אין אינטרנט במחשב בעת הדלקתו

נטרול האנטיוירוס לא עזר

שלום אורח.
תודה עבור הטיפ.
הפסקת האנטיוירוס לא עזרה. לא היה אינטרנט.

חשדתי שמקור הבעיה הוא בכרטיס האלחוטי של TP - Link. לכן, ניתקתי אותו וחיברתי את המחשב ל- HOT Box עם כבל Ethernet.
האינטרנט לא עבד במצב הזה והתצוגה השתגעה: המסך הבהב מדי כמה שניות ועל מגש המערכת (באזור השעון והתאריך) הופיעה הודעה על שינוי בתצוגה. בנוסף לזה העכבר נתקע כל 2 שניות בערך. אני לא מבין מה הקשר בין העכבר לבין ניתוק הכרטיס האלחוטי...

החזרתי את הכרטיס האלחוטי ולא היה אינטרנט. רק כיבוי ה- HOT Box וה- LINKSYS Router הדלקתם והמתנה מעצבנת סידרו את העניין.
כך, אני בעצם נמצא באותה נקודה: כדי שיהיה לי אינטרנט במחשב עליי לכבות את הנ"ל בכל פעם ולהמתין.

אין אינטרנט במחשב בעת הדלקתו

שלום רב.
Windows 7
אני מקווה שהפורום הזה קשור לבעיה שלי. במידה ולא - הפנו אותי בבקשה לפורום המתאים.

אז ככה:
המחשב שלי מקבל את האינטרנט באופן אלחוטי בעזרת כרטיס אלחוטי של TP - Link. החיבור של האינטרנט (מהקיר) מחובר ל- HOT Box וזה מחובר ל- LINKSYS Router.

בכל פעם שאני מדליק את המחשב - אין לי אינטרנט. בשורת המשימות מופיע סמל של סימן קריאה על האנטיוירוס וכשאני פותח אותו מופיעה ההודעה: The ESET Livegrid servers cannot be reached. This could be due to an outage or a problem with the network connection.

ניסיתי לסדר את העניין לפי מידע שמצאתי באינטרנט ובעמוד האינטרנט הופיעו ההודעות (כל אחת בנפרד ובזמן אחר):
ERR_NAME_TIMED_OUT
DNS_PROBE__FINISHED_NO_INTERNET
ERR_CONNECTION_RESET
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
ERR_CONNECTION_CLOSED
ERR_NAME_NOT_RESOLVED

הפעולות שניסיתי הופיעו בתוצאות החיפוש כשהכנסתי את ההודעות הנ"ל וחלק מהן מופיעות בקישורים הבאים:
קישור 1 קישור 2 קישור 3

כשניסיתי לעשות מה שצריך בשורת הפקודה לא הצלחתי להשלים את המשימה כשהגעתי לחלק של ipconfig /renew (ראו צילום מצורף) .

כשאני נכנס ל- Wireless Network Connection הכל נראה בסדר. המספרים של הנשלח/ התקבל מתחלפים ונראה שהכל כשורה.
בטלפון הנייד שלי חיבור האינטרנט חי ובועט והכל בסדר.

הפתרון הזמני לבעיה הוא כיבוי ה- HOT Box והדלקתו מחדש. כשהקופסה עולה יש אינטרנט במחשב. ככה בכל פעם שאני מדליק את המחשב.
התקשרתי לתמיכה של HOT והם לא יכלו לסייע. לדבריהם הכל בסדר.

אני מעוניין שהמחשב שלי יקבל אינטרנט עם הדלקתו ללא צורך בכיבוי ה- HOT Box. מה ניתן לעשות?

cheif

Member
מנהל
שאלה

ה-HOBOX בתצורת מודם או בתצורת נתב? איך הלינקסיס מחובר ל-HOTBOX?

HOTBOX מוגדר כנתב (אם הבנתי נכון)

שלום cheif.
אני חושב/ מבין שה- HOTBOX מוגדר כנתב מכיוון שכשאני נכנס להגדרות של ה- HOTBOX ולוחץ על ה- Bridge Mode אני מקבל את האפשרות להפוך אותו ל- Bridge Mode. כלומר: בהווה הוא אינו מוגדר ככזה.
שינוי שכזה אמור לפתור את הבעיה?
מודה לך.

למעלה