תגובה אחרונה ע"י hdmtq

 1. H

  למה

  למה קמרון עזבה את צ'ייס? והאם היא תחזור לסידרה? אני יודעת את הקטע שצ'ייס כביכול הרג את הדיקטטור שהיה חולה אבל לא ראיתי למה ואיך היא עזבה אותו ואם זה באמת בגלל זה. עזרה!
 2. H

  איך שומרים

  איך שומרים על שיער בלונדיני טיבעי? נולדתי בלונדינית מאוד מאוד בהירה. כמובן שהשיער התכהה במשך הזמן אבל עכשיו בחורף, אני בת 18, הוא התכהה בצורה דרסטית. יש איזושהי דרך, חוץ מצביעה, שאני יכולה לשמור על הבלונד?
 3. H

  עזרה במתנה קטנה ומקורית

  עזרה במתנה קטנה ומקורית ומצחיקה עם הקדשה או ברכה אנונימית לשליח במסגרת ההכשרה לשליחות. משהו עם דגש פאנץ' ליין ופחות על הגודל... אני ממש אשמח לעזרה
 4. H

  במצב היפוטתי

  במצב היפוטתי שבו האוס היה משתתף בתוכנית "פוליגרף" החדשה- איך היה הולך לו לדעתכם? הוא היה זוכה במיליון הנכסף, הרי כל עומד על בסיס האמת והכנות... ובזה האוס ידוע, לא?
 5. H

  היי

  היי אני ממש אוהבת את שיר הפתיחה של הסדרה.... מישהו יודע מי שרה אותו ואיך קוראים לו?
 6. H

  שמעתי שביום רביעי ה31

  שמעתי שביום רביעי ה31 אריק יופיע באשקלון... משהו עם עידן יניב... אני לא בדיוק יודעת או בטוחה. תקנו אותי אם אני טועה.
 7. H

  היי

  היי בפרק האחרון של "פשע מן העבר" (עם הילד האוטיסט וההורים שלו שנהרגו- מי שראה) היה לקראת אמצע סוף הפרק השיר wonderwall של אואזיס אבל בגרסה מיוחדת כזאתי, איטית מאוד. אם משהו יודע מי מבצע או איפה אפשר את השם?
 8. H

  הי

  הי אני מההתחלה מעריצה של איה אני מתה על הדיסק שלה ואני קוראת בפורום כבר כמה זמן... אני סתם רוצה לדעת מה קורה עם הדיסק השני שלה?
 9. H

  היי

  היי אז הייתי בחו"ל בשבועיים באחרונים... והפסדתי את כל הפרקים של בנות גילמור מאז... תהיתי אם מישהו יוכל להשלים לי אותם?
 10. H

  המערכת

  המערכת הי... מישהו שמע פעם את השיר המערכת?
 11. H

  קצת עזרה :)

  קצת עזרה :) אני עושה מתנת יומולדת לחברה ממש טובה שלי שהיא תיהיה בת 17. הכל בנוי, הכל מתוכנן, וכמעט הכל מבוצע אבל רק חסר לי ציטוט מתוך שיר. עדיף עברית אבל לא חייב. לא משהו על חברות או ידידות אלא משהו כמו "הילדה הכי יפה בגן" או "תמיד פה בשבילך" רק פחות בנאלי וקלישאי. אשמח אם תתנו רעיונות או...
 12. H

  הי

  הי אני בת תכף 16 ועולה לכיתה י"א. אבא של לאחרונה חזר לארה"ב כדי לעבוד לאחר שהוא עלה לארץ לפני מספר שנים טובות, ומשפחתי ואני נשארנו פה. אני רוצה לדעת מידע כללי על ההבדל בין הרמת לימודים בכיתה י"ב בין הארץ לארה"ב אם אני ארצה לעבור בעוד שנה וכמובן לסיים לימודים ולקבל תעודת בגרות.
 13. H

  אז...

  אז... אני בכיתה י' עכשיו, ואני גרה פה בישראל. אני בעלת אזרחות אמריקאית, וכך גם אחותי ו- 2 אחיי, מכיוון שאבא שלנו הוא אמריקאי שעשה עלייה לארץ. אבא שלי חושב לחזור לארה"ב- שיקגו, אילנוי. יש לנו שם משפחה מאוד מאוד גדולה וחברים. רציתי לדעת איזה בי"ס שמתאימים לי יש שם. אם יש לי בכלל סיכוי לסיים שם...
 14. H

  היי...(שוב)

  היי...(שוב) בגלל שאני מאוד מאוד אוהבת את הפתיחה של "פשע מן העבר", אולי למישהו יש את השם של המבצע\היצירה או משהו כזה?
 15. H

  היי...

  היי... בסוף הפרק האחרון של תיקים מן העבר יש שיר ממש יפה. אני לא מצליחה להיזכר בו- אולי למישהו יש את השם שלו ומבצע? תודה...[:
למעלה