תגובה אחרונה ע"י coolit

 1. C

  יסד או ייסד...

  יסד או ייסד... שלום. אני לא אוהבת את יס"ד בבניין פיעל, מעדיפה את בניין קל, בכל הנטיות, אולי חוץ משם הפועל (אולי אני מעדיפה לייסד ולא ליסד). על כל פנים, מה שאני ממש לא אוהבת הוא שם הפעולה ייסוּד. ממש רוצה להימנע מזה. אני עורכת עכשיו ספר על (י)יסודה של מושבה מסוימת, והשורש הזה חוזר שם כל הזמן...
 2. C

  אתן חושבות שאפשר ללדת בבית טוב בלי להתכונן?..

  אתן חושבות שאפשר ללדת בבית טוב בלי להתכונן?.. אני בשבוע 28, ופשוט אין לי כוח להיריון הזה. הבעיטות מציקות לי, בן השנתיים שלי שכל הזמן בועט לי בבטן וקופץ עליה מחריד אותי בטירוף, אני ממש מפחדת מזה וחוץ מזה פשוט אין לי כוח לחשוב על הכנה ללידה, אני מדחיקה את זה.. לא דיברתי עם מיילדת כי חשבתי שאני...
 3. C

  לידה בצפון

  לידה בצפון
 4. C

  וילון

  וילון שלום לכולם, שנים לא הייתי פה ונראה לי שעכשיו אצלול כאן לחפש דברים מעניינים.. רציתי לשאול, מה צריך להיות רוחב של וילון ביחס לרוחב החלון? כלומר, החלון שלי ברוחב מטר וחצי (ליתר דיוק המוט שקניתי הוא באורך מטר וחצי), מה צריך להיות הרוחב של כל אחד משני הווילונות?
 5. ע

  הקו האדום המקדים ב2014?

  הקו האדום המקדים ב2014? הקו האדום המקדים ב2014? ב2012 אמרו בנת"ע שהקו יופעל בשנה הבאה.. בינתיים לא זז שום דבר בשטח, האוטובוסים מוכנים להפעלה אך הם מושבתים בחניונים. דבר נוסף, ליד הקניון הגדול בפ"ת נבנה מסוף אוטובוסים, העבודות במקום הסתיימו לפני זמן רב, במקום נבנתה סככת ענק וספסלים, אך המקום...
 6. C

  קומפוסט

  קומפוסט שלום, אשמח אם תוכלו לכתוב לי או להפנות אותי לקישורים שיסבירו לי איך אני יכולה למחזר בצורה הטובה ביותר פסולת אורגנית, כשאני גרה בקומה חמישית בעיר..
 7. פ

  [IMG]http://timg.co.il/f/Emo32.gif[/IMG][IMG]http://timg.co.il/f/Emo16.gif[/IMG] לזכרו של אריק איינשטיין

  תודה אורי תודה אורי חסרת לנו אתמול בלילה עם הידע שלך והאהבה למוסיקה הישראלית. מוטב מאוחר...
 8. D

  פרסום של עידן יוסף על פתח תקוה כעיר מודל לתחצ

  אגב בשביל שיפור קוים לרכבת אגב בשביל שיפור קוים לרכבת לא צריך שם טחון כמו "תכנית אב". אפשר לשפר קישור קוים לרכבת בכמה וכמה ערים בו זמנית,מבלי להשתמש בתארים מרשימים. למה למשל שלא ישפרו את התח"ץ לרכבת בפתח תקווה/כפר סבא/באר שבע בו זמנית. אני צריך לחכות ל"תכנית אב" בשביל שיעשו קישור נורמלי לרכבת?
 9. C

  שאלת תעריף - לא הצלחתי למצוא תשובה..

  שאלת תעריף - לא הצלחתי למצוא תשובה.. כמה לקחת לתמלול? ביקשו ממני הצעת מחיר לבין 4 ל-20 ראיונות שערכו סטודנטים עם ילדים במסגרת סמינר מחקר, אורך כל ריאיון בין 20 דקות לשעה ורבע. כמה לקחת? תודה!
 10. C

  יש לי שאלה

  יש לי שאלה היי לכולם כשגבר גומר בתוך אישה, בד"כ - האם זה נשפך החוצה ברגע שהוא יוצא, או שנשים מצליחות להחזיק את זה בפנים עד לרגע שבו הן רוצות לשחרר את זה (מעל אסלה למשל...)?
 11. C

  אחד למיליון

  אחד למיליון האם בעצם יש לומר "אחת למיליון" - כלומר, הדבר הזה מתרחש אחת למיליון פעמים? או שאחד למיליון - בהסתברות ביחס של אחד למיליון? (המשפט שלי הוא "..הוגדר כנס רפואי המתרחש אחת\אחד למיליון")
 12. C

  מפחדת כבר לפתוח הודעות בכל הפורומים והקבוצות

  מפחדת כבר לפתוח הודעות בכל הפורומים והקבוצות אבל אני לא יודעת איפה כן לשאול... כי אני רוצה תשובה אמיתית ושקולה ולא שטופת-מוח או שוטפת-מוח (ברור שזה הכי בריא!!!!!!!!! מה את חושבת? איך חיו פעם? את לא רואה שאין לנו שיניים וציפורניים?? וכו') ובכן אני צמחונית, בעלי לא ואף אחד מהמשפחה שלנו גם לא יש...
 13. C

  אפשר דיון\סקר?

  אפשר דיון\סקר? באיזה גיל נראה לכן הגיוני להתחיל לקיים יחסי מין? נזכרתי לפני כמה ימים באיזה שרשור שהיה פה. אז אפשר - מתי שכבתן פעם ראשונה, ואיך אתן מסתכלות על זה היום (מבחינת הגיל, לא מבחינת הפרטנר)?
למעלה