תגובה אחרונה ע"י בילי הנערה

 1. ב

  המלצות למסלול בברמן גרמניה.

  המלצות למסלול בברמן גרמניה. ערב טוב לכולם ושבת שלום בתחילת דצמבר אהיה בברמן שלשה ימים. יש למישהו המלצה במקרה לאן ללכת ומה לעשות? תודה מראש.
 2. ב

  משרת אם ביסודי-שאלה למבינים בחוקים.

  משרת אם ביסודי-שאלה למבינים בחוקים. שלום ותודה מראש לעונים, המערכת שלי לשנה הנוכחית מורכבת כך: 24-פרונטלי,4-פרטני,4-שהייה.אני מורה אם ואין לי משרה של 100% אך עדיין משהו לא נראה לי נכון בחלוקה. אני לא אמורה ללמד פחות פרונטלי?
 3. ב

  חיפוש משרה למורה לאנגלית לחטיבה.

  חיפוש משרה למורה לאנגלית לחטיבה. מורה לאנגלית ותיקה עם ניסיון מעוניינת לעבור מיסודי לחטיבה באזור הצפון ( עכו-נהריה). במידה ויש עניין - נא לפנות במסר אישי. תודה
 4. ב

  שאלת העדרות למבינים.

  שאלת העדרות למבינים. שלום רב, אם אני נעדרת מפאת בדיקות רפואיות בימים ג' + ד' ובימים ה' + ו' אני לא עובדת ומיד א"כ חופשת פורים, האם אקבל תשלום על ימי ההעדרות בהנחה כמובן שאביא אישורים רפואיים להעדרות?? תודה מראש.
 5. ב

  שביתה.

  שביתה. שלום , האם נכונה השמועה שביום רביעי הקרוב תתקיים שביתה מטעם הסתדרות המורים בגין אי תשלום נסיעות באופן מלא? אם כן, כיצד נדע והאם ראש עיר יכול לחייב את המורים להגיע לעבוד? תודה מראש.
 6. ב

  שעות שהיה באופק.

  שעות שהיה באופק. שלום רב, אודה מראש על התשובות.. האם ניתן לשהות בשעת שהיה 45 דקות לפני יום הלימודים במקום בסופו? זאת משום שאין לי סידור לילדים הפרטיים שלי אחרי שתיים בצהריים ובבוקר יש לי סידור. דבר שני, לשם מה הוסיפו עוד שעות שהיה למורות אם? הרי בכל מקרה אנחנו עובדות בבית ועוד שעה במערכת (...
 7. ב

  התמודדות עם אובדן.

  התמודדות עם אובדן. שלום, לפני חודש וקצת איבדנו באופן פתאומי את אחותי. היא הייתה אחותי הבכורה והיחידה ונפטרה בגיל צעיר יחסית.היחסים בין אחותי לכל המשפחה כולל אותי היו יחסים דיי איומים ורקובים על גבי שנים שזה לא הזמן והמקום לפרט. היא דיי התרחקה מאיתנו מסיבותיה שלה והחרימה אותנו והייתה חוזרת רק...
 8. ב

  אשמח להמלצת מתקשר/ת.

  אשמח להמלצת מתקשר/ת. שלום לכולם, אשמח להמלצה על מתקשר/ת באיזור עכו-נהריה אם יש המלצה. חשוב כמובן שלא יהיה שרלטן. הסיבה - ניסיון ליצור קשר עם אדם קרוב מאוד שנפטר לאחרונה באופן מאוד פתאומי והחסך העצום שנשאר מאחור. תודה ראש.
 9. ב

  פיטורים אקב טיפול פסיכאטרי.

  פיטורים אקב טיפול פסיכאטרי. שלום, האם משרד החינוך רשאי לפטר מורה הנמצאת בטיפול פסיכאטרי כשנה בגלל בעיות פוסטראומה ודיכאון? יש לציין שכושר עבודת המורה לא נפגע להיפך הטיפול עוזר לה. תודה מראש.
 10. א

  חייב לספר לכם

  אכן כך. ב,אגד תעבורה" בנתניה יש מסכים בתוך האוטובוס וזה מאוד נוח ויעיל.
 11. פ

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo202.gif[/IMG][IMG]https://timg.co.il/f/Emo46.gif[/IMG]זה באמת סופה של תחנת "החאן":

  יפה אמרת אביתר את הדברים שכתבת על ירושלים אני אומר כבר מאז אמצע שנות התשעים, ואכן יש חפיפה מסויימת עם הגעתו של אולמרט לתפקיד ראש העיר. הבעיה היא שהמצב רק יילך וידרדר, כי אף אחד לא מנסה לשפר אותו.
 12. פ

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo202.gif[/IMG][IMG]https://timg.co.il/f/Emo46.gif[/IMG]זה באמת סופה של תחנת "החאן":

  ואל תשכח בועז פרסונס היה לא רק הטכנאי הדומיננטי של "הצד האפל", ארבע שנים קודם לכן הוא היה יד ימינו של ג'ורג' מרטין בעת הפקת "אבי רוד", שירת הברבור היפהפיה של הביטלז (תחשוב על הסאונד בשיר "אני רוצה אותך" של ג'ון לנון - הנה תרומה של פרסונס למוזיקה שרק בזכותה הוא ראוי למקום של כבוד בהיכל התהילה).
למעלה