תגובה אחרונה ע"י רולי NO 1

 1. ר

  ועכשו.. דוגמנויות מדגמנות לאופנה חרדית\דתית.

  ועכשו.. דוגמנויות מדגמנות לאופנה חרדית\דתית. אז אחרי הסיור בעולם האופנה והסטילינג החרדי בבני ברק.. אנחנו מתקדמים שלב נוסף ויש שיאמרו שאנחנו דוקא מתדרדרים אחורה... חב' אתליה יוצאת בשיווק ובפירסום בגדיה, ע"י דוגמנויות חילוניות ידועות המובילות את תצוגת האופנה לנשים החרדיות. מה שאני לא מבין, איך הם...
 2. ר

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG]כמה עולה לנו לפרסם ?

  כמה עולה לנו לפרסם ? קצת מושגים על עלויות הפירסום במגזר החרדי, מתוך האתר של שרייבר מגזרים.
 3. ר

  האם בחדרי חרדים מחקים אותנו ומעתיקים?

  האם בחדרי חרדים מחקים אותנו ומעתיקים? כמה מוזר שבדיוק עכשו שיש פורום חדש של שיווק ופירסום בתפוז שמצליח מאד, באים באתר בחדרי חרדים ומעלים מדור חדש של ביקורת פרסומות שבועי ?! אם ביקורות וסריקות וכל זה ממש כמו כאן.. כנסו ללינק
 4. ר

  דחוף! העלאת קובץ ממחשב.[IMG]/tapuzforum/images/emo70.gif[/IMG]

  דחוף! העלאת קובץ ממחשב. מי יודע.. איך אני יכול להעלות מהמחשב קובץ MP3 שיוכלו להוריד את זה דרך הסלולארי. כי באתרי שיתוף הרגילים זה רק להורדה ממחשב. יש איזה אתר מיוחד או שרת? תודה..
 5. ר

  עזרה דחופה למחשב HP

  עזרה דחופה למחשב HP יש לי מחשב נייד HP compaq nx5000 ופתאום המסך ניהיה שחור ממש. בקושי רואים את השולחן עבודה הכל עובד ונפתח רגיל רק המסך ממש שחור בלי תאורה. מה עושים?? ניסיתי בכפתור FN שמגביהה ומנמיך את האור זה לא עוזר. מי מבין או יודע? תודה מראש
 6. ר

  יש הרב לנדא ויש הבד"צ ירושלים

  יש הרב לנדא ויש הבד"צ ירושלים הרב לנדא יותר מקפיד על המוצר ולא על אריזתו ולעומת זאת הבדץ י"ם מקפיד שגם אריזתו תהיה צנועה ולכן ירד בזמנו לפפסי ההכשר.
 7. ר

  היום בחצות הדלק יוזל

  היום בחצות הדלק יוזל היום בשעה שתיים עשרה יוזל הדלק בעשרה אחוז ומחירו היה 95 אוקטן 5.63ג€ ג€ ו96 היה 5.67
 8. ר

  תאונת דרכים מעניינת...

  תאונת דרכים מעניינת... לפני שעה קלה בגבעת שאול לייד בגאט מרציאנו קרתה תאונה רכב הונדה אקורד וולבו כולם בחורי ישיבות צוות האמבולנס שהגיע היו חסידים ובניידת משטרה בחורי ישיבה מתנדבים.. ובערך 50 בחורי ישיבה צופים מסביב.. ב"ה לא היו נפגעים רציני רק פציעות קלות.. איפה יש עוד דבר כזה בארץ?!
 9. ר

  אינפרה אדום ב 6100!

  אינפרה אדום ב 6100! האם זה פועל במכשיר? כי לי יש כזה וזה אף פעם לא מצליח לעבוד לי. ואם המכשיר מחו"ל זה אמור לשנות משהו?
 10. ר

  שיא "גינס" בשליחת הודעות SMS !

  שיא "גינס" בשליחת הודעות SMS ! ביתד השבוע פורסם על בנא שעשה שיא ושלח הודעת SMS 160 תווים ב 67 שניות.מצוין שם שזה כלל מילים כפולות + סימני קריאה וכו` וזה היה חיבור על דגים. מניסיון שעשיתי בעצמי.נראה לי שאני עוקף אותו בשיא.מה אתם אומרים? יש פה עוד כאלו?
 11. ר

  עוד בקשר לפאות! אבל משהוא שונה!

  עוד בקשר לפאות! אבל משהוא שונה! מתפתח דיון רציני..הרי הכסף שהירויחו כל החנויות של הפאות הוא אסור לשימוש! והוא גם לא בטל ברוב! ז`א קנו עם זה רכב דירה וכו` בפשטת..צריך לשרוף הכל! וגם אם קנו אם זה ש`ס לדוגמא ישר לגניזה! זה ברדק רציני!
 12. ר

  דבר כזה עוד לא קרה לי!

  דבר כזה עוד לא קרה לי! נסעתי עכשו מהמרכז לכיוון צפון ומחדרה היה פקק תנועה..שנגמר הפקק מה אני רואה מה גרם לזה? עמדה שם כלה באמצע הכביש הראשי בשוליים והצטלמה..הרכב שלה המקושט ורכב צילום חנו בצד.והיא עומדת ומצטלמת בפוזות..וכולם נוסעים לאט ומסתכלים... זה ישר לפיספוסים...
 13. ר

  עכשו ברצינות. כנסו לצאט לחדרון!

  עכשו ברצינות. כנסו לצאט לחדרון! ואל תתחילו לריב פה. השולף? מה קורה לך? תכנס לחדרון תבדוק כמה נמצאים שם ומי נמצא.ותחזור להודיע לנו.תודה.
 14. ר

  חברים..בא לכם לצ`וטט קצת?

  חברים..בא לכם לצ`וטט קצת? יש עכשו הרבה חברים בפורום אז אולי נלך לצאט קצת לחדרון..מתאים?
 15. ר

  חנוך???

  חנוך??? תתקשר שוב.הייתי בתוך הקבר לא היה קליטה!
למעלה