תגובה אחרונה ע"י סטודנטית לא חופשייה

 1. ס

  חבל ארץ

  חבל ארץ יש לי שאלה מילד נחמד: "מאיפה בא הביטוי "חבל ארץ" מה הקשר לחבלים?" יש למישהו חומר או אתר על ביטויים כאלה?
 2. ס

  שאלה על הסוהרסנים

  שאלה על הסוהרסנים אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלה של ילד: "שמתי לב שהרוכבים השחורים בשר הטבעות והסוהרסנים של הארי פוטר מאוד דומים - מה היה קודם והאם ג`יי קיי רולינג העתיקה מהסרט שר הטבעות?"
 3. ס

  שאלה על הרוכבים השחורים

  שאלה על הרוכבים השחורים אולי תוכלו לעזור לי עם שאלה של ילד: "שמתי לב שהרוכבים השחורים בשר הטבעות והסוהרסנים של הארי פוטר מאוד דומים - מה היה קודם והאם ג`יי קיי רולינג העתיקה מהסרט שר הטבעות?"
 4. ס

  שאלה על סרטי דיסני

  שאלה על סרטי דיסני איפה אני יכולה למצוא בכמה אוסקרים זכו הסרטים של חברת וולט דיסני בכל הזמנים? (משלגייה ושבעת הגמדים ועד היום)
 5. ס

  שאלה למורה בלשון

  שאלה למורה בלשון אשמח אם תוכל/י לענות לי על שאלה של ילד: "למה יש קמץ ופתח שזה אותו צליל וצירה וסגול שזה גם אותו צליל ? ואיך יודעים מתי לשים אותם?"
 6. ס

  מידע על ספרי צמרמורת

  מידע על ספרי צמרמורת מישהו יודע האם עומדים לצאת עוד ספרים בסדרה? איזה הוצאת ספרים זו?
 7. ס

  עזרה בפרוייקט חברתי

  עזרה בפרוייקט חברתי שלום, אני רוצה לצלם סרט קצר שעוסק בקושי הניידות עם כסא גלגלים במקומות ציבוריים. (חשבתי לצלם במרכז שוסטר למשל). אני לא משותקת ולכן אשמח אם תוכלו לעזור לי ולומר על מה לדעתכם עלי לשים דגש בסרט. מהם הדברים שהכי מפריעים לאדם בכסא גלגלים? הכוונה לדברים הכי אלמנטריים כמו ברזיות...
 8. ס

  אני מחפשת מידע על "הטורף" המקורי

  אני מחפשת מידע על "הטורף" המקורי אולי מישהו יודע איפה יש תקציר של עלילת הסרט או משהו כזה?
 9. ס

  שאלה מערוץ לוגי

  שאלה מערוץ לוגי אני מערוץ לוגי- ערוץ מדע לילדים בטלוויזיה (ערוץ 81 בכבלים הדיגיטליים). התוכנית שלנו נקראת "לכו חפשו" ובה ילדים שואלים שאלות דרך אתר האינטרנט ואנו עונים להם בשידור חי ונותנים להם כלים לחיפוש המידע בעצמם. אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלה של ילד: "איך במשחק mall of america מקטינים...
 10. ס

  שאלה על mall of america

  שאלה על mall of america איך במשחק mall of america מקטינים ומגדילים את המסך (למשל בZOO שזה משחק דומה אפשר להקטין ולהגדיל את המסך)
 11. ס

  שאלה מערוץ לוגי

  שאלה מערוץ לוגי שלום רב! אני מערוץ לוגי- ערוץ מדע לילדים בטלוויזיה (ערוץ 81 בכבלים הדיגיטליים). התוכנית שלנו נקראת "לכו חפשו" ובה ילדים שואלים שאלות דרך אתר האינטרנט ואנו עונים להם בשידור חי ונותנים להם כלים לחיפוש המידע בעצמם. אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלה של ילד: "מהי השפה בעלת הכי פחות אותיות?"
 12. ס

  שאלה מערוץ לוגי

  שאלה מערוץ לוגי שלום רב! אני מערוץ לוגי- ערוץ מדע לילדים בטלוויזיה (ערוץ 81 בכבלים הדיגיטליים). התוכנית שלנו נקראת "לכו חפשו" ובה ילדים שואלים שאלות דרך אתר האינטרנט ואנו עונים להם בשידור חי ונותנים להם כלים לחיפוש המידע בעצמם. אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלה של ילד: "מהי השפה בעלת הכי פחות אותיות?"
 13. ס

  עונה רביעית בערוץ 10

  עונה רביעית בערוץ 10 מישהו יודע האם העונה הרביעית תשודר בערוץ 10 ואם כן,מתי?
 14. ס

  אולי תוכלו לעזור

  אולי תוכלו לעזור שלום רב! אני מערוץ לוגי- ערוץ מדע לילדים בטלוויזיה (ערוץ 81 בכבלים הדיגיטליים). התוכנית שלנו נקראת "לכו חפשו" ובה ילדים שואלים שאלות דרך אתר האינטרנט ואנו עונים להם בשידור חי ונותנים להם כלים לחיפוש המידע בעצמם. אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלה ששאל ילד: "מי זה נחמן מאומן מ-נ נח...
 15. ב

  הספורט הלאומי של המשטרה והרכבת

  הספורט הלאומי של המשטרה והרכבת הספורט הלאומי של המשטרה והרכבת המטרה: נהג המשאית האמצעי: חיצים תקשורתיים השיטה: ירי ומסך עשן ומניפולציות תקשורתיות. שימו לב לכותרת ואחר כך לכתבה. הכותרת בגדול מאשימה את הנהג וצולבת אותו כי היא מזכירה 4 עבירות קודמות שלו (אגב, רק 4? זה מעט בהשוואה לנהגי משאיות...
למעלה