תגובה אחרונה ע"י Captain Wraith

 1. C

  מישהו יכול להסביר את הדוח הזה?

  מישהו יכול להסביר את הדוח הזה? עמוד 25 http://www.tourism.gov.il/GOVheb/Ministry%20of%20Tourism/Statistics/Statistics/Documents/statisticalreport2011.pdf איך בדיוק יש טיסות ישירות ממרוקו וארה"ב לאילת?
 2. C

  אוכל ושתייה בהופעה..

  אוכל ושתייה בהופעה.. אני היחיד שהפריע לו שמחיר של נקניקיה הוא 25 ש"ח? ברור לי שצריך להיות רווח, אבל זה נראה לי כמו רווח של 5000%... זה קצת לא פרופורציונלי... אבל האמת מה שהפריע לי יותר זה החוסר מבחר.. היה רק בייגלה ונקניקיה.. ובאלכוהול היה רק בירה. ובקטגוריה של המשקאות הקלים 13 שקל לבקבוק מים...
 3. C

  יש PLAYLIST להופעה?

  יש PLAYLIST להופעה?
 4. C

  מדוע רכבת ישראל לא מפעילה שירות 'מלא וסע'

  מדוע רכבת ישראל לא מפעילה שירות 'מלא וסע' מדוע רכבת ישראל לא מפעילה שירות 'מלא וסע' להופעה של רד הוט צ'ילי פפרס ב 10.9?
 5. C

  רוח נעים?

  רוח נעים? אישם בילדותנו הייתה סדרת טלוזיה 'המועפפים הנועזים' אלה הם מילות השיר: http://shironet.mako.co.il/artist?type=lyrics&wrkid=6610&prfid=1849&lang=1 בסדרות ילדים בד"כ יש יועץ לשוני ומקפידים מאוד על עברית תקינה.. אם כך, מדוע נאמר בשיר 'רוח נעים' ולא 'רוח נעימה'?
 6. C

  ככה צריך להראות קרון IC3

  ככה צריך להראות קרון IC3 ככה צריך להראות קרון IC3 http://pelle.pl/Privat/TripReports/NYpt2/NYpt2%20(37).JPG מתוך TRIP REPORT מ AIRLINERS של אחד החברים שם... שימו לב לאיך המושב נראה ולעובדה שלשם שינוי התצוגה של יעד הנסיעה פועלת.
 7. C

  חחחח זה אמיתי?

  חחחח זה אמיתי? http://www.israellycool.com/2012/07/09/ynet-fooled-by-fake-el-al-story/ ynet באמת דיווחו על זה למרות שזה היה מזוייף??
 8. M

  שאלה של מתחיל

  ה "קאץ'" הוא שזה לא בהכרח יעבוד ה "קאץ'" הוא שזה לא בהכרח יעבוד מי אמר לך שאחרי יומיים עליות היא תמשיך לעלות? יותר חשוב, אתה שואל "למה כולם לא עושים כך וכך?". אם כולם יעשו אותו דבר אז ברור שהם לא יכולים להרויח מעבר לשוק. הרי שאתה קונה, מישהו מוכר לך וההיפך. לאנשים/גופים שונים יש מטרות...
 9. ח

  מעניין איזה דו"ח יהיה בשני לז`קדה

  אני לא יודע. ואני עדיין לא החלטתי אני לא יודע. ואני עדיין לא החלטתי לגביה. יתכן שאני אחכה עד מחר בבוקר. המחזורים שלה מעזבנים אותי
 10. D

  כמה קיבלו את ההודעה הזו במייל ?

  נורא נורא חשוד!!! נורא נורא חשוד!!! איזה ועידה ב 27/11??? אין עליה שום פרסום בינתיים. מישהו קיבל את זה? מישהו שמע על זה?
 11. P

  השקעה סולידית בזמננו...

  הנה הנה פיא מדד דינמית עשתה 9.5% מתחילת השנה שזה יפה מאד לקרן סולידית. כלל בטוחה אגח כללי (לרב אגח מדינה ו 20% קונצרני) עשתה 11.5% מתחילת השנה שזה יפה מאד. יש שעשו יותר אבל המרכיב המנייתי שבהן גבוה ומסוכן יותר לכן לא ממליץ לך
 12. C

  צמחונות ונטייה פוליטית.

  צמחונות ונטייה פוליטית. אומנם איני צמחוני ותיק אולם בכל פעם שמכר שלי שומע שאני צמחוני ישר הוא שואל אותי אם אני מצביע מרץ? זה קצת גרם לי לבדוק את הנושא ובאמת גילי שמכל הצמחונים שאני מכיר רובם בעליי נטייה פוליטית שמאלנית - שמאלנית קיצונית. האם לדעתכם באמת יש קשר או שזו סתם מקריות?
 13. C

  טנטטיבית

  טנטטיבית מה זה אומר - תוכנית טנטטיבית? זה לא נשמע כמו מילה עם שורש עברי אמיתי...
 14. C

  נחתם הסכם שמיים פתוחים עם האיחוד האירופאי

  נחתם הסכם שמיים פתוחים עם האיחוד האירופאי כך מדווח בעמוד המבזקים של YNET.
 15. C

  איך בוחרים מנתח פלסטי?

  איך בוחרים מנתח פלסטי? השאלה שלי אינה נוגעת להמלצה לרופא זה או אחר.. אני פשוט מעוניין לבצע הליך כירורגי פלסטי ויש שלושה רופאים שהתרשמתי מהם. מעבר לכך שכמובן שצריך לבדוק שהם חברי האיגוד לכירורגיה פלסטית.. למה עוד כדאי לשים לב כדי לקבל החלטה מושכלת?
למעלה