קצרים ליום שלישי

../images/Emo47.gif../images/Emo106.gifאיזה יופי../images/Emo70.gif

על חזרה לתכנית אימונים אחרי שבוע+ שאיים להפסיק אותה.
על מציאת הדרך שלך לחזור לתכנית למרות שזה לא כתובשחור על גבי מחשב.
על 42 דקות של ריצה. ומפה - השמים הם הגבול. הוכחת לעצמך שהקשיים והדכאונות לא ישברו אותך. גילית שאם התכנית לא מתאימה לך, את יודעת להתאים אותה ושבת לרוץ. כל מה שאת צריכה הוא להתמיד ולהמשיך להאמין שזה אפשרי. אין שום סיבה שזה לא יקרה
אפשר גם לעשות דברים בלי להאמין באמת שהם יכולים לקרות. אני הוכחה חיה לזה....

מור שלז

New member
כל הכבוד! 42 דקות זה מדהים!

במיוחד כשאני זוכרת את הפוסט הקודם שלך התגברת, התמודדת, ו... עשית את זה
נפלא, ממש נפלא!

dganitm

New member
לא קל הריצה הזאת ../images/Emo178.gif איך אתן עושות את זה?

אחרי לבטים רבים בין אימון אופניים משעמם לבד, בחושך, בקור, מול הרוח, בקריטריום של נתניה, שעתיים בדופק 60% או ריצה של 5 ק"מ כמה שיקח בכביש שמקיף את הקיבוץ... הוחלט פה אחד, ביני לביני לרוץ!!! מזל שהיה רוב! השדון הקטן
אמר לי "ת'שמעי, יש לך טריאתלון נשים ועוד לא רצת כמו בת אדם! ב-14 למאי, לא שאני רוצה להלחיץ, אבל קבעת עם אנשים לרוץ 10 ק"מ במרתון ת"א ואם כל הכבוד, אופניים את כבר מסתדרת, בריצה את ממש לא משהו" אז אמרתי לו: בסדר, בסדר!!! אבל אתה עושה כלים היום!"
אז יצאתי לרוץ! כמעט 5 ק"מ, 30 דקות, בקצב שסבתא שלי הייתה בטוח עוקפת אותי!
אבל מהאיכפתלי? אני עושה מה שמור וגלעד המליצו לי, לרוץ כדי שהגוף יתרגל, אולי יום אחד כשאהיה גדולה אעשה 10 ק"מ בשביל להתחרות באמת, אבל זה נראה לי רחוק מאוד כרגע ואפילו בלתי אפשרי! לא מבינה איך אתן עושות את זה! מעריצה אתכן, דגנית (זו שרצה כמו
)

מור שלז

New member
../images/Emo6.gif "אתה עושה כלים היום!": גדולה

כל הכבוד על הריצה ריצות ראשונות הן תמיד קשות, אין מה לעשות. קצב 6 הוא קצב לא רע בכלל! ו... הלואי שהיה לי שדון כזה שעושה כלים כל פעם שאני יוצאת לרוץ

תגידי לי איפה את חיה

א. את רצה יפה, זה יותר חשוב מהקצב ב. קצב 6 זה מצויין! זה בכלל לא חלזוני! אוקי, זה לא בדיוק שיא העולם, אבל זה בהחלט קצב טוב. ג. מה לעשות, כשאין גלגלים זזים קצת יותר לאט. מתרגלים... ד.
בקיצור, תגידי לכל השדונים שלך שירגעו, מצבך מצויין. אל תשווי את עצמך לסבתות ולא לאף אחד אחד, ותהני מהריצה.

זה ../images/Emo60.gif זה ??

הלוואי והייתי רצה ככה.... טוב ב 5 ק"מ אני רצה ככה.... אבל בכל זאת, זה ממש לא לאט ובטח לא להתחלה שיהיה המון בהצלחה, מי יודע אולי עוד תתמכרי

זה ממש מהר

(הכל יחסי, כן? תמיד תוכלי להסתכל עלי רצה
) רק הערה קטנה - נכון, את ספורטאית מיומנת, נכון יש לך שני יועצים אלופים. אל, את הגוף שלך רק את מרגישה. ריצה היא ספורט פוצע כשלא גדלים אליו לאט. שימי לב שאת לא מגדילה עומס מהר מדי (וזה עומס, מה שאת עושה על האופניים, לא מכין את השלד שלך מספיק לזעזועי הריצה, גם אם יש לך כושר אירובי פנטסטי ושרירים לתפארת). לעניות דעתי הצנועה מאד, כן?

לא פשוטה השחייה בכלל

פתחתי את הבוקר באימון טמפו ובצהריים אימון שחייה,אני ממש מאותגרת שחייה. אין לי מושג איך אני הולכת לשחות בטרי,מה שבטוח יהיה מצחיק.... המאמנת מדדה לי זמנים בחתירה ובחזה-אני הרבה יותר מהירה בחזה מה שקצת מנחם כי ברור לי שבפחות מחודשיים אני אומנם ישחה חתירה אבל בטח שלא 750 מ' אז לפחות אני ישלב ולא ירגיש רע עם זה. מעכשיו נכנסים 3 אימוניי שחייה לפחות בשבוע מלבד הריצה והאופניים. נהייתי ממש עסוקה מה שמזכיר לי שחברה התקשרה לשאול לשלומי ואמרה שבשביל לראות אותי צריך להתחיל לרוץ

מור שלז

New member
אכן שחייה זה לא פשוט...

גם אני במשך שנתיים ראשונות בטריאתלון שחיתי ... חזה! אין שום בעיה עם שילוב, ואין גם שום בעיה לשחות רק חזה, אם זה מה שבא לך.

יעל :-)

New member
חזרתי מאימון פתוח

חזרתי עכשיו מאימון רכיבה וריצה שמתקיים אצלנו בפארק. חייבת לציין, שבעקבות כל ההודעות פה על אימונים, ספרתי גם אני כמה בנות היינו - והיו 18!! (אם לא פספסתי אף אחת או אותי
). בין הרכיבות היה מן אימון פירמידה של הליכה וריצה. אימון ריצה ראשון מאז העומס של פסח לדעתי. חוץ משניה או שתיים שהרגשתי משהו בשריר, היה סבבה! עשה לי טוב.

מור שלז

New member
נשמע מעולה../images/Emo45.gif

תני עוד קצת פרטים: איפה זה "אצלנו בפארק", מי היו המאמנים, ועוד. מותר לפרגן כאן
בפרט לאימונים הפתוחים שמועברים בהתנדבות וללא תשלום!

יעל :-)

New member
בהחלט מגיע פרגון

האימון בפארק בכפר סבא בהדרכת נעמי ויינשטוק. אני בהחלט מורידה את הכובע בפני כל המאמנים/ות והקבוצות שנותנים יד באימונים לטרי' נשים בהתנדבות. זה כל פעם מדהים אותי מחדש! יש לנו אימון כל שבוע. אנחנו באות עם האופניים - שטח וכביש (מי שאין לה, מתאמנת רק בריצה). בד"כ רכיבה קלה ותרגילי חימום יחד. אח"כ מקבלות הנחיות להליכה-ריצה, כל אחת עושה לפי היכולות שלה. כל פעם זה נעשה בצורה קצת אחרת. ולסיום, רוכבות עוד קצת בהתאם להוראות, ומסיימות במתיחות ביחד. זה בערך הרעיון הכללי ממה שהספקתי לחוות עד כה. בהחלט כיף!

שרונאל

New member
כאב ראש בזמן שחיה

היי, לכולכן אני חדשה כאן. למדתי שחיה TI לפני כ 4 חודשים ומאז אני שוחה ללא הפסקה כ 3 פעמים בשבוע ולפעמים יותר. הגעתי כבר למצב שאני שוחה 45 דקות רצוף שזה בשבילי ממש הרבה. אפילו בעקבות ההתלהבות נרשמתי לשלשות ספרינט לטריאתלון הנשים המתקרב ובא (אפילו הצלחתיבהתלהבותי הרבה ל"גייס" נשים נוספות לטריאתלון). אבל יש לי בעיה, קורה לי שבמהלך השחיה אני "חוטפת" כאב ראש לפעמים אני מצליחה "להרגיע" אותו ע"י כך שאני שוחה רגוע יותר ולפעמים כמו שקרה לי היום הפסקתי לשחות אחרי 30 דקות. האם משהיא מכירה כזו תופעה? האם יש לכן רעיון איך להתגבר על זה? תודה

לא לשכוח לשתות

קודם כל בהצלחה! וכל הכבוד על ההעזה לעשות ספרינט ועוד לצרף בנות נוספות, מדהים איך זה מדבק לגבי השחייה, אני סובלת באופן כללי מכאבי ראש ובפעילות הם בד"כ עוברים מלבד בשחייה, אצלי יש שני גורמים שמפריעים ומגבירים כאב ראש, הראשון לחץ של הכובע והמשקפת, אבל זה בד"כ כשכבר כואב לי הראש לפני השני הוא שתייה, אנחנו לא מרגישים את זה במים וחושבים שאנחנו לא מזיעים או מתאמצים אבל אנחנו בהחלט כן, שימי לב שאת שותה מספיק במהלך האימון. אני תמיד שמה לי בקבוק מים על שפת הבריכה ודואגת לשתות כל כמה בריכות או בסוף כל תרגיל. מקווה שזה יעזור

תיקון לשבת

עכשיו קצת נרגעתי.... במירוץ של שבת בהרצליה אחד הדברים שהיה לי קשה איתם זה שהרגשתי חלשה מנטאלית וכטריאתלטית שחושבת על מטרות כמה שנים קדימה זה היה מאוד מאכזב ומלחיץ היום אימון שחייה- טסט חוזר (להזכירכן שבוע שעבר שיפרתי ב 75 מטר) היה די מצחיק, מכיוון שאנחנו קבוצה מאוד גדולה החליטו לחלק את האימון לשתיים, אז הרעיון הוא שניתן להגיע ב 8 וחצי או ב 9 וחצי, אני מעדיפה מאוחר יותר כי יש פחות אנשים. הגעתי ב 9 וראיתי שכל הקבועים של 9 וחצי הגיעו מוקדם היום.... הבנתי שאני הולכת לשחות לבד
דווקא לא היה לי אכפת לקבל אימון פרטי
בסוף הגיע עוד בחור יצאנו לטסט, כשעושים את זה לבד יש פחות אווירה של תחרות ולחץ אז העבודה המנטאלית היא עוד יותר גדולה i did it! שחייה מבחינתי זה נורא נורא משעמם, למרות ההתלהבות מהחתירה, בטסט של 15 דקות המחשבות בורחות למיליון כיוונים והיה לי חשוב להשאר מרוכזת, לעודד את עצמי ולעבוד חזק ומהר יחסית בשביל לשפר אפילו בקצת מהטסט הקודם הרגשתי שהיום העבודה המנטאלית עשתה את שלה, לא בגלל שהצלחתי להוסיף עוד 12 מטר כי זה ממש לא משמעותי אלא בגלל שהיה לי פחות קשה, הרגשתי הרבה יותר טוב הפעם, הכל בראש
אני בסוף עוד אהנה מזה

למעלה