תגובה אחרונה ע"י drakkar noir

 1. D

  יש לי כרטיסים להופעה של יהודית רביץ בקסריה .

  יש לי כרטיסים להופעה של יהודית רביץ בקסריה . מי רוצה ( בחורות - בלבד ) לבוא ? 2 כרטיסים .
 2. D

  שאלה במח"מ - תיק השקעות

  שאלה במח"מ - תיק השקעות שאלה במח"מ - תיק השקעות קניתי אג"ח לפני שנה במח"מ 4.3 ( דוגמה ) . האם היום יש לעדכן מח"מ בתיק יש לקחת מח"מ חדש להיום ? או מה שהיה ? כל כמה זמן מעדכנים מח"מ בתיק השקעות . תודה .
 3. D

  שלום , אשמח לקבל הפניה - אג"ח

  שלום , אשמח לקבל הפניה - אג"ח שלום , אשמח לקבל הפניה - אג"ח איפה אפשר למצוא תשקיף של אג"ח נסחרת . יש את הנתונים - אך התשקיף חסר במידה ומעונינים לקרוא אותו . יש תשקיפים ברשת ? אתרים מסוימים ? תודה .
 4. D

  שאלה ב bonds

  שאלה ב bonds שאלה ב bonds התשואה של bonds לשלושה חודשים , שישה חודשים ושנתיים היא כמעט אותה תשואה , סביבות 4.7% , עקום תשואות שטוח שמגלם אי שינוי ברבית . השאלה היא אם אני קונה את ה notes לשלושה חודשים ומקבל עליהם אותה תשואה כמו לשנתיים אז למה לי לקנות את זו של השנתיים ? אקנה את זו של השלושה...
 5. D

  ריכוז וחידוד המחשבה .

  ריכוז וחידוד המחשבה . שלום רב . איזו אבנים, קריסטלים טובות לחידוד המחשבה והגברת הריכוז ? תודה
 6. D

  שלום , נעליים

  שלום , נעליים איפה יש חנויות נעליים אלגנטיות לעבודה ( יום יום ) , ארועים באזור ירושלים ת"א . נווה שאנן בת"א פעם היה מרכז לחנויות נעליים . גם היום ? תודה .
 7. D

  שלום , נעליים .

  שלום , נעליים . שלום איפה יש חנויות לנעליים ת"א ירושלים , אלגנטיות לעבודה , ארועים . נווה שאנן בת"א פעם היה מרכז.... היום גם ? תודה .
 8. D

  בוקר טוב .

  בוקר טוב . לפני חצי ושנה ויותר ביקרתי בחנות בעקבות המלצה של חבר לגבי קריסטלים . החבר המליץ באופן כללי על ולא על משהו מיוחד . הגעתי במקרה לפורום הזה , קראתי מה שיש בו , שבועיים שלושה , ומכיוון שאין ממש מה להפסיד גם נסעתי ובקרתי בחנות עצמה . קניתי משהו פשוט - לא יותר מ 50 ש' , והיום בערך חמישה...
 9. D

  שאלה לגבי אג"ח שחר 2670,2681

  שאלה לגבי אג"ח שחר 2670,2681 שאלה לגבי אג"ח שחר 2670,2681 שלום , אני לא מבין מדוע שער 2681 מגיע עד כדי מעבר ל 119 . ?? איך יתכן שהריבית הנקובה היא על 10% כלומר לכל היותר צריך להיות 110 בעוד גם שעבר זמן הקופון כלומר הערך צריך להיות קרוב להנפקה . כמו כן 2670 גם כן לא מזמן היה זמן קופון , למה ערך...
 10. D

  מה היה המחזור של הפקיעה בלבד ?

  מה היה המחזור של הפקיעה בלבד ? מה היה המחזור של הפקיעה בלבד ? תודה .
 11. D

  חדש בפורום . [IMG]https://timg.co.il/f/Emo66.gif[/IMG]

  חדש בפורום . נראה כי שעות "הפעילות " פה עד 2100 - עד אז כולם כבר מאורגנים ....
 12. D

  שאלה לגבי תעודות סל : הרי התעודה

  שאלה לגבי תעודות סל : הרי התעודה עוקבת אינדקס - קסם 25 . האם שאני קונה תעודה אני קונה באופן יחסי את המניות או שאני קונה " מחיר " . כלומר האם דרך תעודת הסל אני בפועל מחזיק את טבע , פועלים וכו' או שאני מחזיק רק את שוויים המשוקלל במדד .
 13. D

  שבת שלום

  שבת שלום
 14. D

  שבת שלום

  שבת שלום נסיון לקשר
 15. D

  שלום . חדש בפורום

  שלום . חדש בפורום איך אני מעלה לינק - קישור בפורום . משהו יפה שיש לשים אותו פה . תודה
למעלה