קו הפרדה
קו הפרדה
קו הפרדה
קו הפרדה
לדף הבית
כתבו לנו

גולש/ת יקר/ה,
יש לך שאלה בנושא הפורומים? יכול מאוד להיות שלנו יש כבר תשובה
אנא קרא את השאלות הנפוצות לפני הפנייה במייל. אולי זה יחסוך לך את ההמתנה לתשובה.


פתיחת פורומים

שאלה: איך לפתוח פורומים?
תשובה: באפשרותך להגיש בקשה לפתיחת פורום דרך הקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp הפנייה תיענה תוך 10 ימי עבודה.

שאלה: מה ההבדל בין קומונה לפורום?
תשובה: פורום הוא קבוצת דיון המתופעלת ע"י מנהל אשר עבר ראיון והוחלט ע"י תפוז שהוא מתאים לניהול אחת מקבוצות הדיון הייצוגיות שלהם. הפיקוח בפורומים הוא אדוק יותר, ותואם את תקנון האתר. קומונה זו קבוצת דיון אישית שכל אחד יכול לפתוח. יש בה מעט פחות אפשרויות מהפורומים, אך מאחר והיא אישית, יש את האפשרות לסגור אותה לקהל של שמות משתמש קבועים. הפיקוח בכל קומונה נתון לשיקולו של מנהל הקומונה.


פניות בנושא מנהלי פורומים

שאלה: אם אני רוצה להתלונן על מנהל מה עליי לעשות?
תשובה: אנא העבר לנו את תלונתך על מנהל הפורום באופן פרטי בלבד (מייל לכתובת forums@tapuz.co.il או במסר לכינוי "הנהלת הפורומים"), ואנחנו נברר את העניין. בפנייה הקפד לציין את כל הפרטים הרלוונטיים ולכלול בה אסמכתאות לדברייך, לרבות צילומי מסך, תכתבות מסרים וקישורים להודעות רלוונטיות.

שאלה: איך אני פונה למנהל הפורום?
תשובה: באפשרותך לשלוח מסר אישי למנהל הפורום. בראש עמוד הפורום, לצד שמו של מנהל/י הפורום, ישנה אפשרות לשלוח מסר למנהל/י הפורום.


הרשמה, שמות משתמש וסיסמאות

שאלה: אין לי כתובת מייל. האם אני יכול בכל זאת להירשם?
תשובה: בהחלט. לאחר סיום ההרשמה, מתקבלת אפשרות לקבל אישור הרשמה באמצעות הודעת SMS. חשוב לקחת בחשבון שהשירות כרוך בתשלום.

שאלה: ביקשתי לקבל אישור הרשמה ב SMS אך לא קיבלתי. למה?
תשובה: השירות ניתן למכשירים התומכים בקבלת מסרוני תוכן בלבד. נמליץ לך ליצור קשר עם החברה הסלולארית שלך ולוודא כי מכשירך אינו חסום לקבלת הודעות כאלה.

שאלה: נרשמתי לתפוז ואני מתחרט, האם ניתן לזכות אותי על הכסף ששילמתי עבור הרשמה באמצעות SMS?
תשובה: איננו מחייבים את גולשי האתר לשלם עבור שליחת אישור ההרשמה. ישנה אפשרות לקבל את אישור ההרשמה ב-SMS בעלות של 50 אג', אך ברירת המחדל היא קבלת אישור הרשמה בדוא"ל, ללא עלות.

שאלה: איך למחוק שם משתמש?
תשובה: אין אפשרות למחיקת כרטיס אישי ממערכת הפורומים של תפוז, במיוחד כרטיס שהשתתף בדיונים כאלה או אחרים. נמליץ לך למחוק את כל פרטיך מהכרטיס ולא להשתמש בו עוד.

שאלה: למה אני לא יכול למחוק יוזר?
תשובה: מחיקת יוזר משמעו פגיעה בתכנים של גולשים אחרים. אתה מוזמן לעיין בתקנון תפוז, סעיף 7 ("נא זכרי שעם בחירת הניק, לא תהיה אפשרות לשנות או למחוק אותו (וכן לא ניתן יהיה למחוק באופן גורף את התכנים של אותו ניק באתר - בין היתר בשל חשש לפגיעה בתכנים של גולשים אחרים ובהתנהלות הסדירה של השירותים המוצעים באתר)")

שאלה: שכחתי את הסיסמה לכינוי שלי ואני לא זוכר מאיזה מייל פתחתי אותו/וכבר שנים שלא נכנסתי למייל ועכשיו אין לי גישה למייל. איך אני משחזר את הסיסמה?
תשובה: על מנת להבטיח את פרטיותך, אזכור הסיסמה נשלח רק לכתובת המייל המעודכנת בכרטיס האישי שלך בתפוז ולכן ללא כתובת המייל שלך לצערנו לא נוכל לעזור.

שאלה: למה קיבלתי שיחזור סיסמה למרות שלא ביקשתי?
תשובה: לא מדובר על פריצה לכרטיסך האישי, אך נראה כי מישהו אכן ניסה להשיג את הסיסמה אליו. מערכת הפורומים פועלת כך, שהסיסמה נשלחת רק אל כתובת האי מייל המצוינת בכרטיס. יחד עם זאת, כאמצעי הגנה, נמליץ לך להחליף באופן תדיר את סיסמתך, ולדאוג שתהיה מורכבת מאותיות ומספרים כאחד.


מחיקת ועריכת הודעות

שאלה: איך למחוק את כל ההודעות שלי?
תשובה: אין באפשרותנו למחוק את כל ההודעות של גולש מסוים כפי שמצוין בתקנון תפוז, סעיף 7 ("לא ניתן יהיה למחוק באופן גורף את התכנים של ניק באתר - בין היתר בשל חשש לפגיעה בתכנים של גולשים אחרים ובהתנהלות הסדירה של השירותים המוצעים באתר"). אם ברצונך שנמחק מספר הודעות בודדות, אנא שלח לנו מסר לכינוי "הנהלת הפורומים" דרך שם המשתמש שאת הודעותיו אתה רוצה למחוק, וצרף במסר קישורים להודעות ואת הסיבות למחיקת כל אחת מהן.

שאלה: כתבתי הודעה על אירוע שווה / טלוויזיה שאני מוכר והיא נמחקה- למה???
תשובה: מקומן של הודעות מסוג זה הוא בלוחות הפורום, ולא על גבי הפורום עצמו, ולכן היא נמחקה. למידע נוסף, אנא עיין בתקנון האתר, סעיף 6 "האתר לא נועד לשימוש מסחרי שלך, או כל שימוש אחר שאינו אישי, אלא אם צוין אחרת במפורש. ככל שברצונך לעשות באתר כל שימוש אחר, לרבות (אך לא רק) הצבת פרסומות, אנא פני אל מערכת האתר." על מנת לפרסם עסק, אירוע או עמותה אנא פנה למחלקת הפרסום והמכירות של תפוז, דרך הקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/adv/

שאלה: כתבתי בכמה פורומים על אירוע אימוץ כלבים של צער בעלי חיים. צער בעלי חיים זו גם בכלל עמותה ללא רווחים. זו לא פרסומת, אז למה נחסמתי בגלל פרסום?
תשובה: לפי תקנון האתר, הפרסום בפורומים הוא אסור, גם כאשר הוא ללא מטרות רווח. ניתן לעיין בסעיף 6 בתקנון: " האתר לא נועד לשימוש מסחרי שלך, או כל שימוש אחר שאינו אישי, אלא אם צוין אחרת במפורש. ככל שברצונך לעשות באתר כל שימוש אחר, לרבות (אך לא רק) הצבת פרסומות, אנא פני אל מערכת האתר." אם ברצונך לפרסם עמותה או ארגון ללא מטרות רווח, אנא פנה אלינו בצירוף פרטי הבקשה בכתובת forums@tapuz.co.il

שאלה: איך אני עורך את ההודעות שלי?
תשובה: עריכת הודעות אינה אפשרית בתפוז, מאחר ושינוי התוכן יוציא את ההודעה מהקשר השרשור.


שונות

שאלה: איך מפסיקים את העדכונים למייל מהפורום?
תשובה: אנא שים לב שבתחתית המייל ששלחת לנו בחזרה, יש אפשרות ללחוץ על מנת להפסיק את שליחת העדכונים למייל.

שאלה: איפה נמצא תקנון תפוז?
תשובה: את תקנון תפוז ניתן לקרוא דרך הקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp

שאלה: איך אני מפרסם את העסק שלי בתפוז?
תשובה: באפשרותך ליצור קשר עם מחלקת הפרסום והמכירות של תפוז דרך הקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/adv/

שאלה: איך אפשר לשמוע על תחרויות?
תשובה: באפשרותך להתעדכן לגבי תחרויות בתפוז דרך הבלוג "תקנונים ותחרויות", בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?blogid=92212 דרך נוספת להתעדכן היא בהודעה הגורפת אשר אנו מפרסמים כל יום מהכינוי "תפוז אנשים מודיע" המפרטית את אירועי היום ומיידעת על התחרויות השונות באתר. כמו כן, ניתן להתעדכן בתחרויות השונות בקוביית "אירועים בפורומים" הנמצאת בעמוד הפורומים הראשי ובבסרגל השמאלי של כל פורום.

---
עדיין לא קיבלת תשובה?

נשמח לקבל הערות ותגובות, המלצות או בקשות.
אנא מלאו את הפרטים בשאלון המצורף,
ובחרו את שם הנמען לפי תפקידו בתפוז אנשים.
אנא הקפידו במיוחד על כתובת דואר אלקטרוני נכונה על מנת להבטיח קבלת תשובה.
להוספת אתר לאינדקס האתרים נא לחצו כאן
תודה רבה,
צוות תפוז אנשים

שלח אל:

נושא:
שם:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
פקס:
הודעה: