תגובה אחרונה ע"י ערני12

 1. ע

  איזו תגובה לפיגוע?

  איזו תגובה לפיגוע? מהי התגובה של אולמרט לפיגוע? אני בוש וניכלם כשאני מסתובב בפתח-תיקוה ובמרכז העיר מסתובבים להם ערבים השמחים על הפיגוע. בושה! עד מתי נאפשר להם כניסה לעיר ללא מפריע?
 2. ע

  תשואה של 6-8 אחוזים

  תשואה של 6-8 אחוזים תשואה של 6-8 אחוזים איך ניתן לקבל תשואה של 6 עד 8 אחוזים בביטחון על קרן ?האם אג"ח מדינה או אג"ח חברות או אג"ח חו"ל?
 3. ע

  התחייבות דולרית

  התחייבות דולרית התחייבות דולרית אני מתחייב ב-100000 דולר לעוד חודשיים(קניית דירה). איך לשמר את ערך הכסף 820000 ש"ח לעוד חודשיים אם ייתכן שהדולר יעלה?אפשרי גם להרוויח משהו על הקרן מחד ולשלם מנגד על אופציה במטח? עד כמה שאני יודע אופצייה אחת על דולר מגינה על סכום גדול דולרי.כמה?
 4. ע

  חייבים לעשות מעשה

  חייבים לעשות מעשה אחר פעולת טרור בלב תל-אביב עם מחבל מתאבד המגיע (שוב) מלב השומרון חייבים לפעול ולו בגלל שלמדינה אין זכות קיום אם אין לתושביה הרגשת ביטחון. למה פועל ערבי יכול להגיע לתל-אביב?-זה חייב להיפסק!שלא ייכנסו יותר ערבים לת"א כעונש .אנו חייבים ביטחון. למה ערבי מעזה יכול להפוך כאן לגנב...
 5. ע

  סקר הפיתות הגדול:

  סקר הפיתות הגדול: למי שנשבר מהקרשים , ולמי שלא בא לו להתנזר מלחם ופיתות אני פותח בסקר הפיתות.איפה ישנן והיכן הכי טעים? 1.ברמת-השרון: פלאפל במרכז העיר ,שייך לערבים . המחיר?-14 שח למנה, אחד הגבוהים בארץ. סלטים מכל הסוגים =חופשי.
 6. ע

  10 מכות

  10 מכות ה"מפץ" הגדול = מכה קשה ששרון היכה בחוסר הנאמנות שלו למפלגה ששלחה אותו . פרץ זכה בראשות ה"אבודה". פורז הפסיד ללוינטל ב"שינוי" והקים את חץ כחצי מפלגה עם 0 מנדטים! ש"ס חוזרים לככב בקואליצייה אחרי גלות ממושכת. ההצבעות הכפולות בכנסת. סידור העבודה של ח"כ עומרי שרון השר שגב נתפס עם חבילות סמים
למעלה