תגובה אחרונה ע"י danezeq

 1. D

  חוסר זמינות במנויים של 019

  קורה לכם שמתלוננים שאתם לא זמינים? קרה לי, התקשתי לתמיכה, ריעננו שם משהו וזה תוקן. ואז זה חזר. האם זו פשוט רשת בעייתי ולעזוב אותה או שיש פיתרון?
 2. D

  מה קרה לכפתור "עצור"? כזה דבר בסיסי, פשוט הולך ונעלם

  זה בדיוק מה שגם אני לא הבנתי. אני חושב שהתשובה היא "מסתדרים עם הבלגן" כבר יצא לי לרוץ אל עבר הנהג להגיד לו שיעצור כי העצור לא עבד.
 3. D

  מה קרה לכפתור "עצור"? כזה דבר בסיסי, פשוט הולך ונעלם

  ב"דן" הגיע למצב שבכמות לא מבוטלת של אוטובוסים, אין "עצור" בדגש על ה"מכוערוניות" של קו 1 שם כפתור העצור לא מתפקד ברוב האוטובוסים אפילו הנהגים מדביקים מדבקות על המסך שלא יראו את הסימון "עצור"
 4. D

  כפל מספרי קווים

  אם *במקרה* יש תמונות שממחישות חזותית את האבסורד הזה, אני אשמח מאוד לקבל. יצא לי להתקל בשני קווי 240 בעצמי בבן גוריון בבני ברק, שלא הופיעו מעל אותה סככה אז נאלצתי לתעד את זה בוידאו.
 5. D

  כפל מספרי קווים

  כלומר יש תחנה שיש בה קו של המטרונית + קו 1 אחר שהוא לא מטרונית?
 6. D

  כפל מספרי קווים

  במסגרת כתבה אשמח לקבל כמה שיותר דוגמאות לכפל מספרי קווים שעוברים באותו אזור, או אפילו תחנה. (כלומר קווים שונים ליעדים שונים עם אותו מספר) יעזור לי מאוד. תודה רבה :-)
 7. D

  מחפש צילום של קופות התשלום של היכל מנורה טרם השיפוץ ב2009

  אני מחפש תמונה של הקופות במצבם הישן. האם למישהו/י פה יש צילום מהעבר? כך זה נראה היום:
 8. D

  GIS עם כל קווי המטרו של ת"א

  מישהו מכיר מפת GIS כמו המפה המצויינת הזאת https://www.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=842bb62b65bd4206bbf65f7d3f55f077 שכוללת לא רק את ת"א יפו אלא את שאר המטרופולין?
 9. D

  רכבת ישראל קווי השרון - מה קורה עם התדירות?

  תודה. יש איזה פרסום עם צפי לסיום?
 10. D

  רכבת ישראל קווי השרון - מה קורה עם התדירות?

  הבנתי שהקו המעגלי חולק לאונ'->רעש העין והרצליה->כפ"ס נורדאו והתדירות - פעם בשעה? זהו מצב זמני? קורונה? עבודות? חשמול? או סיבה אחרת? תודה
 11. D

  פריפייד סים

  פריפייד סים האם כאשר קונים פריפייד סים בארץ יש לו תוקף של יומיים עד 30 יום? יש סים ללא פג תוקף? והאם אחרי שהוא פג תוקף הוא לא זמין לשיחות / הודעות נכנסות? תודה
 12. D

  האם לגלקסי A50 אין NFC?

  האם לגלקסי A50 אין NFC? אני רואה מידע סותר באתרים שונים. לאמא שלי יש את המכשיר ואני לא מצליח להפעיל שם NFC
 13. D

  תחבורה ציבורית פרטית בישראל - מותר/אסור?

  תחבורה ציבורית פרטית בישראל - מותר/אסור? אני זוכר בעבר כמה דיונים בפורום על כך שבישראל משרד התחבורה אינו מאפשר שירותי תחבורה ציבורית פרטית (כמו FLEXIBUS וMEGABUS) הופתעתי לגלות שהחל שירות כזה בין ת"א לאילת בשם "בי פירסט" האם משרד התחבורה התיר את זה? https://bfirst.biz לי זה נראה כמו צעד שעשוי...
למעלה