מלא מתלונים בדף הפייס של ויוה שאין מה לראות חוץ מתורקיות

• פותח הנושא YO5I
  • פורסם בתאריך

YO5I

New member
מלא מתלונים בדף הפייס של ויוה שאין מה לראות חוץ מתורקיות

ואני לא החלטתי באיזו טלנובלה להתחיל, המלצות מישהו?

Rene Zeitune

New member
וואי ממליצה בחום על הזורו

לצערי זה לא יגיע בויוה. הייתה הצלחה בעולם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם את/ה אוהב/ת סדרות תקופתיות

אז Alborda, את זורו לא ראיתי אבל גם היא תקופתית לגבי אלבורדה שבויוה נקראה הזר אני יכול להגיד שהייתה מצוינת.

YO5I

New member
הזר אופציה לא רעה אבל אני שומר אותה אולי אני יצפה בהמשך

חשבתי להתחיל אולי עם Papa a toda madre או Como Tú No Hay 2 כי כרגע אני צופה רק בעונה השנייה של אישה רעה.
עוד אופציה Salve-se quem puder מה אומרים עליה?

elall

Member
מנהל
Salve-se quem puder ממש טריה

היא התחילה לא מזמן בברזיל, ועדיין מצולמת. לכן יש לקחת בחשבון שבגלל קורונה "גלובו" הודיעו שמפסיקים את הצילומים ובגלל זה יפסיקו לשדר את כל הטלנובלות חדשות. לא ברור עד מתי הבלאגן של קורונה ימשך, אבל אם תגיע לפרקים שמשודרים עכשיו לפני שהם יחזרו לצלם, לא יהיה לך המשך לזמן מה.

Rene Zeitune

New member
Papa a toda madre ראיתי את כולו

הדבר היחיד ששווה בסדרה הזאת זה הזוג הגיי. הסיפור הראשי נמרח כל כך, בקושי היו סצינות רומנטיות ביניהם עם אפס כימיה לדעתי. ראיתי בגלל הראשי ובסוף התאהבתי בזוג הגיי והסיפור שלהם היה יותר מעניין.
&nbsp
השני זה גרסה מקסיקנית למי זה מי שכיכבו בה אאוחניו סילר, דנה פאולה, קימברלי דוס ראמוס. זה שודר פה אצלנו. אם ראית חבל לראות את הרימייק המקסיקני.

evglev1

Well-known member
מנהל
בנוסף בניגוד לסדרות אחרות שנכנסו לאתר אחרי וכבר ירדו

מי זה מי של טלמונדו עדיין באתר וואלה-ויוה.

YO5I

New member
לא ציפיתי לתגובות האלה די מאכזב

אני אשאר עם העונה השנייה של אישה רעה ואם אכן וגלובו ישדרו את פשוט נהדרת אני מקווה רק שתהיה זו הגרסה המלאה ואני יצפה בה, תודה.

elall

Member
מנהל
גם כאן נאלצת לאכזב
, מדברים דווקא על גרסה מקוצרת

גלובו כנראה מאוד מקווים שעניין הקורונה יסתיים כמה שיותר מהר והולכים לשדר את הגרסאות המקוצרות, כך לפחות כותבים בתקשורת.
https://www.terra.com.br/diversao/g...cbd23ee85b501913dd0ab56399554e6drzfiohoi.html
Na semana seguinte, é a vez de 'Totalmente Demais' substituir 'Salve-se Quem Puder' e 'Novo Mundo' ocupar o lugar de 'Éramos Seis', ambas também em versões reduzidas.

Hadar169

New member
Salve-se quem puder עושה רושם מעולה

צפיתי בזמנו בשני הפרקים הראשונים וללא ספק מדובר בעלילה מצויינת וגם קאסט מוצלח

YO5I

New member
אני לא אוהב לראות חצי סדרה ולחכות לראות מתי ישדרו את השאר

בסוף החלטתי ליראות את הסערה עם מאייר ונטליה שלא ראיתי כשהיא שודרה עכשיו יש לי להשלים.
למי שהמליץ לי על זורו, אז תודה כבר ראיתי אותה יותר מפעמיים בשנה שחלפה באמת סדרה מצויינת גם ששודרה בעבר בערוץ 2 צפיתי בה ואין ספק שהיא טלנובלה מוצלחת.
ובתקווה שלא ידחו את הצילומים לטלנובלות שמצולמות עכשיו במקסיקו בעוד 3 חודשים ניראה טלנובלה חדשה של בואייר סופ"ש נעים לכולם.

Hadar169

New member
בינתיים הם הגיעו כבר כמעט לחמישים פרקים אבל אם קצב הצפייה

שלך מהיר אז זה באמת יכול להיות פחות נוח במצב כזה. נקווה שהיא לא תתעכב יותר מידי זמן, אני אצפה בה בהמשך איך שתתפנה לי משבצת. צפייה מהנה בסערה:)
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
בחירה מעולה, זה גם של אותו תסריטאי של זורו

בשני השידורים שלה בויוה פלטינה ובויוה ובשידור שלה בערוץ RTVI הרוסי הייתי משוגע על הסדרה.

למעלה