בשורות רעות למי שלא אוהב טורקיות

בשורות רעות למי שלא אוהב טורקיות

המחליפה של של הזדמנות שנייה היא טורקית חדשה, סולטאן.

Dona Sonrisa

New member
זהו ויוה גם ערוץ טורקי!!!

הזוי.. כנראה צפוי
למרות שחשבתי שיהיה משהו בפורטוגזיית פורטוגלי.
כמה פרקים הטלנובלה הזו??? כנראה ארוכה מאוד.
שמעתי משהו על הטלנובלה כששודרה בערוץ 9 ישראל רוסי.
אני לא צופה בנתיים בטלנובלות טורקיות
מעניין לא יהיו טלנובלות בספרדית בכלל בויוה???
אפילו שידור חוזר לטיני עדיף על טלנובלות מטורקיה.

lili1992

New member
בתגובות כתבו 400 פרקים (ערוכים)

הזוי.
העיקר את הקיסרית, סדרה קוריאנית של חצי שנה, לא רצו להעביר לויוה הרגיל.

evglev1

Well-known member
מנהל
ועוד עם פרקים של שעה כמו בסאם סון המתוקה והיהלום שבכתר

ששודרו בויוה וכמו הפרקים ב-100 ימים והנבחר שהאריך את המשבצת בשבילן.

evglev1

Well-known member
מנהל
למעשה מעוד שבועיים

בספרדית תהיה רק הגרן הוטל שאינו מאמריקה הלטינית ושלושת השידורים החוזרים, אחד רגיל ושתיים וינטג'.

בגדול אני שמח, כי כשצפו בסולטאן בערוץ 9 ועוד הייתי בהוט לא הייתי מוכן להתאמץ עבור סדרה בערוץ שאין בו ואין בו שלושה שידורים חוזרים במהלך היום ושידור חוזר או שניים בסוף השבוע ועוד בהתחלה שידרו פרקים שלמים אז זה כמו שני פרקים ביום והצטערתי שהיא לא נרכשה על ידי ויוה. אחרי שצפיתי בצ'אליקושו ושורה וסאיט, אני מתעניין בטורקית תקופתית עוד יותר. אבל אשמח אם במקום אחת המשבצות הטורקיות אפילו של שתולים השידור החוזר ישימו שידור חוזר של לטינית ארוכה כמו האחד, חתולה פראית או אפילו רבלדה המקסיקנית המבוקשת עד מאוד, בעצם גם 406 הייתה מעל 330 פרקים וגם מבוקשת. או שלפחות אחת המשבצות הטורקיות תתפנה לסדרות ספרדיות ופורטוגליות וגרן הוטל תהיה האירופית האחרונה בויוה הרגיל.

lili1992

New member
לא חסרה סדרה בשידור חוזר שעוד לא יודעים מהי?

אם "אדמה פראית" עוברת בסוף החודש למשבצת אחרת, אז חסר לדעת מה יהיה במקום, לא?

evglev1

Well-known member
מנהל
במקומה תהיה הסדרה הברזילאית

תאריך של עליית הסדרה הברזילאית חופף לתאריך של מעבר המשבצת ולתאריך של סיום מלכת הפרחים, כך שלא קשה לנחש שאדמה פראית עוברת ל-23:20 והברזילאית מחליפה את מלכת הפרחים אבל תשודר ב-18:10.

tami129

New member
פשוט זוועה

אני לא מאמינה שאין טלנובלות מדרום אמריקה או אפילו מאירופה (כמו ספרד)
מרגיז מאד שהם הופכים שני ערוצים לסדרות טורקיות עם הבלחות של דרום אמריקה וקוריאה.
למה לא להביא סדרות מיפן או מסין?

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה ויוה מרגישים מאוימים על ידי ערוץ הדרמות הטורקיות

ומנסים להתחרות בו על חשבון הלטיניות. וגם עם הכלה מאיסטנבול ערוצי 12-13 יצרו את האווירה שכל הציבור הישראלי משוגע על הטורקיות בכלל ועל הכלה בפרט.

Hadar169

New member
הנה רק חלק מהקוריאניות שיצאו בשנתיים האחרונות ולא זכו להגיע

כולן נראות מושלם
לויוה לא חסר מה לרכוש.
אז במקום למלא את הערוצים רק בטורקיות בהחלט אפשר לעשות חלוקה קצת יותר שוויונית.

evglev1

Well-known member
מנהל
לקוריאניות תפרו משבצת מיוחדת

כי את הפרקים הקוריאנים משדרים שלמים והכינו משבצת בסאם יום המתוקה והיהלום שבכתר הכינו משבצת של שעה לסאם סון המתוקה ומשבצת של שעה וחמש דקות ליהלום שבכתר. בויוה פלטינה סידרו במקום שלוש פרקים של 50 דקות, 2 פרקים של 70 דקות, 140 דקות במקום 150 והאריכו את הפרסומות בין הפרקים בסדרות שלפני. בויוה פלוס תפרו יום מיוחד ומשבצת מיוחדת לשידורים חוזרים.

כמובן שזה לא תירוץ ואפשר לתפור עוד משבצות כאלה, במיוחד כשיש כמעט 5 שעות ביום שויוה לא משדר ואפשר אפילו להוסיף משבצת.

snirf

Active member
לכל מי שזה חשוב לו, אתם חייבים לכתוב ולהדגיש להם-

שלא הגיוני שערוצי ויוה (עכשיו שניהם!) לא מהווים אלטרנטיבה, שכן טלנובלות טורקיות יש כבר ב-3 ערוצים אחרים: חוויה ים תיכונית, ערוץ הדרמות הטורקיות ועוד איזה אחד ששכחתי את שמו...
בקיצור לאוהבי הטורקיות יש די והותר פלטפורמות לצפייה בהן, אז למה ערוצי ויוה "מנסים להתחרות" בערוצים אלה? למה לא להוות אלטרנטיבה ומענה עבור צופי הטלנובלות הספרדיות/פורטוגזיות וכו'?
אין הגיון! על אחת כמה וכמה שהטורקיות היו בעיקר בויוה פלוס ועכשיו גם בויוה הרגיל? מה נסגר?

evglev1

Well-known member
מנהל
הערוץ השלישי הוא חגיגה מזרח תיכונית

כנראה בהוט וביס היה גל של התנתקות מויוה פלוס והתחברות לחבילה הטורקית והם מרגישים שהטורקיות שלהם לא מספיק טובות וכדי לא להפסיק באמצע הם מנסים להגדיל את ההיצע.

tami129

New member
כתבתי במסנג'ר

קשה לי להאמין שהדבר יעזור...ובעלי ערוץ ויוה הם חוצפנים

tami129

New member
התשובה של ויוה

נודה על הסבלנות, בקרוב נפרסם על לטיניות מתוכננות, לא לדאוג

רק...הכלה מאיסטנבול זה 300 פרקים, הסולטן זה 400 פרקים...כבר כתוב על ברזילאית חדשה, שתי וינטג', עוד אחת שידור חוזר (אדמה פראית)...איזה סדרות מסתיימות?

evglev1

Well-known member
מנהל
400 פרקים זה לא סגור

בערוץ 9 בהתחלה היו בסולטאן פרקים מלאים של שעתיים, אבל שעתיים ברוטו, כי ערוץ 9 מוצף פרסומות. כשצפיתי בערוץ והערוץ נקרא ישראל + קראתי לו פרסומות +. כך שייתכן שלפחות הפרקים הראשונים הם של שעה וחצי ואז יהיה "רק" 300 פרקים או במקרה האופטימי ביותר 260.

אני מאוד מקווה שתהיה לטינית בויוה פלוס כי הסיומים הקרובים שם. אמנם באדמה פראית 70 פרקים, אבל אנחנו רק בפרק 10 ובגרן הוטל רק 66 פרקים, אבל אנחנו רק בפרק 15. לתשוקת הנצים נותרו 62 פרקים אבל לא נראה שהם הולכים לוותר על הוינטג' בשעה הזאת.

בכל מקרה הרעיון לשדר את הסולטאן בויוה חכם אם תהיה סדרה קצרה בספרדית בויוה פלוס, כי לאחרונה חוץ מברזילאיות וארגנטינאיות כל הלטיניות קצרות, ואם יש עונות, ויוה לא יכול לשדר ברצף כי יש הפסקות ארוכות בין צילומי העונות.

Hadar169

New member
לא ייאמן ויוה איבדו את הבושה לחלוטין

זה פשוט זילזול מוחלט בצופים. למרות שאני לא יכולה להגיד שאני יותר מידי מופתעת כי לפי האופן שהם ענו לתלונות כבר היה אפשר להבין שזו רוח הדברים. מהרגע שהם החליטו להביא את הכלה מאיסטנבול לויוה הרגיל זה היה ברור לגמרי שזו רק ההתחלה. לדעתי ויוה הולך להיות בקרוב ים תיכוני.. הרסו את הערוץ

אני פשוט לא מצליחה להבין את החוצפה, הם ממש לא סופרים את הקהל שלהם שבנה אותם. כי זה לא באמת שנגמרו להם האופציות, תמיד יש מה להביא. הם לא יכולים להיאחז בעובדה שבכמה מדינות הטלנובלות בירידה כי במקביל במדינות אחרות הן דווקא בעלייה כמו ברזיל קוריאה. למה את ההיצע שלהם הם לא מגדילים על חשבון ויוה פלוס
הם לא יכולים לפנות רק לקהל מסויים ולתת רק לקהל מסויים. גם הז'אנר הטורקי זה לא משהו שכולם מתחברים אליו זה סגנון הרבה יותר דרמתי שלא מדבר לכולם. אבל הם מתנהגים כאילו טורקיות זה הדבר היחיד שנשאר בעולם
לברזיל הם אפילו לא מביאים עוד משבצת אחת למרות שיש להם היצע ענקי. שלא לדבר על הקוריאניות שמול הטורקיות שקיבלו כבר שני ערוצים, להן יש רק שתי משבצות. התנהלות מבישה של ויוה

evglev1

Well-known member
מנהל
מקווה שתחילת הטורקיות בויוה תבשר

גם את תחילת הלטיניות או לפחות ספרדיות ופורטוגליות בויוה פלוס. נחכה למחליפות של על כנפי האהבה, שתולים וחלומות בהקיץ.

למעלה