תגובה אחרונה ע"י dp04

 1. D

  מקום לראות כוכבים בלילה באיזור תל אביב

  מקום לראות כוכבים בלילה באיזור תל אביב היי, תוכלו להמליץ לי על מקום באיזור תל אביב (יחסית) שאפשר לראות שם בלילה כוכבים ונחמד לשבת שם? יש לי העדפה קלה למשהו צפוני יותר (אולי איזור געש/שפיים?). תודה!
 2. D

  אינטרנט מהיר *מאוד*

  אינטרנט מהיר *מאוד* היי, אני מעוניין להקים בביתי חיבור אינטרנט מהיר מאוד, סדר גודל של 10-20 Mbps. איזה שירותים קיימים היום שיכולים לספק לי פתרון כזה? תודה!
 3. י

  מעבר בין ערים

  האפשרויות - או להסכים או לא להסכים. האפשרויות - או להסכים או לא להסכים. אם תסכימי - אז תמשיכי לעבוד ככה, בהיקף משרה מופחת. אם לא תסכימי - אז (בהנחה שאין מחלוקת או שתוכלי להוכיח שהובטח לך שתוכלי לעבוד באותו היקף משרה) - תוכלי לעמוד על זכותך (המוסכמת) להיות מועסקת בהיקף המשרה הנוכחי, ולתבוע שכר...
 4. D

  אינטרנט ב 6230i

  אינטרנט ב 6230i קניתי את המכשיר בחו"ל. אני לא מצליח להתחבר לאינטרנט ולשלוח הודעות mms למשל. מה אני יכול לעשות?
 5. D

  samsung 855 vs motorola E398

  samsung 855 vs motorola E398 היי, אתם יכולים בבקשה להגיד לי את היתרונות והחסרונות של כל מכשיר? מבחינה חיצונית הסמסונג נראה יותר מושך ונוח, האם יש ל E398 דברים שיחפו על זה? תודה.
 6. D

  שאלה על מכשירים של אורנג'

  שאלה על מכשירים של אורנג' על אילו מכשירי דור שלישי של אורנג' אתם ממליצים (גם מבחינת מחיר)? אני אשמח אם תציינו יתרונות של מכשירים על מכשירים אחרים. תודה.
 7. D

  אפשר המלצות?

  אפשר המלצות? היי, אפשר לקבל המלצות לשירים בסגנון טראנס/האוס/דאנס, מוסיקה שהולכת במועדונים (בלי מוסיקה שחורה)? תודה.
 8. D

  מישהו יודע את הסיסמא לאתר?

  מישהו יודע את הסיסמא לאתר? מה הסיסמא לדפי הוורד באתר: http://www.mkm-haifa.co.il/schools/ironig/physics/physics_hp0.htm ? תודה.
 9. D

  מה הסיסמא לקבצים בפיסיקה?

  מה הסיסמא לקבצים בפיסיקה? היי, מה הסיסמא לדפים בפיסיקה שנמצאים פה: http://www.mkm-haifa.co.il/schools/ironig/physics/physics_hp0.htm תודה.
 10. D

  Iressa למכירה

  Iressa למכירה למכירה: Iressa בקופסה סגורה, 30 * 250 mg. מחיר גמיש. טל: 054-741-8186.
 11. D

  מועמד ריאלי לאח"מ :) - מי עוד?

  מועמד ריאלי לאח"מ :) - מי עוד? סוף סוף אמרו לי שאני מועמד ריאלי לאח"מ. מי עוד מועמד ריאלי/על תנאי לאח"מ או מסלולים אחרים בשחקים?
 12. מ

  להתפטר או לחכות לפיצויי פיטורין

  תשובה תשובה ראשית לגבי פיצויי פיטורים - אם תנסי לגרום לפיטורייך כפי שהצגת את הדברים, וניתן יהיה להוכיח זאת, לא תהיי זכאית לפיצויי פיטורים. קשה להיות זהירים בנושא זה והדבר בדרך כלל מאוד ברור לממונים עליך, במיוחד בנסיבות שתיארת בפנייה. את יכולה להיות זכאית לפיצויי פיטורים אם תתפטרי ותעמדי בתנאים...
 13. D

  למי שינו ל 11 לדצמבר? מודיעין?

  למי שינו ל 11 לדצמבר? מודיעין? שינו לי היום/אתמול בערך את התאריך גיוס ל 11 לדצמבר. מישהו שמתמיין למודיעין גם קיבל את התאריך הזה?
 14. D

  איך ניתן לברר אם עוברים תחקיר?

  איך ניתן לברר אם עוברים תחקיר? היי, איפה אפשר לברר אם עברתי תחקיר בטחוני? תודה.
 15. D

  איפה אפשר להשיג לבוש של סיני?

  איפה אפשר להשיג לבוש של סיני?
למעלה