תגובה אחרונה ע"י שקד קן גבעת עדה

 1. ש

  עזרה בהולה- אייפוד טאצ'

  עזרה בהולה- אייפוד טאצ' המגעים של האייפוד טאצ' שלי הפכו למוזרים. אני לא מצליח להכנס למוזיקה ווידאו וכל אלה שלמטה, ובחיפוש הלחצנים בכלל פועלים כשאני לוחץ על דברים אחרים. יש דרך לתקן את זה או שזה בעיה רצינית?
 2. ש

  בטריה אייפוד טאצ' דור 3

  בטריה אייפוד טאצ' דור 3 כשקיבלתי את האייפוד, לא היו שום הוראות לגבי הטעינה של האייפוד, אז טענתי עד שהוא היה מלא. עכשיו נראה לי שהבטריה נגמרת ממש מהר באופן יחסי למה שהובטח.. הייתי צריך לטעון יותר זמן? אם כן, זה הפיך?
 3. ש

  המחשב קולט את האייפוד בתור מצלמה

  המחשב קולט את האייפוד בתור מצלמה ולא בתור אייפוד.. זתומרת, נפתח לי תפריט שאומר לי מה אני רוצה לעשות עם המצלמה שלי, במקום שהאייטונס יקלוט את האייפוד. זה אייפוד חדש, חיברתי אותו פעם ראשונה במחשב אחר וזה עבד פיקס. מה אני עושה?
 4. ש

  משהו מוזר

  משהו מוזר קניתי מוצר לפני שבועיים וחצי באיביי. היום הגיעו לי שני מיילים שאומרים-1-Your purchase will be shipped by PayPal Shipping with U.S. Postal Service® ופירוט על המוצר ו2- Your eBay item has been shipped. האם זה אומר שרק עכשיו נשלח אליי המוצר מארה"ב?
 5. ש

  LOW WORLD SHIP

  LOW WORLD SHIP הכוונה היא כמו שאני מבין, שהמחיר למשלוח בעולם הוא נמוך יחסית.. השאלה- האם זה מסוכן בצורה מסוימת?
 6. ש

  שלום רב

  שלום רב הגעתי לאיביי אתמול בפעם הראשונה כדי לקנות מולטי אפקט לגיטרה שלי(בינתיים רק לראות). נכנסתי לאחד שהתעניינתי בו, ובטעות באמת לחצתי על "קומיט טו ביי"(אחרי שכבר יש לי משתמש עם פרטי הדיור שלי והכל). עכשיו, שלחתי למשתמש שאני קונה ממנו מייל שזה היה בטעות. השאלה שלי- האם יש עוד דרך לבטל את...
 7. ש

  מי זה מתארח ב"LIGHT UP"?

  מי זה מתארח ב"LIGHT UP"?
 8. ש

  בעיות עם הבטריה

  בעיות עם הבטריה אח שלי קנה אייפוד לפני המון זמן, וכנראה שהוא לא טען אותו מספיק זמן בהתחלה או משהו כזה.. עכשיו הבטריה שלו נגמרת הרבה יותר מהר ממה שהיא אמורה להגמר. אפשר לעשות עם זה משהו?
 9. ש

  ואוו כמה זמן לא הייתי פה

  ואוו כמה זמן לא הייתי פה בשוטטות באינטרנט אני פתאום חושב לעצמי מה ניהיה עם הפורום הזה אז קפצתי לבדוק.. למי שלא יודע אני הייתי פעם voodoo child in time והייתי אדום בפורום הזה. אח, היו ימים.. כיף לראות שהפורום מתקדם ושהלהקה מתקדמת, ואני מאחל לכם שתמשיכו להפציץ להיות אהובים כמו שאתם. ושירז- יפה לך...
 10. ש

  המילה -היידה

  המילה -היידה האם למשל בנח"ל יקבלו את זה בתור מילה בעברית?
 11. ש

  תמונות ישנות

  תמונות ישנות שלום לכם, אני מחפש תמונות ישנות של אסיפות בקיבוץ.. של הצבעה או של דיון או משהו כזה... אשמח אם תעזרו
 12. ש

  ועדות

  ועדות בא לכם להגיד לי איזה ועדות יש אצלכם בקן(למי שיש כמובן)? מי שיש לו את הועדה הכי הזויה מקבל פרס
 13. ש

  פרופסור נותן בראש

  פרופסור נותן בראש http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3486943,00.html
 14. ש

  שאלה בקשר לתיקון האייפוד

  שאלה בקשר לתיקון האייפוד האייפוד שלי קצת נדפק-המסך שלו נשבר קצת ושומעים זמזומים מעצבנים.. עכשיו השאלה שלי-איפה אני יכול לתקן את זה וכמה זה יעלה לי?
 15. ש

  מפוחית

  מפוחית תגידו, כמה תעלי מפוחית בסיסית כזאת רק כדי ללמד את עצמי ולנגן לכיף.. משהו בסיסי אבל לא מעפן מידי.. ואיפה אני יכול לקנות? ואיזה סוגים של מפוחיות יש? הבנתי שיש כרומטית ועוד כל מיני כאלה.. אשמח אם תעזרו לי
למעלה