תגובה אחרונה ע"י אורח פרחח

 1. א

  איטיות באתר מסוים עם ספקית פרטנר

  אני מעדכן שקצת אחרי שכתבתי את הפוסט נראה שהמצב הסתדר ומאז בדקתי כל יום והיה תקין. אולי זו הייתה תקלה זמנית.
 2. א

  איפה אפשר לרכוש פילטר DSL מרכזי?

  המחברים עם כפתור הלחיצה התקלקלו. החלפתי אותם במחברים מסוג KF301- 2P, יושבים בול על הלוח.
 3. א

  איטיות באתר מסוים עם ספקית פרטנר

  אני מחובר לבזק עם באנדל שלהם לספקית פרטנר, 100 מגה. כאשר עלה האתר wildberries.co.il לאוויר לפני כחודש, הכל נטען חלק. לפני כמה ימים האתר הנ"ל התחיל להיות איטי בצורה בלתי נסבלת, בעיקר בתמונות, שלהבנתי מאוכסנות בדומיין אחר: img2.wbstatic.net, הן נטענות לפעמים תוך דקות ולפעמים לא נטענות כלל. אבל...
 4. א

  איפה אפשר לרכוש פילטר DSL מרכזי?

  לא שאלתי, אבל קשה לי מאוד להאמין שיעשו את זה בכלל, ואם כן אז בטח שידרשו תשלום מופרך, סביר להניח שפעמיים - גם על הטכנאי וגם על הפילטר. בינתיים, תיקנתי את הפילטר הישן ואני משתמש בו עד שיגיע החדש.
 5. א

  איפה אפשר לרכוש פילטר DSL מרכזי?

  בינתיים רכשתי את זה: https://www.aliexpress.com/item/32483359602.html וביקשתי מהמוכר שישלח עם מספר מעקב RS0000000006Y. אלה מגיעים אלי תוך שבוע-שבועיים. רק להבהיר, מה שרכשתי מסין זה רק לגיבוי, אני עדיין מעוניין לקנות בארץ אם מישהו מצליח למצוא לי (עד 200 ש"ח נשמע סביר).
 6. א

  איפה אפשר לרכוש פילטר DSL מרכזי?

  תודה, אבל אני מעדיף מהארץ, אם יש. בנוסף, 160 ש"ח על שני משרנים עם ליבת אבקת ברזל קטנים וארבעה קבלי סרט-פוליאסטר שעלותם הכוללת (משרנים+קבלים) ליצרן לא עולה על 2-3 ש"ח זה קצת מעצבן (כמובן, בלית ברירה אקנה גם ביקר יותר).
 7. א

  איפה אפשר לרכוש פילטר DSL מרכזי?

  שלום חברים, התקלקל לי הפילטר המרכזי (בכניסה למרכזיה ביתית) שנראה בדיוק כמו בתמונה הזו: היכן ניתן לרכוש כזה באופן פרטי? אני מחובר לאקספון 100 מגהביט (משלם להם על התשתית, לא לבזק) תודה מראש.
למעלה