תגובה אחרונה ע"י לוכדת החלומות

 1. ל

  תוכלו אולי לעזור לי?

  תוכלו אולי לעזור לי? חלמתי חלום מאוד מוזר... ואני הייתי רוצה לדעת מה הוא אומר.... יש לי חבר נורא טוב,שאנחנו מכירים כבר כמעט שנה... הוא תמיד אומר לי שאני יפה והכל, ואני קטנה ממנו בארבע שנים בערך ,הוא בצבא, ואני בתיכון. היינו מדברים על בסיס יומי... בכל מקרה, לפני בערך שבועיים שלושה רבנו ריב גדול...
 2. ל

  מה קורה איתי?

  מה קורה איתי? כל החיים שלי הם משחק אחד גדול. ואני לבד.... אני מנסה לחשוב על אנשים שיש לי אבל אין לי אף אחד... אני כל כך פטתית!!! אני שמנה, מגעילה דוחה.... אני לא אני... תשומתית .... אני לא יכולה עם המחשבות האלה יותר... אניעוד שנייה מתפוצצת!!!
 3. ל

  די צריכה עזרה

  די צריכה עזרה הייתי מאוד מודה ךכם אם מישהו היה מוצא לי את מה שאומר שון (רובין ווילאמס) לויל (מאט דיימון) ב"סיפורו של ויל האנטינג, כאשר הם יושבים בפארק וצופיםן באגם... הוא נותן לו מן נאום רכזה וזה ממש ממש חשוב... תודה!
 4. ל

  היי אני די צריכה עזרה...

  היי אני די צריכה עזרה... הייתי מאוד מודה ךכם אם מישהו היה מוצא לי את מה שאומר שון (רובין ווילאמס) לויל (מאט דיימון) ב"סיפורו של ויל האנטינג, כאשר הם יושבים בפארק וצופיםן באגם... הוא נותן לו מן נאום רכזה וזה ממש ממש חשוב... תודה!
 5. ל

  היי לכם חבריא...

  היי לכם חבריא... :) קוראים לי דניאל, ואני ממש אוהבת את עברי לידר... אני יותר מרחפת מאשר כותבת... זה הרבה זמן שלא כתבתי כןא.. רק כשהפורום היה עוד בחיתוליו... אז נעים להכיר... מקווה שאנעים את שהותי כאן.. :))) למישהו ידוע על ההופעה הבאה בתל אביב?
 6. ל

  אגב-------------- לא הצגתי תצמי!

  אגב-------------- לא הצגתי תצמי! אני דניאל, בת 15... שמאוד מאוד אוהבת את הסדרה, צופה אדוקה... אני מציירת, ו... זהו בעצם... אה כן ואני ממש ממש ממש אוהבת את עברי לידר... (זה לא ממש קשור זה סתם לידע כללי) אגב... תהיתי אם יש לכם תמונות של נשיקות לתת לי... יו קנואו... אית´ן וג´סטין, ג´סטין ובריאן...
 7. ל

  תגידו השידורים החוזרים הם רק של

  תגידו השידורים החוזרים הם רק של העונה השנייה??
 8. ל

  גברותיי ורבותיי - השידורים החוזרים!

  גברותיי ורבותיי - השידורים החוזרים! סתם.. מישהו יודע מתי יש שידורים חוזרים?? ימים שעות וכולי...
 9. ל

  אולי תוכלו לעזור לי במשהו?...

  אולי תוכלו לעזור לי במשהו?... אני צופה אדוקה, ובלי שם קשר... אני צריכה ורוצה תמונות של איתן מהסדרה, ואפ יש אז שג´סטין איתו ביחד... זה מאוד חשוב... בכל אופן תודה רבה!!!
 10. ל

  אני רוצה להתחיל לצלם...

  אני רוצה להתחיל לצלם... ולא יודעת איך או מה... ני אוהבת את זה... ורציתי לדעת גם אם אפשר ל]תח תמונות לבד, אצלי בחדר... מישהו יכול בבקשה להסביר לי?
 11. ל

  שלום לכם...

  שלום לכם... קוראים יל דניאל, ואני מציירת. אני הכי אוהבת לצייר אנשים, גופים, רציתי לדעת אם מישהו יכול להעלות על המחשב צילומי גוף שלו, עדיף גברים, ללא חולצה, מאחר ואני צריכה להתמקד בזה... קישורים לאתרים יתקבלו בברכה. ץודה רבה!!
 12. ל

  לראשונה: הומוסקסואל מוצהר בכנסת

  לראשונה: הומוסקסואל מוצהר בכנסת
 13. ל

  עזרה דחופה.

  עזרה דחופה. אני מחפשת מקום שאפשר להוריד בו פרק שלם של דוסון קריק, פרק מספר 214, שנקרא to be or not to be ושיעבוד.... אודה לכם על העזרה!
 14. ל

  החלטתי לתרום לפורום משהו משלי...

  החלטתי לתרום לפורום משהו משלי... אז אני מקווה שתכניסו את זה לגלריית הנשיקות, ומיד!!!!!!!!! ותכתבו שתודות לי בבקשה! זה לא יתכן! אני מבקשת!
 15. ל

  אה... היי?

  אה... היי? לירוני תכין את השוקוצ´ינו.... לי קוראים דניאל, בת 15... שיא ה.......מתוסבכת נקרא לזה? ואני אומרת כל הזמן שיא...
למעלה