מור שלנו הייתה בטלויזיה

susieada

New member
../images/Emo44.gif מור שלנו הייתה בטלויזיה

אירוח בתכנית שדרן לילה, ערוץ 66! הקטע עם מור מתחיל בערך בדקה ה11. הנה הלינק: http://www.kab.co.il/kabbalah/short/35645 רייאנו את מור לפני כמה חודשים, בהישיגה כאלופת ישראל בחצי איש ברזל (מאי 2009). היא מרמזת לראשונה על תוכניתה להתחיל להתאמן לאיש ברזל מלא! מור מלאת חן, ענוה, חוכמות חיים, מדברת על השילוב של משפחה, קריירה, ספורט וכמובן, גם מספרת על הפורום הזה! תהנו. חיבוקים לכוכבת המרגשת שלנו. סוזי

ofec bar

New member
איזה יופי!

איזה דרך יפה ללכת בה, שיש בה "על הדרך" גם חצי איש ברזל... איזה מזל שהוא ראיין אותך לפני האיירונמן, אם חצי בלתי נתפס...

MayaShuShu

New member
"הגבול שלי היום זה לא מה שיהיה עוד שנה"../images/Emo6.gif

השתנה קצת הגבול אה?? נהדרת את!

תות 50

New member
מ-ד-ה-י-מ-ה../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

אין מילם לתאר איזה קסם יש לך, מור , פשוט להעריץ אותך

מור ה-../images/Emo47.gif

כל הכבוד!!!! איך השדרן התפלץ לשמוע מה זה חצי איש ברזל. צחוקים

תמר י ע

New member
מור המהממת

הראיון מקסים , גם המראיין הזה מאוד מוצלח, קצת מעצבן שהמוזיקה עולה לפעמים על המלים. מור - את מקסימה , רהוטה , אלופה. התחברתי בעיקר לקטע על לאנס, אתמול קיבלתי את הספר השני שלו "כל שניה קובעת" ונסחפתי עמוק בקריאה.. בהצלחה בכל מה שהחיים מציבים בפנייך.

behappy

New member
היית כזו נהדרת!!../images/Emo24.gif

כמה השראה וכוח קיבלתי מהראיון הזה, את נפלאה!

מור שלז

New member
../images/Emo9.gif איך הסמקתי עכשיו מהתגובות שלכן, תודה

האמת שלא ידעתי למה לצפות, פעם ראשונה שלי. ההפקה הגיעו אל סוזי, ששלחה אותם אלי, ויום אחרי כבר היו הצילומים, בלי שהספקתי לעכל את זה אפילו. המנחה, רועי מירון היה מאוד מנוסה, ענייני, משעשע, והצליח להשרות אוירה נעימה, ולפזר את הלחץ שהיה לי מהמצלמה. ידעתי שאני רוצה לנסות לקדם את הפורום דרך זה, ומעבר לזה, פשוט זרמתי עם הראיון, והשתדלתי להנות מהחוויה. מאוד מוזר לראות את עצמי ככה עכשיו, פתאום זו לא נראית לי אני ...

susieada

New member
פתאום זו לא נראית לי אני ...

אז מי את עכשיו שלא היית אז?

../images/Emo24.gif נהדרת!

כל כך בטבעיות. כל כך נשית. כל כך בצניעות. כאילו הכי טבעי לקום ב- 05:00 ולרוץ / לרכב. אוהבת.

מקסימה! החזות העדינה כל כך מטעה ../images/Emo13.gif

מי (חוץ מאיתנו) יכול לדמיין איזו אמזונה נחושה מסתתרת בתוך הגוף הצנום והעדין למראה הזה? כך בדיוק מבלבלים את האוייב!

למעלה