תסכול, השלמה ובוקר של אושר צרוף

מור שלז

New member
תסכול, השלמה ובוקר של אושר צרוף

השבוע היה לי קשה במיוחד עם העובדה שאני לא רצה ומן הסתם ראיתן את התסכול בהודעות שלי לאורך השבוע. נראה לי שזה קשור לעובדה שהתחלתי להפנים שיקח זמן עד שאני אחזור לרוץ עברתי ממש את כל השלבים הקלאסיים של התמודדות עם פציעה: הלם והכחשה, תסכול ודכאון ועכשיו אני בשלב ההשלמה. זה כאן, אני לא יודעת מתי זה יעבור, אין טעם לספור ימים, אין מה לחכות לרגע שאני אחזור לרוץ, כי אני באמת לא יודעת מתי זה יקרה. אף אחד לא ממש יודע. אולי בעוד שבוע, אולי בעוד חודש (העיקר שעד טרי נשים אני ארוץ). ועבדתי על עצמי הרבה: להבין מה קורה לי, לחזור ולהתפקס בכאן ועכשיו, להתמקד בדברים הטובים, בכל היופי שסביבי. לזכור כמה שבעצם אני בת מזל. ועם כל זה יצאתי היום בבוקר לעוד רכיבה שגרתית. לכאורה בוקר רגיל, שגרתי, שהפך לקסום וממלא אנרגיות אז החלטתי לחלוק את הבוקר הזה איתכם בתמונות...

מור שלז

New member
בדרך לים פגשתי כבשה...

כמו כל בוקר הגעתי לפארק, ונסעתי לים בחימום ופתאום על הגשר דמות מוכרת: הכבשה שלנו באותו הרגע השתנו תכניותי, רכבנו בנחת, אמרנו בוקר טוב לים צילמתי כבשה למזכרת ואז יצאנו לראש ציפור

מור שלז

New member
תתרכזי ביופי שסביבך

כפי שהכבשה הקדימה וסיפרה, על הגשר היא הולכת מה שנתן לי זמן להעריך את היופי שסביבי: הפריחה, ההשתקפויות, האויר הצח והקריר של הבוקר חלקת אלוהים קטנה

מור שלז

New member
בין כבשה לכלבלב (שלא פגשתי) היתה גם ציפור

לתכנית האימונים שלי עכשיו אני קוראת בצחוק "פסאודו תכנית" זה נראה כמו תכנית, כתוב כמו תכנית, עם אינטרוולים ומנוחה ביניהם אבל בפועל... גם האינטרוולים התאימו את עצמם לתקופת ההתאוששות – קלים קלילים ואיטיים ופתאום באמצע "פסאודו אינטרוול" שכזה מגיע SMS אז עצרתי לי בחברתה של ציפור מקסימה לבדוק הודעות

מור שלז

New member
SMS קטן משנה הכל - זמן לב

בטלפון חיכתה לי ההודעה הבאה: "בוקר טוב לכולם. יש ים פצצה. אני אהיה ב-8:30 בצוק" בלי לחשוב פעמיים קיצרתי את האימון (מה לעשות שפסאודו אינטרוולים לא ממש עושים לי את זה), בכל זאת זמן לב
טסתי הביתה והתארגנתי מהר, הילדים לבית ספר, ואני בזריזות לחוף הים לגלות שאכן הים פשוט מושלם לשחייה!

מור שלז

New member
"משוגעים צאו מהמים"

אל תתנו לחליפה להשלות אתכם – קר!!! גם עם חליפה, ואני לא רוצה לחשוב מה עבר על המשוגעים האמיתיים ששוחים בלי חליפה אבל איזה ים מדהים! כמה רוגע אפשר לקבל מלראות את החוף והצוקים מצד אחד את הכחול/ירוק/אפור נמשך עד אין קץ מצד שני ומפרש לבן באופק פשוט מושלם

וואו!

כשאני אהיה גדולה, גם כאלה אני רוצה לעשות
נשמע כמו רעיון טוב, להפסיק לספור כמה ימים בלי, לוותר על תחושת האובדן המתמיד, ולהתמסר למה שיש לעולם להציע לך עכשיו (וזה לא מעט).

רק בריאות!

מי כמוני יכולה להעיד שבלי החליפה זה פשוט לא עובד!!! משוגעים לגמרי בלי חליפות :), הקור הזה תפס לי את כל הגוף. סחתיין עליך על השחיה, מעורר קנאה! מקווה להבריא עד שהגשם יחלוף ולהצטרף (עם חליפה כמובן) כל הכבוד! אור

myrko

New member
למה שחליפה תחצוץ בינך לכיף של המים?../images/Emo12.gif

האמת, בחיים לא ניסיתי דבר כזה... לא קיץ ולא חורף, אפילו במים קרים שאין אצלנו. בעיקרון, גם בעירום עדיף לי, מתפשרת על בגד ים.... רק ביציאה מהמים לפעמים מרגיש קצת קר, אבל עובר אחרי קפה טוב וחם
אוווווווףףףףףף! מתי מגיע 15.03?
סבלנות,
סבלנות....

vivikoob

New member
איזה יופי - את באמת בת מזל!

כיף שאת משתפת אותנו בתמונות.

מור שלז

New member
ובסיום: קר (!!!) ומושלם ../images/Emo13.gif

וכמובן, הסיום המסורתי: אני עטופה במליון שכבות, רועדת מקור, שותה הפוך רותח כדי להתחמם ועם חיוך מרוח על הפרצוף איזה כיף לחזור להיות אני
XXX ימים ללא ריצה – הפסקתי לספור (ותודה לעמי שצילם את שתי תמונות הים האחרונות
)

MayaShuShu

New member
כולי../images/Emo153.gif../images/Emo153.gif

ירוקה מקינאה!! אין - החליפה מעכשיו תמיד איתי באוטו!!

myrko

New member
מאוד אהבתי את הפוסט! וכניראה אני לא יחידה

שאוהבת שלא חם.... ואגב גשם, תמיד אהבתי לשחות בגשם קל.... רק בלי גלים גבוהים מדי....והשיר אכן יפה

מפתיעה אותי כל פעם מחדש

הגישה שלך מקסימה בעיניי,האופטימיות הזו והנחישות למצוא את הטוב גם כשמעורפל קצת. את באמת בת-מזל.

חניתס

New member
איזה כיף, אילו תמונות איזה תיאור פשוט מושלם!!

בס"ד אני ירוקה מקנאה....
אבל יום אחד כשאני אהי'ה גדולה
אני גם אהי'ה שם
יש לאן לשאוףףףףףףףף

למעלה