תגובה אחרונה ע"י קרן אור של החיים

 1. ק

  באיזה עזרים טיפוליים אתם\ן משתמשים\ות[IMG]https://timg.co.il/f/Emo35.gif[/IMG]

  באיזה עזרים טיפוליים אתם\ן משתמשים\ות האם אתם\ן משתמשים\ת בקלפים? איזה?איך? אני רוצה להרחיב את ארגז הכלים ה"פיזי" שלי, ויש לי הזדמנות אחת לשנה שיקנו בשבילי את הדברים.
 2. י

  מצטרפת חדשה

  טיפול בנוגדנים 17 a טיפול בנוגדנים 17 a אני מקווה שקיבלת את ההודעה הקודמת שלי בכל אופן אשמח לפתח איתך את הנושא ואולי תוכלי להאיר ולהעיר לי קצת יותר בנושא, מחכה לתשובה
 3. ק

  אוף אוף אוף!!![IMG]https://timg.co.il/f/Emo4.gif[/IMG]

  אוף אוף אוף!!! שוב "הרווחה אשמה", שוב "חולי נפש אלימים"... לא משנה מה עושים כדי לנסות לשנות את הסטיגמה ולהסביר, מקרה כזה פשוט מחזיר את הכל אחורה. אוף אוף אוף!!! מה אתם\ן חושבים\ות על הרצח המזעזע שהתרחש אתמול? אתם\ן מנסים\ות בכלל להגן על "הרווחה" באוזניי מי שסביבכם\ן?
 4. ק

  שאלה שאלתית

  שאלה שאלתית אני ממש מבקשת את עזרתכם\ן. רק כמה רגעים של מחשבה. מה עוד אתם\ן צריכים\ות שיהיה פה בפורום כדי שהוא יהיה מקום שיותר תרצו לגלוש בו?
 5. ק

  תהליך של פרידה

  תהליך של פרידה כמה מפגשים אתם\ן מייחדים\ות לתהליך של הפרידה? אני רוצה לבנות תהליך פרידה שיאפשר עיבוד טוב של התהליך ומתלבטת איך להבנות אותו.
 6. ר

  אפשר להצטרף??[IMG]https://timg.co.il/f/Emo140.gif[/IMG]

  בקשר לבדיקת ברטוב... בקשר לבדיקת ברטוב... זוהי בדיוק השמועה הרווחת - רוב הנבדקים יוצאים 'על הפנים' עם זרע גרוע ביותר. מכיוון ורוב הרופאים לא מכירים בבדיקה זו, יש חשש בהסתמכות עליה. בקשר לאיקסי - אם יש בעית זרע במורפולוגיה, לא נראה לי שזה יעזור, אך אולי זה פותר בעיות של אי- תנועתיות או תנועה...
 7. ר

  אפשר להצטרף??[IMG]https://timg.co.il/f/Emo140.gif[/IMG]

  הי, טופז הי, טופז באחת הפעמים שנסעתי לקייב אני ושתי נשים נוספות קיבלנו ביציות מאותה תורמת. שתיהן הצליחו (אחת עם שלישיה ואחת עם עובר אחד). המקרה הזה הדאיג אותנו והתחלנו לחשוב שאולי משהו לא בסדר אצלנו ואז נשלחנו לצילום רחם נוסף והיסטרוסקופיה שהיו תקינים. בכל הפעמים שעשיתי טיפול, היו איתי נשים...
 8. ק

  האם אתם\ן מרגישים\ות הערכה במקום העבודה[IMG]https://timg.co.il/f/Emo35.gif[/IMG]

  האם אתם\ן מרגישים\ות הערכה במקום העבודה האם אתם\ן מרגישים\ות הערכה במקום העבודה מצד הממונים\ות עליכם\ן איך הערכה זו באה לידי ביטוי
 9. ק

  שיכפול מפתחות

  שיכפול מפתחות שלום לכולם\ן, אני מפריעה עם שאלה קצרה האם יש בכלל אפשרות לשכפל את המפתחות של האופנוע? אם כן-איפה?
 10. ק

  שאלות על המאבק לשיפור התנאים

  שאלות על המאבק לשיפור התנאים עד כמה זה נושא שיחה במקום העבודה שלכם\ן האם אתם\ן חושבים\ות שזה לא הוגן שעו"סים שעובדים במסגרות ציבוריות ישבתו והמרוויחים יהיו גם עובדי עמותות (טוקבק שקראתי באתר האיגוד).
 11. ק

  יש מישהו\י שהייתם\ן רוצים\ות

  יש מישהו\י שהייתם\ן רוצים\ות לארח בפורום? שלחתי כבר הודעה ליו"ר האיגוד. אבל מלבדו יש עוד אנשים\נשים שהייתם\ן רוצים\ות לארח פה?
 12. N

  בז"ן נראית מעניינת מתמיד

  חברים שלי יודעים שההערכות שלי הן חברים שלי יודעים שההערכות שלי הן בערבון מוגבל, ואם לא ברור לי שהם יודעים, אז אני מבהיר את זה. אני לא רוצה להיות אחראי מצפונית או משפטית לבחירות של אנשים. אני מביא את האינפוט שלי ושאנשים יעשו את שהם רוצים. אם אתה רואה את זה כעלבון לאינטלגנציה שלך, אני מצטער. בכל...
 13. ק

  תגידו...

  מה זאת אומרת מה חיובי מה זאת אומרת מה חיובי זה נותן לו שקט נפשי היום שהוא מרוצה שדאג כבר לפרישה של ילדיו. מבחינתו רווחה כלכלית בגיל הפרישה באה לפני שיקולים אחרים, זאת ראייה לגיטימית.
 14. נ

  תגידו...

  הממממ... הממממ... אני חושב שלתקופה כ"כ ארוכה ניתן לעשות החלטות קצת יותר נועזות שלטווח הארוך יתנו לך תשואה ממוצעת יותר גדולה מ7 אחוז. סליחה על הבורות- מה זאת אומרת "שחיקה של הכסף"?
למעלה