לשכור ולטייל ברכב למשך יום אחד. מחפש טיפים על חברות...
 2. K

  פנצ'ר בשבת בת"א - יש איפה לתקן?

  פנצ'ר בשבת בת"א - יש איפה לתקן? מכירים חנות שפתוחה בשבת? מדובר ב GT TIMBERLINE חדשות - האם ניתן להסיר הגלגל הקדמי? מדובר במעצור הידראולי. (הכותב בעל צמד ידיים שמאליות, מכאן השאלות המביכות...)
 3. K

  מניעת זליגת מידע - הרשאה למחשב יחיד

  מניעת זליגת מידע - הרשאה למחשב יחיד מדובר באתר, שהגישה אליו באמצעות שם וסיסמה ייחודיים. נדרשת גישה רק עבור מי שהוגדר לכך. שכך הרצון הוא להגבילו לשימוש ממחשב אחד קבוע. מה הן הדרכים לכך? תודה.
 4. K

  הגבלת שימוש באתר אינטרנט למחשב אחד קבוע

  הגבלת שימוש באתר אינטרנט למחשב אחד קבוע מדובר באתר, שהגישה אליו באמצעות שם וסיסמה ייחודיים. נדרשת גישה רק עבור מי שהוגדר לכך, שכך הרצון הוא להגבילו לשימוש ממחשב אחד קבוע (נייד או נייח). מה הן הדרכים לכך? תודה.
 5. K

  נופש בחלק הפחות מתויר של רודוס

  נופש בחלק הפחות מתויר של רודוס רוצה להתרחק מהאזור המתוייר, למקום שקט, עם קרבה מקסימלית לחוף הים. משהו פשוט, בסיסי - חדר נחמד, אצל משפחה נחמדה, לא הכל כלול, עם רעש וצלצולים. היכרות אישית והמלצה, מישהו?
 6. K

  המגדלור המשופץ בשפך הירקון

  המגדלור המשופץ בשפך הירקון אולי דובר כאן ופספסתי - מישהו יודע מהו ייעוד המבנה המשופץ?
 7. K

  לא רואה שרשור דרושים פעיל, אז...

  לא רואה שרשור דרושים פעיל, אז... שתי גיטרות קשישות למחצה (אחת עם מפרצים יפים ושניה עם שיער מלא) ומתופף קירח לגמרי תרות אחר בסיסט מיומן, מנוסה ומשופשף כמו ליוויס, לא משנה מאיזו תפוצה, ילד רוק שמסרב להתבגר (כמונו...), שאוהב את ווייטסנייק, פרפל ודומיהם. אנחנו מג'מג'מים את עצמנו לדעת, מדי חמישי...
 8. ב

  עירית ת״א מערימה קשיים על פרוייקט המסילה הרביעית באיילון

  ועוד פקק, ועוד מיסי דלק, הממשלה מוצצת מיסי דלק. ועוד פקק, ועוד מיסי דלק, הממשלה מוצצת מיסי דלק.
 9. K

  כמה מנויי תל אופן שנתי נמצאים כאן?

  כמה מנויי תל אופן שנתי נמצאים כאן? והאם ישנם כאן אנשים שחידשו מנוי שפג תוקפו?
 10. K

  מוטורולה DEFY PLUS

  מוטורולה DEFY PLUS מישהו מכיר המכשיר ויכול להתייחס למידע הבא: "תומך ברשת פלאפון ובהוט מובייל רק בתדר 2100 (מתאים בעיקר לאיזורים מיושבים וצפופים)" ישנן בעיות ידועות של קליטת רשת/נתונים במכשיר הנ"ל, ברשת פלאפון?
 11. K

  יש לפורום זה לוח קניה/מכירה?

  יש לפורום זה לוח קניה/מכירה? או לחילופין, באם אין כזה, התוכלו להמליץ על לוח/ מקום בו ניתן למצוא סמארטפונים משומשים למכירה? תודה.
 12. K

  שיחות ואינטרנט בסלולר בפראג

  שיחות ואינטרנט בסלולר בפראג אודה לטיפים ממי שהיה שם לאחרונה - מה עדיף - רכישת תוכנית מול הספק הישראלי / רכישת סים מקומי ? תודה.
 13. K

  נופש זוגי בצפון, בתחילת ספטמבר

  נופש זוגי בצפון, בתחילת ספטמבר אודה לקבלת הצעות/המלצות, לנופש זוגי באיזור הצפון, בשבוע הראשון של ספטמבר, שנה זו. איני מחפש נופש פעיל, אני כבר אדאג לפעילות אני לא סגור על צימר/דירה/כל צורת נופש אחרת, בה ניתן להניח את הראש בתנאים נעימים ומפנקים. נא פנו ל [email protected] תודה מראש.
 14. K

  סיוע במיקום גיאוגרפי באמסטרדם

  סיוע במיקום גיאוגרפי באמסטרדם שלום לחברי הפורום, מבקש לדעת האם המתחם המופיע בקישור המצורף, מצוי במיקום מוצלח, מבחינת קירבה למוקדי עניין, באמסטרדם. כמובן שכל טיפ נוסף, יתקבל בברכה. תודה
 15. K

  יש לך צימר והצעה שלא ניתן לעמוד בפניה בצפון ?

  יש לך צימר והצעה שלא ניתן לעמוד בפניה בצפון ? אשמח לקבל במייל בלבד - [email protected] (כדי לשמור על חוקי הפורום) הצעות אטקרטיביות מבעלי צימרים בצפון הירוק והרטוב, עבור שני זוגות, לאחד מסופי השבוע שלאחר ה 10 בחודש זה. תודה.
למעלה