כשאתה פרזנטור של אופטיקנה

Rene Zeitune

New member
כשאתה פרזנטור של אופטיקנה

ומשלמים לך הרבה כסף כדי שתוציא סינגל על משקפיים

Rene Zeitune

New member
ואם כבר עומר אדם

השיר שני משוגעים מתחיל להשמע טוב אחרי ששמעתי אותו כמה פעמים
גם חברות שלך נחמד והנה גרסה שנייה
&nbsp
את תל אביב אין אחד שלא מכיר. גם חמוד

Hadar169

New member
אני התמכרתי לשיר החדש של סטטיק ובן אל

רק החלק של מירי מסיקה בסוף די מיותר בעיניי אבל שיהיה

גם הקליפ די מושקע-בסגנון צרפתי של המאה השמונה עשרה חח אהבתי

Rene Zeitune

New member
עוד מישהו נתקל בפרסומת שקופצת לה פתאום

על כל המסך ושלא חולפת עד שלוחצים על האיקס?

Hadar169

New member
איזה תוצאות הזויות בבחירות השלישיות

אחרי שנה של קיפאון מדיני לא מצליחה להבין את התוצאות האילה
נראה שחלק גדול מהציבור לא מצביע מהראש בכלל זה הצבעה על אוטומט

evglev1

Well-known member
מנהל
התוצאות צפויות לאור העזרה שביבי קיבל מטראמפ ומפוטין

שתוכנית המאה של טראמפ תפורה לפי העמדות של ביבי שביבי השיג בתוכנית כל מה שהוא רצה ורבים אומרים שזאת לא תוכנית טראמפ אלא תוכנית נתניהו. ופוטין אמנם מלכתחילה השתמש במערכת המשפט כדי לחטוף את נעמה יששכר כבת ערובה בשביל ההאקר, אבל דאג להעניק חנינה בדיוק לקראת הבחירות וביבי גם דאג לעשות מופע ראווה מרשים של השחרור.

Hadar169

New member
לי זה בכלל לא היה צפוי הייתי בטוחה במקסימום תיקו

למה שהכרה במדינה פלסטינית וכניעה לפוטין ולחמאס יעזרו לו אם הוא מציג עצמו כ"ימין"? תוסיף לזה את העובדה שהוא שיתק מדינה שלמה במשך שנה רק בגלל הבעיות המשפטיות שלו ככה שאני באמת לא מצליחה להבין איך אפשר להמשיך להצביע לו על עיוור? אבל ככה זה קהל המצביעים שלו. גם אם ימסור את ירושלים ורמת הגולן הם ימשיכו להצביע לו. בינתיים כל המדינה נדפקת, הבן אדם חשוד בשוחד מרמה והפרת אמונים. אני בכלל לא מבינה איך נתנו לו להתמודד אחרי הגשת הכתב אישום.
למרות הכל יש עוד תקווה קטנה כי בינתיים אין לו 61

evglev1

Well-known member
מנהל
זה באמת תיקו

ופסיקת בג"צ הייתה שזה מצב היפוטטי ונדון עליו כשיהיה ריאלי. עכשיו יהיה דיון בבג"צ אם ביבי יכול בכלל לקבל מנדט.

הכרה במדינה פלסטינית ללא רצף טריטריאלי, בשליטה ביטחונית של צה"ל זה רק עניין של ניואנס אוטונומיה שתירשם על נייר כמדינה, זה בהחלט ניצחון לימין. ובסיבה שפוטין חטף את נעמה יששכר שהיא ההאקר הרוסי ביבי לא נכנע ולא הקריב את יחסי ישראל-ארה"ב בשביל לשחרר אותה.

Hadar169

New member
עכשיו זה כבר לגמרי לטובת גנץ! הכל בזכות ליברמן

ועוד אחרי התוצאות הסופיות שבכלל לא תואמות את המדגם אפשר לומר שהכל התהפך ב180 מעלות:]
&nbsp
הבנתי שתמורת השיחרור של נעמה ביבי הסכים למסור לפוטין את חצר סרגיי.. נכס בירושליים. ובטח יש עוד כמה דברים שהוא הסכים לו שאנחנו לא בדיוק יודעים

evglev1

Well-known member
מנהל
ועוד האיחוד בין העבודה למר"צ מוטט את גוש השמאל

התברר שהשלם קטן כמעט פי שתיים מסכום חלקיו.

lili1992

New member
החיבור התבקש, הוא רק נעשה בצורה לא טובה

גם ביטלו חיבורים קודמים, כמו עם סתיו שפיר, דבר שהכעיס הרבה בוחרים.
גם אורלי לוי טענה שזה "חיבור טכני" ולא אידיאולוגי, וכמובן העובדה שהיא נחשבת ימין שהייתה במפלגה של ליברמן הביאה לבריחת קולות.
מלבד זאת, כיוון שזה היה חיבור של לפחות 4 סיעות (העבודה, מרצ, גשר ויאיר גולן), למועמד מהמגזר הערבי לא היה מקום ריאלי. בהתחשב בזה שמרצ קיבלה בבחירות הקודמות לפחות מנדט אחד מהערבים, אי הייצוג ברשימה גם השפיע, והרבה עברו לרשימה המשותפת, גם יהודים.

לדעתי היה גם את העניין הרגיל שמתרחש בכל מערכת בחירות, והוא שמעדיפים להצביע למפלגה הגדולה המייצגת את האלטרנטיבה לליכוד. פעם זה היה קדימה, אחר כך המחנה הציוני, ועכשיו כחול לבן.

כששתי המפלגות רצו בנפרד, היו שהצביעו להן מתוך חשש שהן לא תעבורנה את אחוז החסימה, ויתבזבזו קולות. ברגע שהיה איחוד, והיה ברור שהרשימה כן תעבור, הייתה נטישה.

בכל מקרה, כנראה שבסוף לרשימת השמאל יהיו 7 מנדטים, שזה 4 פחות מאשר בבחירות בספטמבר.

למעלה