תגובה אחרונה ע"י סבתא רות

 1. ס

  שאלה

  שאלה איך מוצאים מתכון שניתן פה בפורום ,כבר מזמן, וזוכרים רק את שם המתכון אבל לא מי שנתן אותו ?
 2. D

  אשכנזי טיפש - ספרדי חכם?

  ויחי ההבדל הקטן
 3. ס

  כוסמת: מה אפשר לעשות

  כוסמת: מה אפשר לעשות כדי להוציא ממנה את הריח הנוראי שלה בזמן הבישול, אנא עיזרו לי מי שיודע.בתודה מראש.
 4. ס

  ערב טוב לכולם! [IMG]https://timg.co.il/f/Emo29.gif[/IMG]

  ערב טוב לכולם! מתחילה מוקדם את שרשור הערב, כי אני צריכה לרוץ, לאבא שלי לארוחת ערב. רציתי רק להודות לכל מי שהצביע בעדנו לתחרות תמונת השבוע. ערב נעים ושקט לכולם.
 5. ס

  סוף סוף חזרתי אליכם!!!!!!![IMG]https://timg.co.il/f/Emo24.gif[/IMG]

  סוף סוף חזרתי אליכם!!!!!!! שלום לכווווווווווווווולם!! וואו, כמה הייתם חסרים לי, מידי פעם הייתי מתעדכנת ע"י גלית, אבל זה כמובן לא אותו הדבר. עכשיו אני צריכה ימבה זמן לסגור פערים. אני מרגישה ממש אאוט. עוד לא הספקתי לקרוא כלום . הייתי חיבת קודם כל לבשר את חיבורי מחדש לאינטרנט. אז שתהיה לכם שנה...
 6. ס

  שבוע טוב לכולם!

  שבוע טוב לכולם! אני לא יודעת אם שמתם לב, אבל כבר יותר משבוע לא הייתי פה. המחשב שלי התנתק כליל מהאינטרנט. אני מנצלת עכשיו את המחשב של הבת שלי רק לקפוץ לרגע להגיד שלום, ולהסביר. קנינו מחשב חדש הוא יגיע בערך בעוד שבועיים. אז נחזור לפעילות מלאה. המחשב של גלית גם לא היה תקין והם עכשיו באמצע האריזה...
 7. ס

  בוקר טוב למועדון ה [IMG]https://timg.co.il/f/Emo96.gif[/IMG]

  בוקר טוב למועדון ה סוף סוף הצלחתי להיות הראשונה. יום נפלא לכולם.
 8. ס

  מה זה? למה אין שרשור של ערב?

  מה זה? למה אין שרשור של ערב? ערב טוב לכוווווווווולם!!!( וחלס התקוטטויות,הפורום שלנו נקי מדברים כאלה.) עכשיו חזרתי מגלית, ויש לי בשורה טובה, לזיו בקעה שן ראשונה.שיהיה לילה טוב לכולם ושינה ערבה.
 9. ס

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo49.gif[/IMG]ללדי בל [IMG]https://timg.co.il/f/Emo65.gif[/IMG][IMG]https://timg.co.il/f/Emo77.gif[/IMG][IMG]https://timg.co.il/f/Emo141.gif[/IMG]

  ללדי בל שמחר יהיה לה יום הולדת. מכיון שאני לא כותבת בשבת, אאחל לך כבר עכשיו: הרבה אושר ועושר ובהצלחה עם הלידה הקרובה, שהכל יעבור בשלום ותחזרי במהרה לאיתנך.
 10. ס

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo49.gif[/IMG] לתיק תוק ליום הנישואין[IMG]https://timg.co.il/f/Emo20.gif[/IMG]

  לתיק תוק ליום הנישואין שתזכו לעוד שנים רבות ומאושרות ביחד.
 11. ס

  בוקר טוב למועדון ה[IMG]https://timg.co.il/f/Emo96.gif[/IMG] וה [IMG]https://timg.co.il/f/Emo185.gif[/IMG]

  בוקר טוב למועדון ה וה אתמול בכלל לא היה לי זמן להדליק את המחשב. עכשיו היה לי המון להשלים.רק ששוב אין זמן. אני צריכה לעשות הכל בעצמי , אין לי כמעט עזרה, אז מקווה שאחזור בערב, אם יהיה לי כח. יום טב לכולם.
 12. ס

  ערב טוב לכולם!

  ערב טוב לכולם! לגלית בטח לא יהיה זמן היום אז אני אספר: היום היה הברית וקראו לבן זיו. מתאים מאד לנוגה לפי הפסוק בתפילה: מלאים זיו ומפיקים נוגה. התינוקות היו טובים מאד וישנו בשלווה במשך כל הברית. שרק ימשיכו להיות טובים גם בלילות.
 13. ס

  בשורה טובה בשביל להחליף את האוירה.

  בשורה טובה בשביל להחליף את האוירה. לפני שעה וחצי בערך נתבשרנו שנולדו לנו נכדים תאומים. בן ובת.לאם ולתינוקות שלום.כולם מרגישים ב"ה טוב. שיהיו רק בשורות טובות.
 14. ס

  זה אני הבן של רות

  מזל טוב מזל טוב כרגע התבשרנו התאומים של גלית נולדו בשעה טובה. הכל בסדר. הם במשקל 2.650ק´ בערך.
 15. ס

  שלום לכל חברי הפורום[IMG]https://timg.co.il/f/Emo14.gif[/IMG]

  שלום לכל חברי הפורום נכנסתי לפורום הזה סתם מתוך סקרנות,כשהתחלתי לקרוא, בהתחלה זה היה מאד משעשע, חשבתי שמדברים בבדיחות הדעת. אבל ככל שקראתי יותר נהיתי יותר מבועתת. היתכן? הסיפורים שלכם נשמעים יותר גרועים מכל האגדות הכי הגרועות (שם לפחות יש happy end )פשוט קשה להאמין שזאת המציאות. גם אני...
למעלה