תגובה אחרונה ע"י אנה קרינה

 1. א

  ניקוי עשב

  ניקוי עשב אחרי שנים שאף אחד לא טיפל בשטח האדמה אצלינו, ניצלנו את הסגר לנקות את שטח סוף סוף , עקרנו כל מה שיכולנו, אבל נישאר הרבה קטנים כאלה, כפי שמופיע בתמונה. מה הדרך הכי יעילה להפטר מהם ולנקות סופית את כל האדמה? תודה רבה מראש וחג שמח.
 2. א

  תביעה כספית יחד עם הגשת פינוי שוכר

  תביעה כספית יחד עם הגשת פינוי שוכר שלום, יש לנו דיירת שהגשנו תביעה לצו פינוי מושכר. הבעיה היא שלאחר שהיא אכן תפנה את עצמה (בתקווה) לא תהיה לנו שום אפשרות לאתר אותה. אין לנו פרטים עליה, ערבים או צק ביטחון. האם ניתן להגיש בקשה לנזק הכספי כבר עכשיו? במקביל לבקשה לצו פינוי שוכר? כל עוד אנחנו יודעים...
 3. א

  מה זה הצמח הזה?

  מה זה הצמח הזה? ואיך מעבירים אותו לגינה אחרת? תודה מראש לעונים.
 4. א

  להוציא שוכר

  להוציא שוכר מיואשת מהשוכרת שלנו. כניראה נותר לי לפנות לעו"ד בשלב זה. מישהו יודע כמה אמור לעלות הסיפור הזה? יעוץ? הגשת תביעה להוצאה? הגשת תביעה לתשלום חובות? תודה מראש
 5. א

  למה מיועדת נוסחאת LEFT?

  למה מיועדת נוסחאת LEFT? לדוגמא: LEFT(H2,FIND("s",H2)-1) תודה מראש לעוזרים
 6. א

  קישור בין נתונים בגליונות

  קישור בין נתונים בגליונות אופיס 2013 הי בניתי גילון הבנוי מכמה דפי עבודה. באחד מדפי העבודה בנויה טבלה שהיא מעין DATA BASE כלומר הזנת שם מוצר וכל הערכים שלו. האם בגליון אחר יש לי אפשרות להזין את שם המוצר (דרך דרופ דאון או משהו) ומבחירת שם המוצר לקבל את כל הנתונים שנמצאים בטבלה הזאת?
 7. א

  שאלות בנושא אקסל

  שאלות בנושא אקסל האם יש פורום שמתעסק בנושא הזה שאפשר לשאול בו שאלות?
 8. Purple Mushroom

  מי שרוצה לשמוע מי המועמד האהוב על העם שיגש לאתר שמקושר

  לא הבנתי , לא ראיתי . כי אני לא רוצה להתקין את Media direct player של מיקרוסופט . כמה שפחות תוכנות . כמה שיותר מהר המחשב רץ (ליפעמים זוחל )
 9. א

  לקט ירקות קפואים לתנור

  לקט ירקות קפואים לתנור איזה תיבול פשוט מומלץ לעשות לו? ואיך בדיקו מתפעלים את הנושא? אחרי התיבול אני סוגרת הכל בתוך נייר כסף ורק אחר כך פותחת, או שאני יכולה להשאיר פתוח מההתחלה?
 10. א

  לקט ירקות סיני להקפצה ואטריות אורז דקות

  לקט ירקות סיני להקפצה ואטריות אורז דקות אשמח למתכון מהיר לשילוב בניהם. בבקשה בלי יותר מידי מרכיבים :) תודה רבה רבה מראש
 11. א

  ניטרול רחפנים

  ניטרול רחפנים הי לכולם מה ניתן לעשות נגד רחפנים שבשכונה, כאלה שמצלמים. היו אצלינו לאחרונה לא מעט פריצות לבתים ובהחלט יכול להיות שיש קשר. הבנתי שיש מכשירים שמנטרלים אותם. מישהו יכול ליעץ?
 12. א

  תביעת דמי שכירות

  תביעת דמי שכירות יש לנו דיירת שלא ממש משלמת שכירות או חשבונות, אנחנו מתכננים להעיף אותה (או שהיא כבר מעיפה את עצמה, לא ברור). השאלה שלי, מה עושים עם החוברות שהיא השאירה אחריה? אני רוצה להגיש תביעה בתביעות קטנות, אך האם ניתן להגיש תביעה על מישהו שלא ברור בכלל מה הכתובת שלו? היא מחליפה דירה כל...
 13. א

  מה זה ומה עושים עם זה?

  מה זה ומה עושים עם זה? אני יודעת שקוראים לזה שוגור בתמנית. אבל זה לא אומר לי הרבה. אשמח לעוד מידע. בתודה מראש ��
 14. א

  צמח מטפס

  צמח מטפס בוקר טוב. אשמח להמלצות לצמח מטפס שלא משתולל מידי, ולא מצריך יותר מידי טיפול. יש לי חומת בלוקים ארוכה, גבוהה ואפורה. תודה מראש.
למעלה