תגובה אחרונה ע"י chilli peppa

 1. C

  שאלה לגבי הקלות מס לישראלי שעובד בחו"ל

  שאלה לגבי הקלות מס לישראלי שעובד בחו"ל http://www.reader.co.il/article/560/הקלות-מס-וניכויים-לישראלים-העובדים-בחול קראתי את המאמר הנ"ל, ויש לי תהיה- נניח שעבדתי 4 חודשים בחברה מסויימת, ולאחר מכן עזבתי אותה. האם הקלות המס נשארות במידה ואני מתחיל לעבוד בחברה אחרת בחו"ל?
 2. M

  מעידה..

  מעידה.. ולפעמים אני נשברת,לפעמים אני מועדת והולכת אחריך, מנסה לשנות, לשנות משהו שלעולם לא ישתנה. מנסה לשנות כיוון, אך רגלי לא מנחות אותי , ליבי בוגד בי, ליבי מתעורר מחדש בכל פעם שעיני פוגשות את דמותך, ליבי מתייתם כשאתה מפנה לי את הגב והולך. לפעמים אני חושבת שאין שום דרך לעזוב, לומר לליבי...
 3. B

  החתיך מב``ש B-p

  החתיך מב``ש B-p יש כאן כמה בנות רציניות??????????????????????????
 4. C

  שאלה! לכל המבינים והמבינות...

  שאלה! לכל המבינים והמבינות... שלום מה ההגדרה של מתנדב מד"א "פעיל"? אני זוכר סכום מסויים של משמרות על פני 4 חודשים, אם מישהו יכול לרענן את זכרוני... תודה
 5. C

  שאלה לגבי תשלום ביטוח -חייל משוחרר

  שאלה לגבי תשלום ביטוח -חייל משוחרר שלום לכולם! השתחררתי מהצבא לפני כחודשיים (תחילת דצמבר) ולא התחלתי לעבוד. בפברואר אני מתחיל עבודה מסודרת. מה קורה עם תשלום דמי ביטוח לאומי/בריאות לגבי החודשים דצמבר וינואר? מתי משלמים עליהם ואיך? תודה
 6. C

  תעודת שחרור ריקה

  תעודת שחרור ריקה שלום! ביום של השחרור קיבלתי תעודת הערכה "ריקה" (עם שורה אוטומטית) כי המפקד הסטלן שלי שכח לכתוב הערכה. מה אפשר לעשות במקרה כזה כדי לקבל תעודה עם הערכה כתובה?
 7. C

  שיפור בגרויות

  שיפור בגרויות מועדים לשמחה וששון! כמה שאלות בנושא שיפור- 1. לפי הבנתי אני מוגדר "נבחן משנה אינטרני" אם סיימתי בגרויות כרגיל בבית ספר - איך אני מבצע הרשמה מבלי לפתוח תיק נבחן אקסטרני? 2. יש מועדי ב' בבגרויות חורף? 3. מהו זמן סביר ללמידה לקראת בגרות 5 יחידות במתמטיקה (כל השאלונים) וספרות 2 יח"ל?
 8. C

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo22.gif[/IMG]המדור לרישום וקבלה[IMG]https://timg.co.il/f/Emo33.gif[/IMG]

  תחילת תהליך הרשמה לגבי כל ההליך הבירוקרטי והטפסים איך ויותר חשוב, מתי אני יכול להתחיל להריץ בקשות לקבלה ללימודים באוניברסיטאות? אני צריך לקנות ערכת הרשמה לכל אוניברסיטה?
 9. C

  ימי חופש ע"ח המערכת לפני פסיכומטרי

  ימי חופש ע"ח המערכת לפני פסיכומטרי יש חיה כזאת?
 10. C

  שאלה מאת הנכנס הטרי לקבע

  שאלה מאת הנכנס הטרי לקבע יש מקום בו אפשר לראות את הזכויות/חובות של נגד? איזה קובץ פקודות או משהו בסגנון? ושאלה נוספת, מתי מקבלים דרגת רס"ל (לוחם, א+)?
 11. C

  פקדון ומענק שחרור

  פקדון ומענק שחרור מצאתי תשובה בפורום אבל עדיין לא הבנתי... בתאריך סוף שירות החובה שלי, אני אמור לקבל את הפקדון? ואת מענק השחרור מקבלים בסוף השירות הסדיר/סיום הקבע?
 12. C

  מספר שאלות בנושא קבע

  מספר שאלות בנושא קבע 1. מה הכוונה למילואים בתנאי קבע, ומה ההבדל בינם לבין חודשי קבע/קבע בתקן 2. מה החוק אומר לגבי תנועה על מדי ב' 3. תעודת לוחם (ותנועה על אזרחי) תקפה גם עם תעודת נגד? 4. מה הפרוצדורה לגבי יציאה לקצונה לאחר כניסה לקבע - מה אורך הקורס, כמה ההתחייבות הנוספת לקבע ומה הדרגה שמקבלים...
 13. C

  מגנים, תעודות הוקרה וכו'

  מגנים, תעודות הוקרה וכו' מכירים חנות טובה באזור ב"ש-נתיבות-אופקים? או אתר באינטרנט ?
 14. C

  החדש של מטרפולין? ואחד שנמאס לו מאמריקה?

  החדש של מטרפולין? ואחד שנמאס לו מאמריקה?
 15. C

  סינגל חדש של מדונה?

  סינגל חדש של מדונה?
למעלה