תגובה אחרונה ע"י JOSEPHINE 2

 1. J

  אפשר להצטרף?

  אפשר להצטרף? אני קוראת אתכן מזה שבוע בערך וחייבת לציין שיש כאן חבורת נשים מקסימה:) אז נעים מאוד, בת 27 נשואה עדיין ללא ילדים.. מהמרכז. וזהו..לבנתיים..
 2. J

  נוירואופטולמוג וERG

  נוירואופטולמוג וERG שלום וברכה לד"ר קרני היקר! המון תודה על זמנך היקר, רופא לדוגמא ולשאלתי- נשלחתי ע"י נוירואופטולמוג לבדיקת ERG. אני דיי נרתעת מהביקה מאחר והבנתי שהיא פולשנית, אבל רציתי לדעת האם הבדיקה בודקת בעיות אפשריות בעצב הראייה שקשורות באופן עקיף לבעייה נוירולוגית? מהן המחלות בא זה כך...
 3. J

  רוטב סויה וצילי מתוק - של איזו חברה

  רוטב סויה וצילי מתוק - של איזו חברה אתן ממליצות לקנות? וחשוב לי שיהיה כשר.. ובכלל, רטבים של אוסם/תנובה מומלצים או לא בא בחשבון?
 4. J

  מה ההבל בין בלנדר למעבד מזון?

  מה ההבל בין בלנדר למעבד מזון? מבחינת פעולות הכוונה, האם כל מה שעושים בבלנדר ניתן לעשות גם במעבד מזון וההיפך? והמלצות בבקשה לשניים לא יקרים. תודה!
 5. J

  שאלה - לפני מספר ימים נראה

  שאלה - לפני מספר ימים נראה לי שהייתה כאן שאלה על הריון וביוץ. נאמר בגוף ההודעה אאל"ט, שאם מישהי בהריון אז מקלוני הביוץ יראו לה שהיא כאילו מבייצת רצוף עד המחזור..או משהו בסגנון.. זה נכון? אז אם זה ככה אין צורך במתח של השבועיים המייגעים ההלו, לא?[ תקנו אותי אם אני טועה ואמרתי משהו שהוצא מהקשרו..
 6. J

  עוד [IMG]https://timg.co.il/f/Emo35.gif[/IMG] להיום..מה זה ציר בקר?

  עוד להיום..מה זה ציר בקר? אני פשוט מעתיקה מתכונים (אני בשוונג..) ואני נתקלת במושגים לא ברורים ואשמח מאוד אם תענו לי
 7. J

  מה הכוונה בפלפל צ'ילי?

  מה הכוונה בפלפל צ'ילי?
 8. J

  2 שאלות בבקשה[IMG]https://timg.co.il/f/Emo13.gif[/IMG]

  2 שאלות בבקשה 1. יש מצחאות שניתן יהיה להקליט מטייפ למחשב? הטייפ הוא לא מי יודע מה חדש ..האם ישנו מתאם כלשהוא שמחברים לאנשהוא ומקליטים? 2. נניח ואני מאזינה לרדיו דרך האינ' ואני רוצה להקליט, איך אני עושה את זה? תודה רבה לעונים ושבת שלום!
 9. J

  קנדית ופס ביוץ - שאלה..

  קנדית ופס ביוץ - שאלה.. היום בדקתי שוב (עם האחרונה) והפס היה מאוד חלש יחסית לתמונה שצירפתי כאן שלשום. הבנתי שהוא היה אמור להתחזק קצת יותר ממה שהיה בתמונה שצירפתי, והוא לא. השאלה: האם בנות שלא מבייצות גם הפס יעלה להן בהדרגה אבל לא יגיע למקסימום? והאם עצם התחזקות הפס מעידה על ביוץ? קצת מבולבלת...
 10. J

  הסבכתי לאללה עם תוכנת מטעמים אוףף

  הסבכתי לאללה עם תוכנת מטעמים אוףף ניסיתי להתקין והיא לא פועלת לי והקטע היא שאני לא מוצאת אותה ברשימת התוכניות המותקנות , והיא שינתה לי את כל הפונטים במחשב לקטנים פיציים ואני לא מצליחה לשחזר את זה! זה קרה כאן למישהיא/הוא?
 11. J

  בבקשה תענו לי לגבי הבטרפן

  בבקשה תענו לי לגבי הבטרפן היא כבר עברה לדף שני..
 12. J

  כפות רגליים יבשות[IMG]https://timg.co.il/f/Emo10.gif[/IMG]

  כפות רגליים יבשות שלום לחברי הפורום ו לאשת הוניל המקסימה שמהיידע שלך אני נהנית כל הזמן בפורום יופי וטיפוח אישי.. אני סובלת מכפות רגליים יבשות ומתקלפות, עם הרבה עור קשה והנורא מכל הוא שהעור הקשה בסוליות הופך לגוון צהוב וזה מחריד. אני מקפידה על פדיקור קבוע, ניסיתי המון קרמים לרגליים וכלום לא עוזר...
 13. J

  זה נראה לכן ביוץ קרב..?

  זה נראה לכן ביוץ קרב..? מאחר ואוזלים לי המקלונים אז אני לא בודקת מדי יום אלא יום כן ויום לא, ממש במקרה בדקתי עכשיו למרות ששתיתי נס קפה אבל השתן היה יחסית מרוכז בצבעו (סליחה על התאור..) אנחנו כבר ממוצ"ש ... ולמרות שהבטחתי לעצמי בלי בדיקות יותר, הייתי חייבת לבדוק לפחות ביוץ.. הבדיקות הקודמות היה...
 14. J

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo42.gif[/IMG]בוקר טוב לכולן[IMG]https://timg.co.il/f/Emo42.gif[/IMG]

  בוקר טוב לכולן ומחזיקה לשלוויתוש המקסימה המון ומקווה שהכל יסתדר לה.
למעלה