שירשור הוכחות האבולוצייה הגדול

Caligola

New member
יכולת לפתור את זה בצורה פשוטה יותר

במקום לשבור את המסמך Word לחלקים, ולהעלות חלק חלק בנפרד. פיתרון יותר יעיל לבעיה הזאת - 1. לפתוח מזוודה בוואלה, פתיחה של מזוודה זה תהליך קצר. 2. להעלות למזוודה בוואלה את המסמך. 3. לתת כאן קישור. באותו אופן שאני עשיתי כאן. בכל מקרה, תודה על התרגום

חבל רק שהקישורים לא כל כך עוברים...

נראה לי שיש שם איזו בעייה, הקישורים לא פועלים לי
אבל תודה בכל אופן, ואם כבר, אולי תעלה גם את השניים האחרים? אתה יודע המתחיל במבצע אומרים לו גמור... (וגם אם נותנים לי אצבע אני רוצה את כל היד)
משתמש בצלילים

SilentMike

New member
הלינקים עובדים לי יופי.

הוא מעלה לי שאלה, אני עונה No, והלינק עובד שיגעון. באיזו גירסה של Word אתה משתמש?

מעניין, עכשיו זה דווקא ניפתח לי....

ניסיתי להיכנס עכשיו והדפים פתאום כן עולים לי, ראיתי שהוא שם בקישורים האלו תמונות סרוקות שהוא צילם מהעיתון, אני פשוט חשבתי שהוא שם בהם את המאמרים שתירגמת.... תודה בכל מקרה! משתמש בצלילים

SilentMike

New member
תודה רבה.

אין לי כל-כך כוח לפתוח עוד משתמש בעוד מקום. נראה לך שאני אוכל להעלות קבצים יותר גדולים אם אני אפתח כאן בלוג?

Caligola

New member
אז זהו ש..

בלוג נותן לך 25 מגה של שטח איחסון, אבל ניתן להשתמש בשטח הזה רק בשביל תמונות, וקטעי וידיאו, דבר שלא ממש יעזור לך. בהודעה רגילה אפשר לשלוח קובץ עד 250k, וכנראה בגלל שהקובץ שניסת להעלות היה "כבד" מדיי, תפוז עשו לך בעיות. מזוודה בוואלה היא בלי שתי המגבלות האלה, דבר שהיה יכול לפתור את הבעיה..

ofeking

New member
רק שים לב

שההוכחות כאן מדברות על חלקים שונים בתאוריה ולא על כולה.

למעלה