תגובה אחרונה ע"י ספורטאית

 1. D

  מניה ספקולטיבית במיוחד

  תאלי חבלז לך היום המוסדיים היו באמו תאלי חבלז לך היום המוסדיים היו באמו באמוק קנו מעל 6 מיליון
 2. ס

  מזל טוב ליורי!!!

  מזל טוב ליורי!!! יורי מזל טוב עד 120!!!! נשיקות חיבוקים והמון געגועים!!!!!
 3. ס

  מוסלמי יהודי או נוצרי? לא משנה...ישראלי

  מוסלמי יהודי או נוצרי? לא משנה...ישראלי תייצגו את המדינה שלכם בכבוד. אני לא מבינה למה הכתבה הזאת בכלל קמה... אני מפרגנת ל-2 האתלטים שימשיכו להתאמן ולייצג את המדינה שלהם בכבוד, את השלישי אני לא מכירה. אבל לא מבינה מה מטרת הכתבה. אם תוכלו להסביר לי אני אשמח.
 4. ס

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo3.gif[/IMG][IMG]https://timg.co.il/f/Emo160.gif[/IMG]

  "קוביות בצבע שוקו והוא ישן במיטת והוא אוכל מצלחתי, יש לי טריק קבוע פעמים בשבוע יש לי לאב בוי לא צריך הרבה לדעתה או דוקטור של כבוד באיך לגעת כשהוא יגיד מתחילים הלב שלו במעגלים" אולי תלכו קצת לים בשבילי.... מחר יום חמישי שותיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!
 5. ס

  אליפות אירופה באולמות

  אליפות אירופה באולמות אפשר לדעת מה היה המינימום בהדיפת כדור ברזל?
 6. ס

  פעם ראשונה בחיי

  פעם ראשונה בחיי שאני מרגישה שטעיתי. זה לא טעיתי כמו שזה בחור עם בעיות רגשיות מאוד קשות..... לא אוהב להתנשק...לא אוהב לגעת בבחורה.... רוצה להזדיין. ואני....מתגעגעת אליו לפעמים....ולא לא לא אני לא בחורה שאוהבת בחורים רעים או דפוקים. לכן הוא עף. תם ונשלם. ספורטי... מחפשת שידוך.
 7. ס

  מישהו מוכן לעדכן...??????

  מישהו מוכן לעדכן...?????? חבר'ה חוץ מאליפות הנוער הייתה תחרות למי נוסע לגביע אירופה.... אז בעצם מי ניצח במקצועות שבהן היה דרוש הכרעה???? תעדכנו!!!!
 8. ס

  אומנם לא בת 30...אבל מחפשת עצה....

  אומנם לא בת 30...אבל מחפשת עצה.... חלקכם אפילו מכירים אותי..... ב-3 השנים האחרונות אני אינני חלק מעולם הדייטים הישראלי...(אינני חיה בישראל) + היה עלם חמודות שדי העסיק אותי ויצאתי לחלוטין מעולם הדייטים. אני כיום בת 23 , קרייריסטית והאמת מחפשת אהבה....לראשונה אני מודה. ספורטאית רוצה אהבה. הסיפור...
 9. ס

  ירי בווירגיניה טק.!!!! ישראלים השמיעו קולכם!!

  ירי בווירגיניה טק.!!!! ישראלים השמיעו קולכם!! עשהאל !!!!! ג'ניה!!!!!! מה קורה?!?!?!?
 10. ס

  הספורטאית קצת עצובה [IMG]https://timg.co.il/f/Emo10.gif[/IMG]

  הספורטאית קצת עצובה ידוע לי ולכם שאני בדכ מופיעה ונעלמת.... אבל הפעם חברים יקרים אני רוצה לספר על משהו שקרה לי.... בלילה אחד במועדון...כשספורטי הייתה שיכורה מתה היא הכירה מישהו.... מסתבר שהספורטאית עשתה צחוק מעצמה...והאדם שלקח את מספרה של ספורטי התקשר בעקבות לחצים של חבריו להכיר להם את...
 11. ס

  האנגאובר ומיני ירקות...[IMG]https://timg.co.il/f/Emo122.gif[/IMG]

  האנגאובר ומיני ירקות... טוב אז ככה אם אתם לא יודעים אני בחופשת הספרינג ברייק שלי ובזמן שכולם נמצאים במקסיקו ובמקומות מניבים לאלה אני נמצאת באוניברסיטה...להתאמן. אז אתמול בלילה היה יום הולדת לחבר טוב....ואני הרבה זמן לא שחררתי לחץ, אז אתמול כן. אחרי שהורדתי 6 בירות ו-5 שוטים. הרגשתי ממש...
 12. ס

  ו[IMG]https://timg.co.il/f/Emo32.gif[/IMG] איתכם...

  אלו מכם שאוהבים אותי...יתעניינו... ספורטי
 13. ס

  בחורים אוהבים ספורטאיות?

  בחורים אוהבים ספורטאיות? באמת שאלה שעניינה אותי... האם בחורים אוהבים נשים ספורטיביות או שאולי בחורות שהן קצת יותר, איך נאמר... לא ספורט רילאיטד.... ???????
 14. ס

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo195.gif[/IMG] חינוך, או איך אנחנו גדלנו..?

  חינוך, או איך אנחנו גדלנו..? שאלה שמעניינת אותי לאור מגוון האנשים השורצים כאן בפורום הוא איך חונכתם? לגבי כל דבר, כלומר... מה ההורים שלכם חינכו אותכם על מערכות יחסים, על איך צריך להתנהג.... או האם אתם יכולי לטעון שחינוך ההורים שלכם אתכם היה ספרטני או אולי דווקא מקל.
 15. ס

  סטודנטים התפקדו נא...

  סטודנטים התפקדו נא... טוב תשמעו נמאס לי... הסמסטר התחיל אתמול ויש כל כך הרבה קורסים שבא לי להקיא. ספורטי...כבר רוצה לסיים ולהזדיין עם הדיקאן יש לי מורה הודי אחד....שדומה לשאול מופז...והוא מה זה בן זונה. אקיצר....הסמסטר הזה הולך להיות מה זה כאב ראש. אני רוצה לשמוע כאבי ראש של סטודנטים אחרים...
למעלה