את יודעת שאת ספורטאית כש...........

omaopa

New member
../images/Emo62.gifאת יודעת שאת ספורטאית כש...........

טוב. זה ממש לא מקורי. זה סוג שרשור שיש בכל פורום ספורט בכל מקום בעולם. חשבתי אבל שאנחנו נוכל להוסיף לו נופך נשי (או שלא....) וזה יהיה מיוחד ככה. אז אני אתחיל. את יודעת שאת ספורטאית כש...........
כשאת עוצרת באמצע אימון עם מלא גברים והם שואלים אותך למה את עוצרת. בלי להסס לרגע ובלי להתבייש את עונה: "כי אני צריכה להחליף טמפון"............
הנעליים השפיציות עם העקבים הם מזה מחמיאים וממש מתאימים בול למה שאת לובשת אבל את נזכרת שיש לך בערב אימון אינטרוואלים ושלשום קצת כאב לך בקרסול אז את הולכת על הנעלי טבע........
יש לך בארון יותר חליפות אימון ממכנסי ג'ינס...........
את מזדעקת כשאת רואה את הקטנצ'יק (או הכלב....) מרים את נעלי הריצה שלך כדי לשחק איתם אבל כשהוא מרים את נעלי העבודה החדשות לידם את לא מתרגשת בכלל.......... יאללה, תנו עוד!

ofec bar

New member
כשאת בדייט וצריכה לשירותים

את יוצאת יותר מהר מהבחור, הוא מביט בך בפליאה ואת אומרת: "אני טריאתלטית, אנחנו אמורות להיות זריזות"

שאת יודעת שהמחזור מתקרב על פי

הכאבים בברכיים ולא בבטן... כשאת צריכה להוריד שערות ברגליים גם בחורף...

מרב.

New member
כשבמקום לתכנן טיולים ואירוחים לסופ"ש

את בודקת איך זה מסתדר עם לו"ז הריצות, האימונים והמירוצים של יום שבת. לא מארחת לפני ריצות גדולות ולא לפני מירוצים, וטיולי השבת שלנו מתעכבים עד לשעות הצהריים...

Jungle Girl

New member
את יודעת שאת ספורטאית כש....

רוב החזיות שלך הן חזיות ספורט
לטיולים בחו"ל את אורזת נעלי ריצה, פולי, סנפירים ומשקפת
לצד הקרמים לפנים ולשיער יש גם וזלין למניעת שפשפות
כשהילדים של החברים שלכם הולכים לישון באותה שעה כמוך
כשלפני ארוחת שישי את מבקשת מבעלך לשאול את אמא שלו איזו פחמימה תהיה בארוחה
משהו מעכשיו: כשבעלך פותח את הבגאז' של הרכב להוציא סמרטוט לנגב את החלון ומוצא משקולות, מזרן וגומי כוח....

מרב.

New member
כשאת מתרגשת מקנית בגדי דרייפיט

ונעלי ריצה חדשות בדיוק כמו- אם לא יותר- קנית שמלות ומגפיים

כשמציעים לך משהו לאכול ואת בודקת את השעון

לראות אם זה מתאים לזמן הריצה...

omaopa

New member
כש........

את יכולה לפתח שיחה רבת משמעות על כאבים בפטמות ופתרונות לבעיה עם הגבר שאת רצה איתו את הארוכות בשבת

מור שלז

New member
כשאת גולשת כל יום בפורום נשים בספורט

אבל מצהירה בתוקף שאת "לא ספורטאית"
שרשור ענק
נכנס להודעות נבחרות

מור שלז

New member
לעצמי כמובן ../images/Emo6.gif על מי חשבת?

(יש לי הרגשה שכל אחת שקוראת את זה בטוחה שהתכוונתי אליה
)

דורסל12

New member
כשאת מקנחת את האף בלי טישו../images/Emo3.gif

ויורקת בלי הכרה הצידה חה חה חה

את יודעת שאת ספורטאית כש...

ביום מנוחה שהחל, לפי מצוות המאמן, ללא ריצה וללא רכיבה, את מסתובבת כארי בסוגר, עצבנית וחסרת מנוחה, עד שבצהריים או בערב את מפרקת את הזעם על משקולות או בבריכה...; החברים שלך ברשימת אנשי הקשר בטלפון הנייד מתחלקים לפי שמות המשפחה: "ריצה", "אופניים", "מכון כושר" וכו'; את מעדיפה לשתות את הקפה שלך עם רצים/רוכבים/שחיינים במקום להפגש לקפה עם חברה מחוץ לתחום; את מגיעה להופעה בבית משפט או לפגישה כשהאופניים ברכב, מביטה בקוצר רוח על השעון ושונאת כל מי שגורם לך לאחר ליער...; את מגיעה לקניון ונכנסת רק לחנויות ספורט; את מגיעה עם בן הזוג לבית קפה בששי לפני הצהריים ותוך כמה דקות מצטרפים אליכם רצים ושחיינים שרק עברו במקרה במקום ופתאום בן הזוג נזכר שהוא צריך לקנות משהו ומשאיר אותך לבד עם שאר הספורטאים; את יודעת שצריך לרוץ 2 ק"מ כדי לשרוף קרמבו- וממש לא אכפת לך לאכול גם שניים...; את לא מצליחה להכנס לשום נעל עקב שלך מפני שיש לך שלפוחית ענקית על הזרת ברגל אחרי ריצה ארוכה בשבת; מכירים אותך היטב בכל חנויות האופניים בסביבה; כמעט כל הבגדים בכביסה הם בגדי האימונים שלך; כשבן הזוג רוצה לתכנן משהו לסוף השבוע הוא צריך להכנס לתכנית האימונים שלך ולבדוק היתכנות...

כשחמך מתקנא בך וקונה לעצמו ../images/Emo234.gif

ואז מתקשר להתייעץ איתך על כאבים בישבן...

כשאת במסעדה עם חברות

ואת היחידה שלא צמת כל היום בשביל זה כי את יודעת שבכל מקרה עוד כמה שעות תשרפי הכל בריצה ארוכה (חחחח בדיוק מה שהיה לי אתמול בערב,,, אבל בסוף הברזתי מהארוכה הבוקר
)

zzebra

New member
כש...

כשאת מגיעה לעבודה עם עיגולים מסביב לעיניים מהמשקפת ומייבשת את הבגד ים והמגבת על הכסא. כשהבנות במשרד פותחות עליך עיניים על מה שאת אוכלת (כל כך שונאת את זה)

למעלה