תגובה אחרונה ע"י ahbarfilez

 1. A

  מספר שאלות לגבי הגירה לסקנדינביה

  מספר שאלות לגבי הגירה לסקנדינביה שלום! אני חושב על הגירה לסקנדינביה בעוד מספר שנים, ורציתי לשאול כמה שאלות, אשמח לקבל עזרה מפורטת: 1. האם ניתן לעבוד בסקנדינביה (בשוודיה, לדוגמה) בלי אזרחות אירופאית? 2. אם כן, האם מעסיקים שם אנשים מארצות אחרות בתחומי ההיי-טק והמדע? 3. האם ניתן לעבוד שם בתחומים...
 2. A

  יש פורום ת'ראש? וואו, זה די נדיר.

  יש פורום ת'ראש? וואו, זה די נדיר. בכל מקרה, בהצלחה עם הפורום... ואם כבר פתחתי שרשור חדש.. אז יש לי משהו שחשבתי עליו בזמן האחרון: אתם חושבים שכל הגל החדש של המטאלקור נוצרי \ אימוקור \ דת'קור אימואי מושפע מהת'ראש באופן ישיר? כי לי זה פשוט נשמע כמו ת'ראש חדש כזה עם פזמונים בכיניים.
 3. A

  גיוס לצה"ל

  גיוס לצה"ל שלום הורים יקרים. רציתי לערוך מין סקר כזה כדי לדעת: האם אתם בעד או נגד הגיוס של ילדיכם לצבא? ואם כן, האם זה מתוך ערכים חינוכיים של תרומה, או מתוך העובדה שזה דבר מקובל ונדרש בקו"ח של ישראלי? בתודה, יונתן.
 4. A

  איסלנד

  איסלנד מישהו ביקר שם פעם? חשבתי לעשות שם טיול של איזה שבוע. כמה זה עשוי לעלות, במידה ואני משתמש באכסניות הכי זולות וקונה את האוכל הכי זול?.. אני לא בדיוק מליונר. בתודה, יונתן.
 5. A

  היא אמרה שהיא עוד אוהבת אותי,

  היא אמרה שהיא עוד אוהבת אותי, היא אמרה שהיא צריכה מרחק, שהיא צריכה שקט, שהיא לא יכולה להתמודד עם כלום. היא אמרה שהיא עדיין אוהבת אותי הכי בעולם, והיא אפילו אמרה שסביר להניח שעוד נחזור להיות ביחד. היא אמרה שזה לא קשור אליי, היא אמרה שהיא פשוט לא מסוגלת להתמודד, היא אמרה כל כך הרבה, ובכתה המון...
 6. ש

  זקוקה לעזרה

  אשמח לקבל תשובה גם מהמומחה לדיני עבודה אשמח לקבל תשובה גם מהמומחה לדיני עבודה תודה רבה על התגובה, אבל הייתי מאוד שמחה אם הייתי מקבלת גם תשובה מהמומחה לדיני עבודה גם.
 7. ס

  פיצויי פיטורין לאחר עבודה ממושכת בבנק

  בדרך כלל בדרך כלל הסכמים קיבוציים בבנקים לא מדברים על פיצויים למתפטרים.
 8. A

  שביתה

  שביתה מישהו יודע מה קורה עם שביתת המרצים? מה עם המו"מ ש"התקדם" אתמול בערב?
 9. A

  מספר שאלות לחברי הפורום!

  מספר שאלות לחברי הפורום! מאז ומעולם ידעתי שארצה לעבור לחיות באחת ממדינות סקנדינביה, עדיף בשוודיה או פינלנד. רציתי לשאול לגבי מדיניות ההגירה של המדינות הללו - באיזה תנאים ניתן לקבל אזרחות, או משהו הדומה ל"גרין קארד" האמריקאי? אם מצאתי עבודה, האם הסיכוי שלי לקבלת אזרחות עולה? ושאלה אחרונה, קצת...
 10. A

  חברים, המלצה חמה!

  חברים, המלצה חמה! אני יודע שזה קצת אוף טופיק, אבל בכל זאת. בתור מעריץ של PT, ובעל טעם מוזיקלי דומה יחסית לחברי הפורום, אני ממליץ. יכול להיות שחלקכם מכירים, מי שלא - חייב לשמוע. האלבום שהתלהבתי ממנו הוא (). כן, זה שם האלבום, סוגריים, של להקת Sigur Ros האיסלנדית. אלבום פוסט-רוק הזוי...
 11. A

  חזרה ללימודים

  חזרה ללימודים יש לי שאלה, אבל אני מבקש לענות באופן ענייני ולא לשאול שאלות לא רלוונטיות ולהעיר הערות מרושעות: האם זה אפשרי, ועד כמה זה קשה, ללמוד שנה ג' פיסיקה כ- 3-4 שנים לאחר שהפסקתי את לימודיי אחרי השנה השנייה? יונתן.
 12. A

  לסטודנטים בעברית

  לסטודנטים בעברית יש סיכוי שייתנו לי להיכנס לתרגול של אינפי' לתלפיות?
 13. A

  אזרחות פולנית

  אזרחות פולנית שלום! רציתי לשאול לגבי קבלת אזרחות פולנית. סבתא של אמא שלי, ילידת פולין, עלתה לארץ מפולין בשנת 1931. האם יש בכך סיבה טובה לקבלת אזרחות פולנית לסבתי, אמי, או לי? בתודה, יונתן.
 14. A

  החזר כספי

  החזר כספי האם יש חוק הקובע שבאיחור של מעל חצי שעה יש לקבל החזר כספי, כמו שעושים ברכבת ישראל? אם כן, אשמח לקישור לחוק באינטרנט. בתודה, יונתן.
 15. A

  עוד ידיעה "משמחת"

  עוד ידיעה "משמחת" http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-8,00.html בכלל מותר לעשות דבר כזה? או ששובתים או שלא, מה זה לעזאזל השביתה האיטלקית הזו?
למעלה