המטרה הבאה

מור שלז

New member
המטרה הבאה ../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo9.gif

שאלתן מה המטרה הבאה, אז הנה והפעם לא אני כתבתי: חציית הכינרת לאורך
פינטזתי על זה מאז ששמעתי על הפרוייקט הזה, מאז שהתאהבתי בשחייה בים, אבל לא ממש האמנתי שמישהי ששוחה בקצב שלי יכולה לעשות את זה. ליאור זך מאור, המאמן שלי, ומי שהולך להיות השותף שלי לפרוייקט ההזוי הזה כבר מספר איך קיבל את ההחלטה: משוגעים תצאו מהמים - ההחלטה אני לא יודעת מה אני יותר: יותר מתרגשת, או יותר מתה מפחד (למרות שאני מודה שהידיעה שליאור שם קצת מפחיתה את הפחד) וכנראה שהרבה אנשים הולכים להגיד לי עכשיו "את לא יכולה. את מטורפת." מה שבטוח, הולך להיות מעניין
ויש לי פרפרים בבטן
הרבה

tamark4

New member
בהצלחה ! יהיה מצוין

והאמת, חיכיתי למשהו הרבה יותר מופרע...

תתחדשי../images/Emo140.gif. איזה יופי של מטרה

תהני מהבחירה, מהאימונים ומהפרפרים
מטורפת? למה? זה ממש לא נשמע מטורף (אומרת מי שצלחה את הכנרת לראשונה קצת לפני גיל 10...
). המרחק הוא עניין של אימון ואת זה כבר הראית שאת אוהבת... בעיני שחיה זה הדבר הכי שפוי שיש. איך מתאמנים לשחיה כל כך ארוכה

zzebra

New member
בהצלחה!

וכמו שאמרתי לך אתמול, אחרי האיש- את מסוגלת להכל! וברצינות, לדעתי, זה לא כזה טירוף, לא בשבילך לפחות. את יודעת להתאמן ברצינות לכל אתגר שאת בוחרת ולכן גם לאתגר הזה את תגיעי מוכנה ותסיימי אותו כמו גדולה! מחכה לשמוע את מה שמעניין באמת- את הדרך. מאחלת לך מכל הלב להנות. זה מה שחשוב. קרן.

בהצלחה! איזה יופי!

בדיוק אתמול דיברתי עם סוזי על המשחה הזה ועל המטרה החדשה שלך... היא כל הזמן ידעה בראש שזה זה.... ואני הייתי באפלה.... מצחיק שיהיה המון המון בהצלחה! ולא את לא מטורפת, את מדהימה! ושאף אחד לא יגיד לך משהו אחר

MayaShuShu

New member
מי אמר לא יכולה? The sky is the limit../images/Emo45.gif

מתרגשת בשבילך! הולך להיות מאוד מעניין! way to go girl!

תמר י ע

New member
בהצלחה.

כל הכבוד לך מור. את השראה לכולנו. תמיד עם הפנים קדימה למטרה הבאה. מקסימה ואלופה

vivikoob

New member
בהצלחה !

באמת נשמע הזוי, אבל אין ספק שתעשי זאת בהנאה רבה.

myrko

New member
איזה כיף!../images/Emo204.gif../images/Emo19.gifיופי של מטרה.

כמה K זה? נישמע הזוי מרוב כיף, לשחות ולשחות ולשחות ו..... אני
אם עד אז יעברו הכאבים ברגל, גם אני רוצההההההה! (ולא איכפת לי להיות בקב' ה"איטיים", מזמן כבר איני מתחרה, ובטח לא כעת). תעדכני אותנו, נכון?

אחלה מטרה

דווקא נשמע לי פחות הזוי מאיש ברזל אולי בגלל שזה לא גם וגם וגם איזה יופי שיש מטרה ופרפרים. ואני בטוחה שמי שיגחליט לומר משהו זה יהיה בסגנון"מטורפת אבל יכולה"

geller, pay up!

אמרתי לך או לא אמרתי לך שזו המטרה הבאה של מור? פחחח, נראה לי שאני עוזבת הכל ופוצחת בקריירה של מדיום.
ולמור: המון הצלחה (ברור שתהיה).

ofec bar

New member
בהצלחה!!

א. כמובן שאת מטורפת. זה לא קשור למטרה הזאת או למטרה אחרת, זה פשוט חלק ממי שאת וזה מה שהופך אותך לכזאת מיוחדת - "טירוף" במובן של לראות משהו ולעשות אותו, ולחיות את החיים עם כל מה שיש להם להציע. ב. ברור שאת יכולה!! מקסימום אם תהיה בעיה עם הרוחות (בעולם האמיתי) יש כאן חבורה של בנות שיתנו לך רוח גבית שתהדוף כל ספקן מאיזורך. רק תגידי. שמחה על הפרפרים, על ההתרגשות, ועל זה שליאור יהיה שם להפחיד את הפחד. זה ממש תפור עליך בול! מהמרת על כל כך הרבה סוהרסנים שהולכים להיות מגורשים מחייך בתקופה הקרובה...

לינה61

New member
בהצלחה ! וגם...

פעם (אולי עדין יש) היו תחרויות שחיה בכנרת למרחק של 10 ק"מ ואם אני לא טועה היו גם תחרויות חצייה לאורך אבל לא סגורה על זה. מה המרחק ? מתי זה ? לא אין לי כוונות לחצות את הכנרת...

מור שלז

New member
../images/Emo19.gifעוד פרטים על המשחה ההזוי הזה../images/Emo19.gif

קודם כל תודה לכן על העידוד והתמיכה המחשבה על זה עדיין מפחידה ומשתקת אותי ואין ספק שהעידוד והפרגון שלכן מאוד עוזר תודה יקירות
ולגבי המשחה: ב-21 ליוני היום הארוך בשנה (נורא קרוב
) למרחק של 21 קילומטר לפחות (נורא ארוך
) וכל הפרטים כאן: http://tiisrael.blogspot.com/2010/03/21-21.html לגבי אימונים, עוד לא ממש ברור לי איך מתאמנים לזה אבל יש לי הרגשה שאני הולכת להבין את זה לעומק בזמן הקרוב
הרבה אימוני שחייה, לפעמים גם פעמיים ביום, הרבה אימוני ים והאמת, נשמע לי ששוה להציב אתגר כזה כמטרה רק בשביל הדרך: עכשיו באמת יש לי סיבה לשחות מלא בים
שלכן, אני וה

למעלה