תגובה אחרונה ע"י בתש1

 1. ב

  שלום וברכה, לגבי חברת יעוץ חיצונית למשכנתאות

  שלום וברכה, לגבי חברת יעוץ חיצונית למשכנתאות האם זה מומלץ? האם אכן ניתן לקבל תנאים מעודפים ? מה החסרונות מעבר לתשלום שצריך לשלם עבור השירות? אשמח לקבל כל פיסת מידע תודה תודה
 2. ב

  בעיה בסרטים באייפוד

  בעיה בסרטים באייפוד אני מנסה להפעיל את הסרט באייפוד והוא רושם לי" TV OUT ENABLED,PLEASE CONNECT VIDEO ACCESSORY יש אביזר נוסף שעלי לחבר על מנת לצפות בסרטים באינטרנט?! ברור שלא, אם כן מה הבעיה , יש למשהוא מושג במה מדובר?
 3. ב

  בוקר טוב חברי הפורום()מנהלים נא לא לשרשר)

  בוקר טוב חברי הפורום()מנהלים נא לא לשרשר) אני צריכה את עזרת המבוגרים שבנינו וכל מי שיוכל לסייע אני טסה בקרוב לבריטניה ולצורך פרוצדורה אישרור ויזת עבודה ,אני נדרשת לחתימתו של אדם בוגר בעל הכנסה סדירה, מי שחושב שאוכל להעזר בו אשמח אם יפנה אלי במסרים ואעדכן אותו בפרטים. המשך יום נעים.
 4. ב

  זה קרה רק לי?

  זה קרה רק לי? עזבתי אומנם את החברה החרדית עם קצת כעס ובלי הרבה שנאה.. אף פעם לא הבנתי (בתור חרדית) את השנאה של אנשי "שינוי" למינהם וחבר'ה חילונית לחברה החרדית,ולחרדי בפרט..אבל חייתי עם זה ו"ועשיו שונא ליעקב" די ביהר לי את הענין. כשיצאתי ,עדיין היתה לי חיבה לחברה בה גדלתי, הערכתי הרבה דברים שם...
 5. ב

  גברים הם זונות

  גברים הם זונות הם אשקרה מוכרים תגוף שלהם בשביל סקס... לא חבל?
 6. ב

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo32.gif[/IMG]

  שלום נשים יקרות השותפה שלי עוזבת אני מחפשת שותפה (נשים בלבד) יפה ושקטה לדירה הנמצאת בז'בוטינקי פינת בן גוריון ליד מכון מור. המחיר 220 דולר דירה חמודה מאד חדר גדול מכונת כביסה ושאר רהיטים.
 7. ב

  מה ההבדל בין MP4 MPEG4?

  מה ההבדל בין MP4 MPEG4? תודה
 8. ב

  אנשים ונשים יקרים.

  אנשים ונשים יקרים. זמן רב בוחנת אני את תופעת ה"מחבתים" ועוניהם.. רואה אני תגובות נלהבות וסוערות כועסות ומלגלגות מצד אנשי הפורום לפותחי שרשור "מחזירים בתשובה למינהם" ואף פעם לא הבין ולא אדע מדוע הינכם טורחים לענות לטרחנים שכאלה..ואם חשקה נפשכם לזכות במצווה ולענות לטרחן זה, מדוע הינכם מקללים אותו...
 9. ב

  האם ניתן לעשות סים פרי

  האם ניתן לעשות סים פרי לכל המכשירי דור 2? יש מכשירי דור 3 שניתן לפתוח גם אותם ?
 10. ב

  עזרה דחופה

  עזרה דחופה אני עוברת דירה ומחפשת הובלות סטודנטים,לרהיטים (ולא רק חפצים אישיים) וכאלה..אשמח לקבל מספרים במסרים,תודה.
 11. ב

  סתם כדי שקצת תקנאו..

  סתם כדי שקצת תקנאו.. אז ירדתי לבד לסיני במהלך חופשת פסח..היה מדהים.. מומלץ, לא יקר ,קרוב וכייף מטורף.. נ.ב ההנאה מוכפלת כשיורדים לבד.
 12. ב

  אני רואה שמסתדרים טוב בלעדיי

  אני רואה שמסתדרים טוב בלעדיי אז קפצתי לביקור אחרי התנזרות בעקבות הלימודים לפסיכומטרי.. אז המשך חיים נהדרים.
 13. ב

  חברים,עכשיו ברצינות.

  חברים,עכשיו ברצינות. אני רוצה לגדל כלב בדירתי.. אז כל מי שיש לו כלב או שגידל כלב פעם בחייו ,ויכול להסביר לי בפרוטרוט מה דורש גידול כלב חוץ מלעשות איתו סיבוב יומי..אשמח לקבל פרטים. נ.ב אני רצינית עם זה.
 14. ב

  שבתאי באתר הידען

  שבתאי באתר הידען מבוא מיוחד לאתר הידען מאת הסופר שבתאי קור
 15. ב

  עזרה דחופה.

  עזרה דחופה. היי, יש כאן משהוא/משהי שמוכר קטנוע (50-125 סמק) עד מחיר 4,500? נ.ב לא להפנות אותי ללוחות יד שניה הידועים ברשת. נ.ב אני קונה רצינית.
למעלה