תגובה אחרונה ע"י alon120

 1. A

  אני קונה לפעמים ערך צבור ולפעמים חופשי חודשי/שבועי

  עכשיו ברור. מכיוון שיש לי מספר כרטיסים (כי יצא לפעמים לשכוח) ונאלצתי לקנות כרטיס אנונימי, האם אפשר להזדכות על הכסף בכרטיס כלשהו? שאלה נוספת - אפשר לוותר על כרטיס ולהחזיר אותו?
 2. A

  אני קונה לפעמים ערך צבור ולפעמים חופשי חודשי/שבועי

  האם אפשר לאפס בכל פעם את התשלום? דוגמא: יש לי 13.2 ש"ח ואני רוצה לקנות חופשי חודשי. למה לא מפחיתים את הערך הצבור מהמחיר של החופשי חודשי כשאני בא לשלם? כי ככה יוצא שתמיד ישאר כסף לא מנוצל
 3. A

  יש אפשרות לקבל פירוט של המפגשים בזום

  שנערכו בדיעבד? למשל אם אני רוצה לדעת מי נכנס או לפחות מתי התקיים מפגש. מדובר בקישור אחד שהשתמשתי בו בחודש האחרון בערך 3-4 פעמים ואני רוצה לדעת את התאריכים
 4. A

  מישהו יודע מה ההבדל בין ללכת ולצעוד?

  וואוו תודה הסברים מעולים שגם מבינים וגם לא מבינים. יש לא מעט דבר והיפוכו אבל מאוד שמחתי לקרוא ולהחכים. האם יש הבדל בין לחייג/להתקשר/לצלצל?
 5. A

  ראיתי תמונה של המבורגר גבינה

  תודה רבה. מכיוון שאני לא מכיר את הגבינה ונראה לי שאתה כן אז אוסיף ואשאל עוד משהו קטן - הגבינה נשארת מוצקה או שהיא במרקם דמוי ג'לי? היא באמת מתנהגת כמו המבורגר הכוונה?
 6. A

  ראיתי תמונה של המבורגר גבינה

  ככה היא נקראית? שלח בבקשה קישור לתמונה כלשהי או לעמוד באתר היצרן
 7. A

  ראיתי תמונה של המבורגר גבינה

  מה זה הרמלין?
 8. A

  ראיתי תמונה של המבורגר גבינה

  אבל מדובר רק בגבינה זה היה סוג גבינה שעבר צריבה ולא מדובר בהמבורגר עם בשר ומעליו גבינה. הגבינה עצמה היא במקום ההמבורגר בשר. זה נראה באותו גודל ועובי של המבורגר. יודעים איזה גבינה זאת?
 9. A

  איזה מתכונים אפשר לעשות תחליף בייקון

  חשבתי שהתחליף הכשר הוא פסטרמה. יש כל מיני סרטונים עם חתיכות בייקון דקורטיביים ושימושיים למשל שעוטפים איתו כל מיני מאכלים. מה אפשר לעשות עם פסטרמה לדעתכם?
 10. A

  ⭐ שרשור הכוונה ומודיעין 20/9-31/10 ⭐

  ידוע אם אמורים לקבל פיצוי לכל מי שהיה לו חופשי חודשי בחודש ספטמבר?
 11. A

  אני צריך לפתוח תיק בהוצלפ וביקשו חותמת עגולה

  של פסק הדין מבית המשפט. אני פשוט צריך לגשת למזכירות ולקבל את זה משם? ולאחר מכן צריך אישור ניהול חשבון, טופס 203 וכמובן גם את המסמך מבית משפט? לא חסר כלום?
למעלה