תגובה אחרונה ע"י היוצרת

 1. ה

  האם מעגל אמצע מרכז מתקיים היום???

  האם מעגל אמצע מרכז מתקיים היום??? אולי מישהי יודעת ???? בשום פרסום של תאריכי המפגשים החודש, המפגש של מעגל אמצע לא מוזכר. עדיין לא קיבלתי תשובה מאריאלה ויפעת למייל ששלחתי להן בעניין. אשמח אם מישהי תוכל לעדכן אותי. המון תודה !!!
 2. ה

  צריכה המלצה למטפלת בשיטת ורדי

  צריכה המלצה למטפלת בשיטת ורדי באזור תל-אביב, הדר-יוסף והסביבה או מאזור בית דגן.
 3. ה

  המלצה לצימר בצפון [IMG]https://timg.co.il/f/Emo82.gif[/IMG]

  המלצה לצימר בצפון היי, מבקשת המלצות לצימר בצפון, רצוי בראש פינה..... לזוג (הילדים הפעם ישארו בבית) לילה אחד, שישי ושבת. משהו מפנק ורומנטי.......... אם זה יהיה של מישהי מהמעגלים, מה טוב !!!!! המון
 4. ה

  צריכה המלצה על קריוקי !!!

  צריכה המלצה על קריוקי !!! בנות יקרות, למסיבת הסיום של הבת שלי, אני צריכה דחוף המלצה על קריוקי + מפעיל במחיר סביר. כל ההצעות שקיבלתי עד עכשיו נעות סביב ה-1,200 ש"ח + מע"מ וזה הרבה יותר ממה שאנחנו מסוגלים לשלם, כיוון שהקופה שלנו מאוד מוגבלת.
 5. ה

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo51.gif[/IMG] לאסנת על האפשרות להציג את עצמי

  לאסנת על האפשרות להציג את עצמי כאשת השבוע ותודה גם לכל הבנות אשר שאלו, התעניינו ופירגנו אין ספק שהפלטפורמה הזו של אשת השבוע, נותנת חשיפה נוספת וכבר הניבה פרי לכולן, נהניתי מאוד
 6. ה

  מעגל אמצע- מרכז !!!

  מעגל אמצע- מרכז !!! אני רוצה להודות לשפי על ההרצאה הנפלאה שלה "עסק קטן - רושם גדול". ההרצאה היתה מרתקת, מעניינת, מלמדת ומטובלת בהרבה הומור !!! למרות מספר הבנות הקטן, יחסית למעגלים הקודמים, היה ערב מקסים, מעניין ואפילו מצחיק !!! אני נהניתי ולמדתי !!!
 7. ה

  יקירותיי, זקוקה להמלצות !!!

  יקירותיי, זקוקה להמלצות !!! חברה יקרה שלי איבדה אדם קרוב ויקר לה מאוד. קשה לה מאוד והיא לא מתמודדת עם עם האובדן. המלצות על סוגי טיפול שיכולים לעזור ועל מטפלות יתקבלו בהרבה תודה !!!
 8. ה

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo206.gif[/IMG]|עזרה בפאוור פויינט [IMG]https://timg.co.il/f/Emo92.gif[/IMG]

  |עזרה בפאוור פויינט בנות, בטוח יש כאן מישהי שמכירה את הפאוור פויינט טוב יותר ממני. יש לי תמונה שאני רוצה לתת לה קצת שקיפות ואני לא מצליחה למצוא איך עושים את זה אולי מישהי יכולה להסביר לי איך אני עושה את זה?????
 9. ה

  זקוקה לרעיונות לתצוגה!!!

  זקוקה לרעיונות לתצוגה!!! היי בנות, אני זקוקה לרעיונות לתצוגה של התכשיטים שלי במפגשי המעגלים. עד עכשיו פשוט הייתי מניחה אותם על השולחן לידי, אבל בגלל התנאים במקומות המפגש (שולחנות כהים, תאורה לא מספיקה וכו') אני לא מרוצה מזה, מה גם שבצורה כזו קשה מאוד להתרשם מהתכשיטים. אשמח לקבל רעיונות איך ניתן...
 10. ה

  מעגל ת"א - בחודש שעבר התארחתי במעגל ת"א

  מעגל ת"א - בחודש שעבר התארחתי במעגל ת"א היום מתקיים המפגש החודשי, אולם אין לי פרטים לגבי המפגש ואני רוצה להצטרף. אכן ובאיזו שעה מתקיים המפגש???
 11. ה

  שלום!! איך מוסיפים קישור לחיץ

  שלום!! איך מוסיפים קישור לחיץ לחתימה???
 12. ה

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo42.gif[/IMG] כך נראתה הזריחה אצלנו בחלון הבוקר

  כך נראתה הזריחה אצלנו בחלון הבוקר
 13. ה

  שלום!!! הפנו אותי לכאן מפורום תמיכה

  שלום!!! הפנו אותי לכאן מפורום תמיכה מקווה שכאן אוכל לקבל תשובה לבעייתי, שכמו שאתם רואים לא נפתרה!!! למרות שכשנכנסים לכרטיס נראה כאילו אין תמונה, כאשר אני נכנסת לאלבום בעולם שלי, התמונה שרציתי למחוק עדיין קיימת (הימנית מלמעלה) ובנוסף, אפשרות מחיקת התמונות נעלמה!!!! אני רוצה למחוק ולהחליף את...
 14. ה

  שלום! אתמול מחקתי תמונה שהופיעה בעולם שלי

  שלום! אתמול מחקתי תמונה שהופיעה בעולם שלי והיום כשנכנסתי לכרטיס כדי למחוק עוד תמונות, גיליתי שהתמונה שמחקתי אתמול עדיין מופיעה ובנוסף אני לא יכולה למחוק את שאר התמונות!!!! ברצוני להחליף את התמונות בכרטיס. איך אני אמורה לעשות זאת אם אני לא יכולה למחוק/להחליף אותן????
 15. ה

  אני בעננים.............................

  אני בעננים............................. חוויה אדירה שאני בהחלט מתכוונת לחוות שוב, מתי שהוא!!!!!!!!
למעלה